Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ...Na druhé straně, jestliže politické strany nerespektují základní demokratické principy a v některých případech, kdy je ta či ona partaj ovládána různými bratrstvy, to tak opravdu vypadá, jsou to nakonec ony samy, kdo náš politický systém podkopává......
  Právě to jsou důvody, proč strany nemají být všemocné a proč není žádný důvod, aby měly vliv na veřejnoprávní média. Veřejnost nelze zúžit na politické strany zastoupené ve sněmovně
  To je dobré.A to se tu jedná pouze o CT. Ale jaksi když jde o volby, parlament a vládu,tak nic? A tu by to ovšem mělo platit v první řadě......
  A dále - ubožáci - myslí si snad někdo, že jakákoli ustanovení či zvolená skupinka je neovlivnitelná? To lze jedině při zavedené totální zpětné vazby a kontroly národem. Dřív to bylo zajištěno kontrolou velké KSC ale hlavně Odbory a Národní frontou, která pokud pracovala jak má dokázala zvrátit i onu vedoucí KSC. A to zde vážení dnes chybí - a totálně.Tedy nějaká Národní fronta s právem nejvyšším,.
 • bezregistrace
  nejlepší odpolitizování je privatizace ČT ... tím jí bude dána svoboda ... televizní poplatek investovat do sítí
  • jo jo za 150 a je po jaktž takž nezavislím mediu, dobře to ten bureš válí a stát bude jeho zaměstnancem a ostatní at se vodstěhujou, že by nová doba pobělohorská.
 • Pouze úplný blbec by se dal do spolku s Kalouskem,který každou stranu stáhne na samé špinavé dno jeho špinavé politiky,kde se sám rochní jako prase víc než 20 let. Kalousek je dávno odepsaná politická nula.Jediná ČT to ještě nepochopila a dává mu stále prostor v nějakém tom štěku každý den,skoro v každém pořadu,mimo počasí ....
 • Samozřejmě, Kalouskovu TOP09 vnímá každý inteligentní člověk jako olověnou kouli se kterou kdo bude jakkoli koketovat, tak půjde nemilosrdně ke dnu! Nicméně ODS, je rovněž pro slušné lidi naprosto nevolitelná. Přeji pěkný den.
  • A to maj volit komouše socany nebo dsss ci nenažrance bureše?Netvrdim že jsou bez chyby ale určitě je tam víc inteligentních lidí než v mase tkzv .dělnických stran.
 • Stalingrad
  ŽE BYCH ŠEL ÁÁÁŽ TÁÁK DALEKO A ŘEŠIL ODPOLITIZOVÁNÍ A JEŠTĚ NAPŘ.ČTV 1,2,24 ....V prvé řadě jsou stále placeni diktátorsky nařízeným měsíčním poplatkem od občanů a z daní občanů !!! To bylo keců,slibů a pindání,že nebudou na ČT reklamy,bude apolitická atd. a skutečnost-reklamu ti povaleči a zloději cpou i do předpovědi počasí !!!! Nedávno jsem jen tak koukl v 18:55h -a že zprávy a počasí a šup-hned je tam reklama na kávovar !!! A jak sliboval Zeman,že bude prezident dolních 10.000.000 občanů,tak proti nim za tlačenku podepíše kde jaký zhovadilý gestapácký zákon-porušuje Ústavu ČR-kde jaký úředník,policejní komando může kdykoli si zamane do domu,bytu-kotle,komíny,kontrola uhlí....občan nesmí dle své vůle zacházet se svým majetkem-po zaplacení a uložení RZ nedostane zpět ani kačku a ještě musí hlásit každý rok kde je vozidlo-majetek a k čemu slouží....a takových prasáren by se našlo.....takže lžou jeden vedle druhého ...ostatně co byla NSDAP a co je ČSSD--národně socialistická.....a sociálně demokratická,k tomu Ádovi mají tedy vééélmi blízko !!!!!! *12* *12*
 • to je recept na ČT! Chátra si dělá co chce. Pořád nám naděluje všeználka Kalouska. Nikdo mu nedá tolik vysílacího času jak ti, na Kavčích horách. Nebo co se týká posmívání se prezidentu republiky. To jim jde. Tak jo hoši. Zkuste to za svoje. Mi se nechce přispívat na reportáže z oblastí kde je nám všechno ukradené - ale ČT tam vyšle reportéra. Nechce se mi přispívat politickým kutilům.Několik let už neplatím těm vykukům poplatek.Takže tudy vede cesta k usměrnění hajdaláků.
 • Tohle Odpolitizování je pokrytectví, lest. V situaci, kdy ČT nesplňuje dobře funkci veřejnoprávního média, vrhne se na ni Anonista Komárek s návrhem, že její vedení revolučně vylepší. To vylepšení bude ve skutečnosti posílení vlivu Babiše a spol. Správné by bylo řešit programové složení z vysílání TV, na to není potřeba žádnou revoluční novelu zákona, žádnou další placenou správní radu.
 • Prosím, čtěte pozorně ten článek: Odpolitizování znamená oslabení soupeřů Babiše - tedy dnes vládne ČT klika, která určuje politiku - v tomto případě namířenou proti Babišovi a zejména prezidentu Zemanovi! Všimněte se, že zprávy o p. Zemanovi nikdy v ČT nejsou prvosledové!!
  • No ty si roura von jako na hradě sedí redaktor čt a na financí kolega?Prvosledové měly být když měl virozu a měl ten večer se sbalit i s ansáblem hulka mynař ovčan a ject do chlíva na Vysočinu.A bureš toho ani Slováci nechtěj.
 • Odpolitizování je nutností a převedení ČT pod státní rozpočet obrovskou nutností! V Čt existuje střet zájmů ČT a politických stran - proto je nutné převedení ČT pod státní rozpočet a snížení dotace ČT tv. poplatky !! ČT střet zájmů prokazatelně svým jejdnáním předvádí! Vyhodit současné vedení a současné moderátory ze zpravodajství. Veřejnoprávnost musím být plně zajištěna různorodostí zvaných hostů a všechny politické strany musí mít možnost stejného časového llimitu. Není možné, aby suostavně vystupoval "expert na všechno" Kalousek a pod.
 • Odpolitizování? Právě NAOPAK. Dnes je nutno dát prostor VŠEM. Tedy jak politickým stranám, tak i veřejnosti a samizdatu. (Proč se tam např. nevyskytuje pan Žantovský, Petránek a t.d.) To jediné nás může zachránit od nové, tentokrát ovšem definitivní oligarchotoalitě. Příklad máme nedaleko. UKRAJINA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit