Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Pavla Jégla.Tentokrát tleskám a jsem rád,že jsem nepsal zbytečně.Doufám,že mě nesmaže.Asi si budeme konečně rozumět.
  • To byla zásadní chyba těch nabubřelých darmožroutů z vedení EU. Žvásty toho senilního
    Belgičana,Merkelové a Holanda. Já jsem vždy říkal: "Na evropskou únii zajdeme". Nyní se
    tato věta začíná hrozivě naplňovat. Holt Angličané to pochpoli brzo. *16* *16* *16*
  • Já také znám jednoho z Vysočiny, který jako jediný z vysokých činných politiků už kdysi před nimi varoval i přes to, že ho všichni uráželi (to se teď nosí). A nyní se ukazuje, jak dobře to věděl.
  • je mi lito vsech krizaku likvidovali hnali a zahnali muslimy zpet drzeli je od nas dal a ted je to vsechno k nicemu EU si je zve doprostred mest mezi civilisty a nechava je napaspas krevlacnym neznabohum vyznavajicim falesne nabozenstvi
  • V ČR jsou mnohem nebezpečnější persóny - MYSLIVCI. Ti ve střední Evropě zastřelí ročně víc lidí, než islámští teroristi. Na obranu máme armádu. Nepotřebujeme bandu pošuků, kteří hned vytahují kvér, když se na ně někdo křivě podívá a rozmnožují divoká prasata, aby bylo po čem pálit, čemu ustřelit nohu a pak za tím běhat po lese.
  • Turci mají strategické místo mezi Ruskem a státy NATO, tak to zneužívají. Migranti, to je pouze plněná pokladna, která nic neřeší, ale posiluje Turecko k dalšímu vyzbrojování. Řek nebo Turek, podobná nátura a vychcannost. V Německu naposledy myslel Hitler, potom to šlo z kopce.
  • Jak říkal Švejk :"Máš rád Turky? Máš rád ty psi pohanský?!" Tak nějak to vidí m i já! A že už je to let co to řekl *2*
  • Nepatří sem stejně jako Rusové nebo Číňani. Je to člověk od člověka. Já bych znal jednoho, z Vysočiny, toho by nepozvali na návštěvu ani hodně tolerantní a otrlí Albánci.
    • S těmi otrlými Albánci bych tolik nemával, například.. Všechna přirovnání kulhají. Skutečnost a budoucnost je překonají.
      • Albánci jsou muslimové - v Evropě nemají co pohledávat!
  • Pokud se Pavel Jégl ztotožňuje s tím co napsal, potom jej vítám ve velké rodině těch, kteří již jako on teď, poznali a ví kdo a co je Erdogan, Turecko, Turci a muslimský svět vůbec. Škoda, že to velmi pomalu poznávají vůdcové EU a ještě pomaleji zavádějí ochranná opatření proti vlivu toho všeho, co Erdogan a Turecko představují. Že při tom umírají občané EU je o to více naléhavé něco s tím konečně udělat a to do zdárného konce. Váhavost vůdců EU je však zarážející a nepochopitelná. Zřejmě očekávají nějaký zázrak, který vyřeší to, co jedna "mutr" zavinila a s ní spolu několik dalších lidumilnosti nakažených spolupracovníků. Je opravdu načase začít dělat opatření, která povedou k tomu, že Evropa bude opět tím klidným, bezpečným a prosperujícím kontinentem pro všechny, kteří zde chtějí žít jako Evropané, kterých kultura je založená na křesťanských základech. Dokud si to příšelci z muslimských i jiných zemí neuvědomí, nejsou zde vítání.
  • Jednou je to náš kámoš, protože je v NATO. Pak ale není náš kámoš, protože prý potlačuje opozici. Pak ale zas najednou je náš kámoš, protože sestřelil Rusákům éro. Ale pak už zas není náš kámoš, protože se paktuje s Rusákama. Pak zase je náš kámoš, protože zadržuje uprchlíky na hranicích. Teď ale už zase není náš kámoš, protože rozvrací Evropu....

    No tak já nevím, jak to teda je?? ... *15*
    • To jsou ty evropské hodnoty....pokaždé něco jiného. A hlavně heslo jak za komunistů- Kdo nejde s námi, jde proti nám. A běda státu v NATO či EU či kdekoliv mimo tato zřízení, kam se západ vměšuje a kam strkají západní politici pařáty, když se národ vzchopí a dá jim jasně najevo, že "Republiku si rozvracet nedáme"!!!! Fandím státům, kteří ctí právo na sebeurčení a nejsou ubozí vlezdopr... poklonkáři a patolízalové. A zase se tu budou předvádět Usáci na silnicích za naše prachy v obrňákách, že? Hnus na entou!!!! Ničí silnice, asi neplatí mýto, znečišťují ovzduší, stojí to určitě víc, než kdyby je hodili na vlak a neprovokovali a jeli si horem přes SRN a Polsko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit