Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty seš tak chytrej, že by se z tebe jeden poblil.

  • Já věřím tomu, že Tonda je magor, i když je to známo.

  • Tak jo.

  • Ona ta móda dřív byla celkově taková zvláštní. Uvidíme, jak se změní za pár let. Pak nám třeba přijde zvláštní zase oblečení, které se nosí teď. Z oblečení, které mám, nedám dopustit na vlněné vesty. Vzhledem k tomu, že je mi přes zimu pořád chladno, tak je nosím pořád a budu i dál.

  • pro Řím a jeho kulturu je typický římský reliéf.Ten představuje základní druh výzdoby římských artefaktů,také vítězných oblouků .A tam se objevují vyobrazení římských vojáků v kalhotách.Ale ne u všech vojáků na témže artefaktu,takže patrně jednotky ze severu měly jinou výstroj než na jihu.Tradiční oděv vyobrazený na mincích ale kalhoty nemá a to ani v pozdně římském období.Je to tedy asi tak,jak píše autor článku,ale vzhledem k velmi časnému kontaktu římanů s germány musel být tento oděv v Římě neoficiálním,ale častým. 

  • O tom není nic moc známo, ale když tomu věříte...

  • to je ale nedodělaný článek.

    obyčejní lidé samozřejmě kalhoty nosili odjakživa od pravěku.

    kalhoty odmítali jenom urození Římané aby se odlišili od plebs

  • Akorát že ještě nebyly dráty 🙂

  • něco jako burka?


  • A taky se pod těmi látkami krásně nosily skryté zbraně.

  • Intuitivně tušili, že spermie potřebují pro správnou funkci nižší teplotu, než je teplota tělesná -jev, co není specifický pouze u člověka, ale platí i u všech dalších ssavců.

    Nejen spermie, ale i hlavně celý proces tvorby spermií ze zárodečných pohlavních buněk, kterému se říká spermatogeneze, potřebuje pro svůj průběh  teplotu o 1,5 – 2 stupně nižší než je teplota tělesná. Proto jsou varlata i nadvarlata sestoupena vně těla. Vyšší teplota má totiž negativní vliv nejen na počet spermií, ale i na jejich morfologii a pohyblivost.

    Proto dnešní móda úzkých nohavic a slipů působí na zdraví budoucích  dětí kontraproduktivně - spermie jdou nekvalitní a neoplodní vajíčko vůbec, pokuď ano, rodí se děti s různými odchylkami od normy.

    A to i když oba rodiče a jejich dědičné linie nic podobného nevykazují!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit