Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je zajímavé, všechny soudy se táhnou jako prase, od podání se čeká 3 měsíce až rok na stání, všichni to vědí, a v tomhle případě by už by bylo nejlépe, aby byl konec
  • Já mám generátor IP adres, který mi darovali přátelé, říkám mu retraktor a můžu si dát plusů kolik chci
  • To rozhodne policie nemusi mit strach, ze lide vuci ni budou nepratelsti. Jak to tak vidim, tak vsichni jsou spokojeni, ze to policajti zacali a v podstate dostali tu bandu zlodejskou a jeste k tomu arogantni konecne od koryt. *1* *1*
  • Myslím toho tečku!!
  • ... nech už těch tupých žvástů :)))
  • ... tebe mají tiscali a všichni ostatní na háku, deb*le :)))
  • Bylo by dobré, aby vláda nebyla složena ze straníků, dále by bylo dobré aby strany nedostávali prachy z daní za hlas. Také by bylo dobré, prošetřit jejich majetkové přiznání i u manželek strýčků a harantů. Pro výstrahu jich pak pár oběsit. Janoušek dělá jen to co je mu umožněno, mohl by žít, v uranovém dole *16*
  • *3* *3*
  • Poslanci za ksčm kteří se válej zbůhdarma za královské peníze v senátu PS
    EUroparlamentu i dozorčích radách si také žijou život spokojeného
    tloustnoucího panstva. *2* *2* *2* *2*
    Ex socani dnes Zemanovci jako Palas také hrabou jak strhaní.
    Neházej kamenem jen napravo ale házej i nalevo kde jsou stejní darebáci.
  • Pokud skončí ve vazbě pouze tato béčka a nikdo z opavdu velkejch ES jako jsou
    Nečas Janoušek .. obžalován nebude tak je to jen fraška. Rád si počkám jak to dopadne.
    Jsem také zvědav zda se korupce a protekce začnou zpětně šetřit i v jiných stranách.
  • Nečas a Němcová s Kalousem si spletli dobu? V padesátých letech diktovali politici policajtům a justici, co mají dělat, kdy koho a za co zavřít, když se nic nenajde, tak něco vymysleli. Dneska jsme sic v pošraomocený ale snad demokracii. Zvykněte si, že už budete jen řadoví občané. Ještě jste měli štěstí, že jste si mohli nahrabat. Lidi žijí z ruky do úst. *16*
  • Ano preference a známosti byly vždy, ale ostatní měli alespoň co žrát a kde dělat. Z půlroční výplaty měli barevnou televizi rubin, ale měli jistotu, že neskončí pod mostem. Dneska můžou mít monitorů kolik chtějí. Ale jistota že za rok budou jejich je mizivá.
  • Domnívám se, že když někdo zná nějakou důležitou informaci související s trestnou činností nebo s vyšetřovaným případem, tak by měl tuto informaci sdělit policii, aby nebyl považován za spoluviníka. Jinak by měl počkat až se ho policie přijde zeptat, bude-li to potřebovat.

    Nečas by měl být postižen především také za tu prasá.nu s amnestií, kterou Klausovi podepsal za zády vlády.
  • Protikorupční gestapo se diví *16* Asi ten boj s korupcí byl jen pro někoho *16*
  • Tak se vám to povedlo. Fotkou toho ksindla jste mě nas... Díky tiscali *16*
  • Je to policejní zvůle? Tohle kšeftování s korýtkama je hnus ale je to součást
    společnosti jako celku a jak to jistě každej v životě poznal děje se to všude
    kolem nás. Na radnicích školách .. všude to najdete.
    Bohužel platilo a platí že dcerka ředitele na tom bude při rozdělování pracovních
    fleků lépe než dcera dělníka a na schopnostech vůbec nezáleží.
    Bohužel sobeckost a poklonkování u nás kvetlo za komunistů a kvete i dnes.
    Pokud opravdu policie začne stíhat protekce všeho druhu tak ve vazbě
    skončí půlka našeho národa! *2* *2* *2*
    A pokud jiné stranické korýtkaření než toto naopak policie stíhat nebude tak
    to opravdu zanechá hořkou pachuť že šlo o protivládní puč!
  • Všechny ODSácký sv*ně měly být už dávno za mřížemi.
  • Zde se asi nebude postupovat podle výnosů ÚV ODS.
  • dobre jim tak at maj co chteli ne ?
  • gilotinu a to veřejně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit