Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bijči, jako každý i ty máš právo na svůj názor. Ale rozhodně nebudu usilovat o to, aby úřední komise posuzovala kdo z nás dvou je větší d*ment. A sráááááát můžeš zvysoka nebo znízka, v tom máš svobodu. *1* *2* *15*
  • Když ti hoří koudel u pudele, tak bys slíbil i modrý z nebe , ty prašivá, udavačská, bolševická špíno.
  • xxx
  • xxx
  • Víťo Strnade, podle toho příspěvku to vypadá, že jsi buďto Zemanův, potažmo Putinův agent nebo degene. To co píšeš jsou vlastizrádné kecy. *16* *16* *16*

    Když se ti nelíbí v ČR, která je nedílnou součástí EU, budoucích USE, tak si sbal čemodan a odstěhuj se na východ do říše kde vládne ten trpasličí chán. *16* *16* *16*
  • Ten rudý fašista Bureš zase straší imigrantama a p.tomečkévé mu tleskají.
    Na té fotce vypadá jak rozzuřený buvol.

    To byla ta chyba "nejsme jako oni". Ti "oni" se jenom otřepali, naprivatizovali, tj. rozkradli co se dalo i nedalo a zase budou zotročovat občany.
  • Všichni, zejména Piráti radí co ne, ale jak to udělat, tak to neumí poradit. A co radí, je jasné každému - nejprve vůbec nepustit až po azylovém řízení zda ano, nebo ne, a když už nelegál, tak rychle s ním mimo území, odkud došel. A bez kvalifikace - bez zájmu. Já vím já vím, rady k ničemu. Ale je dobře, že máme prezidenta, který se nebojí mluvit nahlas o bruselské byrokracii, špatných rozhodnutích. Ale stejně dobře bude, pokud jeho názory bude prosazovat i celá vláda a Parlament. Vybavit vládu mandátem proti kvótám je nakloněna většina Parlamentu, a to je dobrý počin a signál pro vládu, špatný pro bruselské byrokraty.
  • Babiško koho chceš prášit? Vidno teče ti do bot,tak odvadiš pozornost jinam? Tak to jdi do (.)! Tvůj Telička za ANO podepsal kvóty! Při volbách jsme doma rozdělili hlasy mezi tvé ANO a SPD a já ti říkám už NE!!! Za kopání do SPD a paktovani s ODS a teď CSSD.
    Uz ti nevěříme.
  • Piráti se sice ohánějí v novém postavení různými razantními požadavky, ale aby podpořili jednoznačné odmítnutí přijímání imigrantů, to se jim nechce. A přitom právě toto je dost zásadní. Někdo se snaží Evropu už dávno zničit právě uprchlickou krizí, aby pak vstoupil na území Evropy jako četník, který tím pádem dále rozšíří světovládu. Koho tím myslím? Odpovězte si sami. Dalším krokem k omezení fungování našeho státu je připravovaná směrnice GDPR, směrnice o osobních datech. Proto je třeba
    1. volit Zemana prezidentem,
    2. co nejdříve uzákonit referendum o výstupu z EU
    3. co nejdříve vystoupit z NATO
    4. co nejdříve buď změnit vedení ČT nebo tu instituci neplatit protože mi vadí, že taky za mé peníze slouží toto médium někomu bohatému, který to s nám nemyslí určitě dobře
  • ani jednoho ekonomického migranta. Předejděme problémům Francie, Německa nebo Švédska. Nechci si ve své zemi připadat jako někde v Somálsku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit