Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Turecko je převážně muslimskou zemí a kdo z této země chce udělat "demokracii západního střihu",je naivní. Evropa by již měla přestat s cílenou snahou předělat muslimské země dle svých představ.To by musela tyto národy totálně vykynožit.A to si uznejme,to se nikdy nepodaří.Braňme se vší silou snahám muslimů zneužít slabou Evropu ve svůj prospěch.To snad Evropě ještě náleží.A to Turecko?S okleštěnou demokracií bude p.Erdogan stále lepší,než vláda vojenské chunty.Proto bychom jeho snahu o stabilitu této země neměli tak bizarně odsuzovat.
    • Hezky napsané, opravdu. Je v tom hodně pravdy.
    • Odsuzujeme Stalina, Gottvalda Hitlera a další vládce světa, Erdogan se chová stejně, jako jediný spravedlivý na zemi. Rozhoduje o životech lidí a snaží se svými návody zničit Evropskou demokracii. Takové lidí je potřeba zbavit moci a zavřít je do separace. Ten kdo podněcuje nenávist k druhým lidem a lidem jiného vyznání nemá mezi slušným lidem co dělat. *16* *16* *16*
  • je mi lito vsech krizaku likvidovali hnali a zahnali muslimy zpet drzeli je od nas dal a ted je to vsechno k nicemu EU si je zve doprostred mest mezi civilisty a nechava je napaspas krevlacnym neznabohum vyznavajicim falesne nabozenstvi
  • Jak může muslim patřit do Evropy, to je jako když nalijete vodu do oleje. Když škrtnete, tak co se stane? Olej vzplane a už to jede. Evropa, je voda, která vždy s chladnou hlavou rozhodne, ale olej na východě neustále hoří.
    Pokud chce Evropa být v plamenech jako východ, tak ještě pár muslimů a máme zde druhou Sýrii. Sýrie je jako zápalka, která když hoří neví kdy skončit.
  • protože většinově leží v Asii. Až bude Asijská unie, najde Turecko své místo
  • Pro Pavla Jégla.Tentokrát tleskám a jsem rád,že jsem nepsal zbytečně.Doufám,že mě nesmaže.Asi si budeme konečně rozumět.
  • Merkelová a Hitler jaký je mezi nimi rozdíl ? Dle mého názoru žádný, každý ničí Evropu jak jen jim moc dovoluje.
    • Hitler neprošel bolševickou výchovou na území ruské provincie, zvané DDR!
  • Nepatří sem stejně jako Rusové nebo Číňani. Je to člověk od člověka. Já bych znal jednoho, z Vysočiny, toho by nepozvali na návštěvu ani hodně tolerantní a otrlí Albánci.
    • S těmi otrlými Albánci bych tolik nemával, například.. Všechna přirovnání kulhají. Skutečnost a budoucnost je překonají.
      • Albánci jsou muslimové - v Evropě nemají co pohledávat!
  • V ČR jsou mnohem nebezpečnější persóny - MYSLIVCI. Ti ve střední Evropě zastřelí ročně víc lidí, než islámští teroristi. Na obranu máme armádu. Nepotřebujeme bandu pošuků, kteří hned vytahují kvér, když se na ně někdo křivě podívá a rozmnožují divoká prasata, aby bylo po čem pálit, čemu ustřelit nohu a pak za tím běhat po lese.
  • To je subjektivni názor nějakého soudruha a nemusí s ním souhlasit většina. Inu Evropa i Turecko pod hrozbou terorizmu spěje k bolševizmu........
  • Vláda amerického prezidenta Donalda Trumpa vyslala světu jasný signál, že dodrží své závazky vůči Severoatlantické alianci. Po jednání s americkými představiteli to uvedl generální tajemník NATO Jens Stoltenberg, který ve Washingtonu mimo jiné řešil termíny chystaných schůzek zástupců aliance. Stoltenberg prohlásil, že USA dokazují ochotu plnit svou roli v NATO nejen slovy, ale i činy.
    • Varšavská smlouva je asi pasé *13*
      • ... už hodně dlouho uplynulo od doby, kdy jsme přestali být kolonií Moskvy (zaplať Pán Bůh)!
        • Stali jsme se kolonií a montovnou Brusele, žádný rozdíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit