Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Lojza. Nehádej se s nima. Jsou to cvoci. Jedni jako druzí.

    Jedni řvou ať žije Rusko. Druzí zase ať žije USA. Nikdo ale neřve ať žijeme my
    Evropané a Evropanky. to je smutný.

    Obama a Putin se můžou radovat že EU má takové hloupé občany a politiky.
    Na puse velcí nepřátelé se vždy dohodnou jasko v případě Sýrie kdy USA jedná jen s Ruskem a znovu a znovu si s Eu utírají sedinky.
    a na tom se nic nezmění dokud budeme hledět na zájmy Východu či západu a kašlat
    na svoje.
    • Rusko a Rusové jsou Evropani a Evropa
    • To je schíza jako pr*se. Ty jsi fakt případ, Simone.
      • Milošu ty jsi těžký paranoik. Spojuješ tu různé přispěvatele dohromady.
        Zde byl někdy nějaký Simon? Nevšim sem si.
        Já tu viděl jenom tu Simonu.
  • Rusák oslavil den vítězství nad Nacismem tak že po Hitlerovsku
    ukradl sousednímu státu Krym.

    Rusko má historické právo. Něco podobného požadoval pro Německo Adolf Hitler.

    Pokud má Rusko historické právo tak ho mají i druzí. Takže Rusko bude muset
    vrátit neruské území která za dlouhá staletí ukradlo Mongolům Tatarům a jiným národnostem
    • otázkou ale je, zda nás Rusko vezme zpět a nechá nás usadit se u Volhy, až sem dorazí Irové.....
    • osle a my budem muset naši kotlinu vrátit markomanům a keltům
      • Právě proto ti ukazuju jak nesmyslné je o vaše Putinovské žvanění o nějakém
        historickém právu.
        Žádný stát nemá žádné právo krást cizí území s tím že mu patřilo v roce 1700
        • Popletl jsi si letopočty. A co takhle africké nebo Asijské kolonie.
        • USA pod rouškou demokracie krvavě krade už několikáté území a pořád jim to sluníčkáři a havlovci žerou,normální lidi už ne
          • Které území si USA ve 21 století ukradla a připojila k USA? Žádné.
            Rusko už stihlo ukrást část Gruzie a část Ukrajiny
  • putin je nejlepší politik na světě
    • Zalži to na ulici a jsi bez zubů
      • myslím, že to je většinový názor české společnosti, ohrožuje nás ne Rusko, ale zámoří a blbí EU politici
      • Takže by dopadl jako ty? A proč se vlastně planceš do Ruska? Co ti je potom? Vždy je pro tebe Rusko "píp" a najednou ten zájem? Nejsi nemocný? Mám o tebe obavy, Simone...
        • Tak podívej ty bukvice.

          Já jsem Lojza. Simona je moje kamarádka. Jedná se o dva různé lidi na této debatě.
          pokud to tvůj patčí mozeček není schopen pobrat můžu politovat jen já tebe.

          Možná tě naštvala. Možná s ní nesouhlasíš ale jen proto ji nemusíš komolit jméno
          a dělat ze Simony Simona. Tobě by se určitě taky nelíbilo kdyby se ti říkalo Milunko.
          • jestli u vás v ústavu se vychovatelky tváří, že ti věří, nečekej to jinde...
          • Ty seš opravdu lojza. Tobě už nepomůže vůbec nic. Konečná.
          • A víš, že mi to je naprosto někde? Od tebe, schizofrenního zoufalce, lháře z povahy, podvodníka s nicky, usvědčeného...proč s tebou vůbec ztrácím svůj drahocenný čas...?
            • Brzdi kašpárku.

              Já tu ze lhaní usvědčil tebe. Tvrdil jsi že mám nick antiblb což není pravda.
  • Pár tisíc (bůhví jestli) oproti milionům Rusů při pochodu padlých hrdinů v rámci Dne vítězství v Moskvě a v mnoha dalších městech Ruska včetně Krymu. Jak ubohé.
  • První povolená opoziční demonstrace za rok a půl. To mluví za vše.
    Putin zase zavedl komunistickou diktatoru kde je pouhý protest brán jako zločin.

    V EU nikdo levičácké chamradi nebrání demonstrovat proti vládě kdy chce.

    Važme si svobody v EU. Občan Ruska si o ni může nechat jenom zdát
  • 3000 blbečků ze 150 000 000 rusů
    • Těch koupených blbečků bylo daleko méně. Stejně jako u nás rudokartých schapirro-Havloidů.
    • A kde bereš ty tu drzost mluvit za ty další občany Ruska?
      Řada z nich jistě také s Putinem nesouhlasí ale demonstrace se vždy nekonají
      v dosahu jejich bydliště
      • Asi by mluvit neměl. Jenže problém je v tom, že rusové mají vynikajícího presidenta, 80% Rusů ho podporuje a převážná část světa ho Rusům závidí. To jak zvládl ukrajinskou anabázi, a jak vyřeší syrský problém za Evropu i Ameriku, utvrzuje jeho schopnost být šéfem velmoci. Jasné je, že se dokázal obklopit chytrými lidmi a vlastenci. Může se ti to líbit a nebo ne, ale tak to je asi všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit