Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dost pozde na to prisla. ale aspon ze tak, ze rozumnym lidem to dojde a taky ze napisou o tom zverstvu. ted, kdyz modrozlocinci maji vse po cem prahli, tak si z lidi udelali otroky a jeste se jim posmivat budou.... nemam slov!
  • Předseda vlády nevládne,ale poslouchá bossy a kmotry (viz Janoušek,Dalík a nejsem příliš dalek i Kalousek).
    Demokracie,co je demokracie,je to forma státu,v němž je umožněna maximální faktická
    účast plnoprávných občanů na jeho řízení a správě.V České republice je forma zastřené
    demokracie de facto řízená mafiemy.A proto občané utahujme si stále více opasky,neboť
    chřtány vládnoucích mafií jsou nenasytné.
  • Stě v rici, súdruhovia!
    • Všichni jsme v řiti.
  • Za poslední rok jsem změnil

    -BANKU protože mne vytáčela její nenažranost v poplatcích,
    -DODAVATELE PLYNU protože navzdory zateplení a rekonstrukci domu, efektivitě a úsporám ve spotřebě, šroubovali ceny,
    -POJIŠŤOVNU S POVINNÝM RUČENÍM poněvadž hovadsky navýšili pojistné o 50 procent.

    Ještě mi zbývá změnit, pokud mne naštvou TELEFONNÍHO OPERÁTORA a ty POLITICKO-KORUPČNÍ FOSÍLIE. Zatím to beru s humorem a nadledem. Ale mne nikdo dlouho sr...t nebude!!!!
    • Vidíš volle, za komoušů by sis vybírat nemohl.
      • proto jsem je změnil, troubo
        • A teď už seš spokojenej?
          • no ještě natom musím zapracovat. propašovaly se mi tam nějaké zmetky
  • Hodně se mi líbí slova o demokracii.. ;) Když komunisté ted (stejně jako v 1948) vyhrávají demokraticky volby - protestují demokratičtí lidé na náměstích proti vládnutí komunistů? To je divná demokracie .. že? *1* To popírají tedy samotnou demokracii že? *1*
    • Oprava komunisti vyhráli volby v roce 1946 a to téměř padesátí procenty.Mládež, která protestuje proti výsledkům demokratických voleb, toto činí na základě mediální masáže, za kterou by se nemusel stydět ani hitleruv ministr propagandy.Ano komunisti tady zavraždili asi třista a zavřeli asi pět tisíc lidí ano bylo to špatné, ALE
      Němci tady v letech 1939 až 1945 povraždili půl milionu lidí a další milion zavřeli a perzekuovali. A s těmi jsme kamarádi Pro ne stejný metr
  • A největší lež je fráze že chudí lidé záviděj těm úspěšným a bohatejm. Problém je že bohatství vzniká většinou tak že politici a podnikatelské mafie bohatnou tím že okrádají stát a tedy i lidi. To jsou ty cinknuté veřejné zakázky a tunelování co ožebračují národní bohatství a dávaj peníze do kapes zločincům v oblecích.
    Jen málo lidí zbohatne svejma schopnostma a poctivejma praktikama. Takže proč máme jako společnost trpět že se tady zločinci obohacujou na náš účet a jejich političtí kolegové nám pak naordinují utáhnutí opasků a drahotu na zaplacení jimi způsobených škod a dluhů.
    Tak vzniklo to zázračné bohatství polistopadovejch prasat.
    • Velmi dobře. shrnuji: nic vybudováno, samé dluhy. Aby jeden zbohatl musí druhý zchudnout.Už není vykořisťování člověka člověkem, teď je to obráceně.Místo pravicových rozkradačů a synků si rodiče měli vzít raději čápa.
  • Demokrat Masaryk nechal do lidí střílet tak uvidíme co vymyslí dnešní demokrati.. ;)
    Zbraní je dost... *16*
    • Máš dokonale vymytej mozek, šmejde bolševickej.
      • Zato Ty máš už nakradeno a teď se bojíš, ýe budeš platit lumpe.
    • Jen ať to zkusí, my máme také zbraně. Na střelbu odpovíme! Pokud chtějí občanskou válku, tak ať si poslouží. *10*
      • Máš prt, šašku!
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
  • Úcta k pracujícím u pravice nikdy nikde nebyla. Ti si váží jen peněz a " šikulů", kteří je mají. Na tom jak je získali nezáleží. Obyčejný člověk je pro pravičáka míň, než jeho pes se vznešeným rodokmenem.
    • Úcta k pracujícím u pravice nikdy nikde nebyla.

      Bohužel TI pracující volí tak jak volí i ty pravicové.
  • Demokracie má každý tolik, kolik má peněz.
  • zlodějští modří politruci PROHLAŠUJEME ------v žádném případě nepřipustíme „komunistický demokratický centralismus“. Naopak ještě víc utáhneme šrouby naší pseudodemgratycké polofašistické totality. Žijete si holoto jako prasata v žitě. Zatím jsme na vás byli hodní, ale teď vám začne ta pravá modrá ľuďácko-fašistická vojna. To vám vzkazuju já váš milovaný lidovecko-čtyřkoaliční-topácký zkorumpovaný recyklát Mirďa Kalousek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit