Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eman je jenom špína na Putinových koulích.
    • Aby tě rakovina točila ty mrdko!
    • tom231 tys jen howno na putinově botě
    • ty si blbej, Trump je Donald, né Eman, máš IQ tykve!
  • Kdo volí Zemana podporuje Babiše...
    • A to je dobře.
  • kdo volí horáčka volí zlo, lež, sviňárny a podvody
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=132&v=Qdtb64u2lmw
    • Vážený pane nekolego tomu se říká šíření poplašné zprávy a je to trestné, protože tento rozhovor je fikce a tudíž se vystavujete trestnímu stíhání za několik §. Hodně zvauijte co píšete a děláte pokud nejste zbaven odpovědnosti. *8*
  • Přímá volba prezidenta ukázala jak je to pro politiky nebezpečné a jsem v podstatě přesvědčen o tom , že referendum v brzké době neprojde. Ten strach politiků musí být obrovský!!!
  • ObcanHavel
    Odvoleno, občanská povinnost splněna, táhni zpátky na Vysočinu becherdědku!
  • Jéglovi odpouštím,měl by se léčit,určitě něčím trpí,ale proč ho proboha otiskuje Tiscali?
  • Pink
    Sám nevím, k čemu to je dobré.
  • Zdá se, že Pavel Jégl je opravdu patologickým nepřítelem, bohužel, nejenom Zemana. Ale je to jeho problém, ne můj. Ale jeho pseudocancy, když vyčísluje co stojí přímé volby, o kterých si národ rozhodl sám, je opravdu ubohý. Když už hledal důvody s nimi nesouhlasit, bylo namístě srovnat, co stojí nás všechny, že máme až 200 poslanců, 80 senátorů, k tomu další personál zajišťující jejich služby, kteří jsou vlastně "vysávači" státní pokladny a nic za to, Když si představíme, kolik miliard stojí neziskovky, které jsou jistě srdcovou záležitosti "pravdolaskaře" Jégla, jednomu se chce brečet. A to neberu v úvahu miliony, které se rozkradou coby kroupční aktivity politiků a přicmrndávačů. Srovnání rovnající se lidovému "nebe a dudy". Proto si myslím, že národ jistě více oželí miliardu za volby, než 18 miliard pro neziskovky, kterých většinu "sežerou" odměny pracovníků neziskovek. Některým však patří čest, ale těch je minimum. Většina z nich jsou vyžírky, tyjouc na státních penězích, na penězích nás všech. Proto Jéglův názor na to, jak je přímá volba prezidenta drahá nestojí a ni za grešli, jako vždy dosud.
    • Pavel Jégl je NEZAVISLý novinář , uvědom si to prosím vogo, všici ti vostatní z lidovek,mfronty a dalších včetně radiií !!!!! jsou kolbliháři. Bohužel vogo
      • Probůh, ta nezávislost novináře má být omluvou, že autor píše tak předpojaté články a občas bludy? Právě on, nezávislý, by měl být mravním příkladem pro ty novináře, které někdo platí, aby psali to, za co dostanou odměnu. Ne, Jégl píše cáklé a předpojaté články. Hele VOGO, to neberu. *5*
        • Jestli je pravda předpojatá, tak píše předpojatě....Nemáš-li argumenty, a lži často dojdou argumenty, tak pak nastupuje nenávist...
      • To CHansis:

        Dal jsem ti souhlasný bodík. Jenom kdybys mi vysvětlil co znamená to "vogo". *4*
        • Už vím. Našel jsem si to:

          https://www.odpovedi.cz/otazky/proc-se-pri-udivu-rika-ty-vogo-co-to-znamena-a-odkud-se-vzalo

          *2* *2* *2*
  • No ukázalo se , že se i politici mýlí. Pánbů za to dík. Kdyby modroftáci s lidovci to neprosadili a parlament podivnými kompromisy a odměnami zvolil knýžete, tak by asi už Česká republika neexistovala. Snahy té doby jsou jasné - připojit nás do náruče německé. Proto byl ten zákon tak postavený aby si knýže mohl dělat co chce,. Těch pár lidí co údajně mluví za lid - který jim dal důvěru - je lehce zmanipulovatelný - s veškerým občanstvem už to tak lehce nejde. I když zrádci národa za pomoci placených presstitutů se snaží. A seč můžou... Bohudík - anglány před EU zabránili taky obyčejnjí lidé bojující za svou identitu - tak nás zachránilo tohle.
  • Obcan.Havel
    Jdu volit až k večeru, Pan Zeman má můj hlas jistý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit