Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
  • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
  • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
  • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
  • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
  • To byl Husák.
  • To má paní profesorka Dvořáková pravdu.Pan Kalousek vůbec neví,že při demokracii se dodržují zákony a předpisy a to u nás nehrozí.U nás není demokracie,ale anarchie.
  • nemám problém. každá barva má své kouzlo a význam. chceš zde dělat přednášky o malířství?
  • no ještě natom musím zapracovat. propašovaly se mi tam nějaké zmetky
  • Modrá je dobrá!!
  • A teď už seš spokojenej?
  • dost pozde na to prisla. ale aspon ze tak, ze rozumnym lidem to dojde a taky ze napisou o tom zverstvu. ted, kdyz modrozlocinci maji vse po cem prahli, tak si z lidi udelali otroky a jeste se jim posmivat budou.... nemam slov!
  • Předseda vlády nevládne,ale poslouchá bossy a kmotry (viz Janoušek,Dalík a nejsem příliš dalek i Kalousek).
    Demokracie,co je demokracie,je to forma státu,v němž je umožněna maximální faktická
    účast plnoprávných občanů na jeho řízení a správě.V České republice je forma zastřené
    demokracie de facto řízená mafiemy.A proto občané utahujme si stále více opasky,neboť
    chřtány vládnoucích mafií jsou nenasytné.
  • Všichni jsme v řiti.
  • Zato Ty máš už nakradeno a teď se bojíš, ýe budeš platit lumpe.
  • proto jsem je změnil, troubo
  • Vidíš volle, za komoušů by sis vybírat nemohl.
  • Stě v rici, súdruhovia!
  • Za poslední rok jsem změnil

    -BANKU protože mne vytáčela její nenažranost v poplatcích,
    -DODAVATELE PLYNU protože navzdory zateplení a rekonstrukci domu, efektivitě a úsporám ve spotřebě, šroubovali ceny,
    -POJIŠŤOVNU S POVINNÝM RUČENÍM poněvadž hovadsky navýšili pojistné o 50 procent.

    Ještě mi zbývá změnit, pokud mne naštvou TELEFONNÍHO OPERÁTORA a ty POLITICKO-KORUPČNÍ FOSÍLIE. Zatím to beru s humorem a nadledem. Ale mne nikdo dlouho sr...t nebude!!!!
  • Hodně se mi líbí slova o demokracii.. ;) Když komunisté ted (stejně jako v 1948) vyhrávají demokraticky volby - protestují demokratičtí lidé na náměstích proti vládnutí komunistů? To je divná demokracie .. že? *1* To popírají tedy samotnou demokracii že? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit