Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 14 tisíc v Mnichově demonstrovalo za "toleranci"?
    To se tam sešla jenom menší část turecké muslimské komunity. *7*
    A možná pár užitečných idiotů jako je náš Kocáb. *2*
  • Nejhorší je, že nejsme jednotní a plno blbů jako je Halík ještě vystupuje na obranu islamizace a muslimů, črnochů v Evropě. To je zvrácené si hřát na prsou hada, kt. je smrtelně jedovatý.
    Muslimové a černoši do Evropy nepatří!!!
    • a proč černoši? a proč muslimové do Evropy nemají patřit xenofobní troubové, ale bohužel, není je kam vyvézt.
      • A proč ano? Chceš chodit zahalená a žít podle práva šarí'a??? To není xenofobie, to je přirozený sebeobranný reflex.
    • Zvrácené je, když islamizaci naší země podporují čelní představitelé katolické církve, kteří ani vlastně nejsou skutečnými křesťany, ale židé. Viz. třeba Halík.
    • Postavme jim mešity,dejme jim naše občanství,vyplaťme bohaté sociální dávky a pak se budeme bát v šalině každého islamisty s kufříkem v ruce.
      • Islamisty s kufříkem v ruce už se bát nebudeme, neboť to už to tu budou mít pevně v rukou. Ženy budou v burkách, kdo nebude poslušně vzívat Alláha, dostane sto ran bičem jako první varování. Po druhé půjde hlava dolů. Ale vždyť tohle samy chcem, proč volíme takové slabochy, kteří Evropu zamořují potencionálními teroristy a když někde něco bouchne tak spíše omezí na právech a svobodách původní obyvatelstvo.
        • Já s Tebou naprosto souhlasím, ale proboha VZÝVAT, "vzívání" je sice zřídkavá, ale o to nebezpečnější forma pronikání cizího tělesa do jícnu *1* A sami, pokud nemáš namysli jen ženské.

          Ale jinak máš bohužel pravdu, přesně tyhle sr.čky Evropu čekají. Takže pokud se u nás objeví někdo jako je Le Penová, tak vím koho půjdu volit.
  • No konečně! teď je třeba urychleně zastavit tu IS rakovinu, všemi prostředky! A spojenými silami! Protože "nepřítel mého nepřítele je můj přítel"! Nestačí čumět, jak se rakovina IS rozlézá a zabíjí další nevinné, je třeba konat!!!

    Džamilo, Kocábe, Halíku, Šabatová a další vlastizrádci obhajující menšiny parazitů-vy raději držte huby!!! *12* *12* *12*
  • Konečně v EU zazvonil na poplach zvon!

    Ano není nač čekat. Celá EU města se mění na cizinecká a z nás dělají menšinu ve vlastním
    domě. Mohou vše a vlády nám sem tahají lidi kteří naše zákony neuznávají.
    Arabáci z EU si jezdí na sobotu zastřílet za islámské teroristy a pak se vrací k nám.
    Ve Francii už najíždějí do občanů.

    Teroristy ani proBruselské vlastizrádce zde nechceme! Toť heslo odboje který bojuje
    pod praporem staré EUropy která je nám kradena před očima.
  • bej to u nás tak jsou z nich hned rasisti a pravicoví radikálové....
  • Tak tady to proislamistické je jasně pojmenováno- umělci a neziskovky! U nás je to taky tak- menšině se nelíbí prezident, je tu neziskovka a pár jakoby umělců, americký peníz a už to frčí.Prezident Putin dobře věděl proč je z Ruska hnal svinským krokem!
  • Nechci malovat čerta na zeď, ale blízkou budoucnost nevidím růžově. Nemyslím, že Evropu zničí muslimové hned, ale jejich podporovatelé zcela určitě. (tedy - politici mající jejich hlasy, organizace jako člověk v plísni, a další na tomto vydělávající organizace, pomatení sluníčkáři žijící z dávek a dotací...) Ale odpor (čítající 90% pracujících a podnikatelů a dalších plátců daní) se začne radikalizovat (skinhed, nacisti...) a ať s tím nesouhlasím, bude tu návrat do 70 - 80-tých let, tj. atentáty na politiky, násilí na ulicích. A hlavním důvodem bude ten nejzákladnější lidský motiv - strach.
  • V Bruselu prý poprvé nebyl na náměstí postaven tradiční vánoční strom. Prý to uráží islamisty...
    • ahoj,mohu se zeptat kde jste se to dočetl..? docela by mě to zajímalo
      • Slyšel jsem to ve zprávách, islamisto.
        • A kolaborant si tu dělá jméno,co tu machruješ ty žalude vypatlanej? To že vám nikdo nekejvá na ty komušský a rádoby vlastenecký žvásty a musíte hned napadat kohokoliv kdo se na něco zeptá,jsi duševní odpad ty soudruhu.
        • Nesnáším islám,opravdu jsem se vás žádal o informaci ty zapšklej a ulhanej primitive.
          • To marek vichr: Omlouvám se za svou reakci, špatně jsem pochopil Tvůj dotaz.
          • http://www.novinky.cz/vanoce/284678-brusel-letos-radeji-nevztyci-vanocni-strom-ma-strach-z-islamistu.html

            Není pravda, že je to letos poprvé, už to bylo v minulosti. Letos zase například v některých městech Francie zakázali jesličky na veřejnosti.
            • děkuji za informaci *3*
  • A to jeste nekdo poukazoval na to zeby se v kostelech meli spivat i nejake muslimske pisnicky ne jen ty krestanske... *12* *16* *11* By mne pak zajimalo zda se budou v mesitach spivat zase ty krestanske!!! To ani nahodou co to by je urazelo! €=kkti vam nevadi ze europany zase urazi veskere projevy islamu?
  • Jen houšť a větší kapky. Je jen dobře, že i Němci se už probouzejí z letargie, protože oni věci umí dělat důkladně.
    Kdo chce mezi námi v Evropě poklidně žít a užívat našich vymožeností, bude se muset patřičně přizpůsobit (korán - nekorán), respektovat naši víru, zákony, zvyky a tradice - prostě naši tísiciletou evropskou kulturu. Pokud jej to uráží a "obtěžuje - odchod ! Přece se doma nenecháme utlačovat nějakými musulmany ?
    Pokud se tu musulmanům skutečně tak moc nelíbí, ať odejdou spíš, než je někdo požene. To pak bude velký problém, nicméně větší pro ně ... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit