Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buď ať je to pro všechny nebo ať to zruší. Bez ohledu na to, jestli do toho už někdo investoval nebo ne. Připomíná mi to dobu před dvaceti lety. Mám fa na množení okrasných a ovocných dřevin. Musel jsem dělat zkoušky, nastudovat zákony a zaplatit poplatek 10 000kč. Dnes je to bez zkoušek a zaplatí se /prý/ pouze 500 kč..Jakmile začnou fungovat vyjímky.. vždyť Babiš má také výjimku na svá "rychlá občerstvení". Jsme na to zvyklí.Je to jako s dotacemi.
    • ... si myslíš, že ten póvl pod tebou ví, o čem píšeš?
      • ... neví, už to potvrzuje svými primitivními hlasy, za chvíli bude blít zloděj mého nicku :)))
  • rád někdo trochu heavy a trochu metal ?!

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16394-video-s-donaldem-trumpem-to-vas-totalne-rozseka-smichy-.aspx
    *8* *1*
    i dobrý death metal !
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/422007-trump-bud-havana-ustoupi-nebo-je-se-sblizovanim-s-usa-konec.html *15* *15* *15* *15*
  • soudruhu BTW, co ty na to ? nejsi z této zprávy zmatený ???? *15* *15* *15* *15*








    YEAH !!!
    • Zvolený americký prezident Trump v sobotu reagoval na zprávu o smrti někdejšího kubánského vůdce Fidela Castra tím, že jej označil za "brutálního diktátora", který téměř šest desítek let utlačoval vlastní lid. Kubánce zároveň ujistil, že udělá vše pro to, aby přispěl k jejich svobodě a prosperitě. Vyjádřil také naději, že Castrova smrt povede na ostrově ke změnám.
      • Vždyď je to AMERIČAN! Jasně, určitě tam "najde" chemické a jaderné zbraně a podnikne další preventivní úder. Co na tom, že pak opět nenajde nic...
        Nejhorší je že nebude moci nasadit humanitární bombardování, aby náhodou netrefil vlastní humanitární zařízeni Guantánamo.
  • mellys
    pošli do árše každýho dřív...než tě stihne nasraát...
  • Nemá smysl se vyjadřovat:)
    • ... s tvým IQ by to fakt nešlo, pitomečku :)))
  • Vše jde podle plánu..rozeštvávej a panuj..Je to jen další forma tzv. jiné úrovně řízení a již předvolebního boje s cílem odstranit vývojově přežitého a velmi slabého Sobotky atd..na jiná pravidla řízení po příštích volbách a je už jedno kolik lidí k volbám půjde, či nepůjde..Vrána vráně a oligarcha oligarchovi oči nevyklove..a o občany tu ani nejde, protože ti už nechodí dlouhodobě ani k volbám, natož aby se v obrovském množství zvedli a vydali do ulic s cílem se aktivně bránit, jako prokazatelná i zcela oprávněná většina, nad "menšinami" a tu darebáckou bandu a jinou parazitní svoloč i další darmojedy., co se starají jen a pouze o svá koryta, kšefty, "neziskovky" a "menšiny" na které jsou peníze kupodivu vždy, právě z daní pracující většiny..,dostat pryč od válu a nebo klidně i do černé "zadek"..Pak by se rychle ukázalo, že peněz od pracující i všechno platící a trpící většiny občanů, je naopak relativně dost pro všechny pracující i skutečně potřebné..ne však pro nenažrané a arogantně drzé "politiky", parazity, menšiny, neziskovky a jinou svoloč., co se z toho až velmi dobře platí i živí..
    • Napsal jste to hodně dobře a já dodávám jednou větou - přišel ten správný čas nakopat jim zadel.
      • ... super duet primitivního póvlu :)))
        • máš ženskou plešatej impotente? Nemáš, kdo by chtěl plešatýho blbce s dementním vnoučetem!
  • Ja moc těšila na EET úřtenky po mně většina zákazník nechtěla pro ten ten pár prudič vytiskla, ale porč já těšila? Vedle sámoška co musela mít EET ta muset zavřít nevyplatila. haha
  • Koaliční hrátky mají stále drsnější podobu. Ale jinak spolu povládnou až do konce volebního období.
    • víme Pamelo
  • S tím E. E. T. Mimozemšťanem, který je veden ve spisech bývalé Státní bezpečnosti jako agent Bureš, už jděte, víte jistě kam ...!
    • ... ty nejsi veden nikde, debi*e :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit