Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vždyť Punťa a jeho kult osobnosti jsou k smíchu..to jen ten zamrzlý národ pastevců a prosťáčků si stále namlouvá cosi o své a jeho velikosti... mentálně jsou 100 let za opicemi a co neukradnou nebo neokopírují, to nemají:(
    • jako prosťáček snadno zmanipulovatelný tady ale vystupuješ ty a tobě podobní. a tvé urážky ruské vědy i průmyslu jsou jen bezzubé propagandistické kecy
  • Demonstrace proti Obamovi se konají také a nikdo je tady nezveřejňuje. Podivná forma vyrovnaných informací. Je to záměr?
  • tak tomu se tedy v dvanáctimilionové Moskvě rozhodně nedá říkat masové protesty, to je tak parta na oslavu narozenin.
    V jiné zemi, kde se sejde více demonstrujících proti vládě, by nám to ani nepředkládali pro naprostou bezvýznamnost akce... tady se snaží vyplachovat mozky...Rusko svému prezidentu i své vlůádě věří, to je celé zjištění
  • myslím , ža pan Putin i jeho příznivci se nad tím, téměř neslyšným blafáním, které navíc ani nezní jedním, hlasem, dobře baví, já taky
  • Simča má už setrvale zmnoženou osobnost, nejen že vkládá pod řadou nicků - a redakce to nemlže nevědět, ale ještě si sama se sebou pěkně pokecá... jen ty příspěvky, které vkládá vložila pod rozličnými nicky mnohokrát stejné.....
    • A ještě asi i stěžuje. Sám na sebe. A ty konspirační teorie, kdo je kdo. Potom si namázne 20, až třicet plus bodů a je mu dobře. Protože silou svých zaregistrovaných 20-30 hlasů přece jasně vyhrál. Admine, ty to vidíš.
      • Ten Simon tu nic dělat nemůže. Protože tu nikdy nebyl.
        Zde byla jenom TA Simona které trvale komolíš jméno. Tím jasně porušuješ
        kodex tiscali protože nerespektuješ jiné lidi na diskusi.

        Ty sám si tu naklikáváš bodíky a střídaš nicky častěji než ponožky multinicku
        JUDRe alias BTW alias zlej trolle alias hrdino Putine...
        • Podívej, multitroldo, tvá paranoia je sice úsměvná, ale čeho je moc...
          Reaguješ na příspěvek, ve kterém se žádné jméno neobjevilo. Ty tvrdíš, že ano. A ještě si ho sám vymýšlíš. Děláš ze mne někoho, kdo opravdu nejsem. Vymýšlíš mi nicky, které mi nepatří a které používá někdo jiný. Tak jako to děláš ty, který mění denně své nicky za nové.To ti bohužel nijak nevyvrátím, ani s tím nemíním zbytečně ztrácet čas.

          Ale k tématu, myslím, že jsem již vše podstatné sdělil minule, tak jen potvrzuji to, co jsem sdělil. Takové drobné a nepodstatné demonstrace prostě přicházejí a v tichosti se rozcházejí. Všude po světě.
          • Multinick je zlej troll alias BTW alias hrdina Putin.

            Ty mě vymýšlíš nicky. Tvrdil jsi že mám nick antiblb což není pravda.
            Já nemám potřebu si registrovat nick. Zdejší troll by ho stejně ukradl.

            AžTiscali zveřejní u všech IP adresu bude mít registračka smysl. dříve ne
  • Brzy budou protestovat statisíce proti Merkelové a celé EU. Ale to už bude příprava na válku. Válku s mloky.
  • Putin je pán. S tím prdolásky nehnete a můžete klikat a plkat, hňupi... *15* *15* *15*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/381247-rusko-prislo-zachranit-asada-bude-to-jako-druhy-afghanistan-varuji-syrsti-povstalci.html
  • No ať, ve Washingtonu zase jindy protestovali proti Obamovi a co jako? Nějaká změna? Ne? tak vo co go?
    • zlej BTW trolle ty smradlavá ruská podržtaško táhni radši všechny udat adminovi, tvoje multinicková šaškárna tu nikoho nezajímá, jsi vřed všech diskuzí manipuluješ s body a všechny tu obviňuješ ty ufňukanej ruskej ichtyle
      • ??? *16*
  • Tak ať nám tedy vrátí celé Slezsko a třeba dolní Rakousy, Agličanům půl Francie a Arabům kus Španělska atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit