Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Modří hoši, už se to blíží!!! Nechtěl bych být ve vaší kůži. Myslím že klaunovi, zlémučasu, kradouskovi, ba ani tomu strojvůdcovi zde nepokvete nic dobrého. Možná tak plevel na krchově.
  • Nečasi nespěchej. Dojde na tě řada a možná ti i nadělej plukovníci. Zločinec Klaus ti už nepomůže.
  • Měli by být ve vazbě tak jako pan Ráth. A Nečas by tam měl být s nimi. V posteli uděloval kur... rady a dělá , že o ničem nevěděl. Dělá ostudu svým dětem.
  • znama je ze 7-mi deti. Nemeli zadne extra davky jako cikani. Jeste jim na socialce nejaka kr.va rekla, ze kdyz si naflakali tolik parchantu, at se jdou treba past. Bylo tn na zalobu...
  • dobre jim tak at maj co chteli ne ?
  • Kalous a Špatnýčas .Stále se dmnívají, že všichni budou skákat podle nich. Jak si ty dneska již politické nuly mohou dovolit vměšovat se do průběhu vyšetřování.Že to nesmí, to by jim mohla vysvětlit sečtělá knihovnice, rádoby málem "naše" premiérka.
  • Nečas a Kalda dojdou jak brambora v páře no a pak se dílo podaří vždyť jsou kriminály poloprázdné třeba jasnovidný Klaus už pro Odesmany připravil volná mista nikoli trafiky !
  • Protikorupční gestapo se diví *16* Asi ten boj s korupcí byl jen pro někoho *16*
  • Já to zase vidím takhle. Dokud nebude pít koník ruského kozáka z Vltavy, tak tu nebude pokoj. Rusové nám nic neukradli na rozdíl od církve, která se napakovala miliardami koruna pozemky. Jako buržoazie a imperialistický pravicový živl. Proletáři spojte se. Veškerá práva moc patří pracujícímu lidu a inteligenci této země.
    • Nestacim se divit, jaci hlupaci umeji take psat. *1* *1* *1*
    • Peppone lže, ale u něho je to omluvitelné, protože trpí chorobou dementia communistica jako následek fetování marx-leninismu.

      RUSOVÉ NÁM UKRADLI SVOBODU!!!
      rusové nám ukradli evropskou civilizaci, evropské myšlení a úctu k evropským hodnotám a vnutili nám uvažování potomků Hunů a mongolsko tatarských stepních nájezdníků.
      Rusové nám vykradli uran, za který nám po válce Velká Británie nabízela nevídaný blahobyt na mnoho desítek let.
      Rusové nám vykradli kvalitní černé uhlí, které jsme pálili ve vysokých pecích při zpracování nekvalitní ruské železné rudy a výrobě oceli pro ruské zbraně k dobývání světa.
      • Ty jsi opravdu ale vymaštěnej mozek
        • Dezo-kolik si ukradl dnes medi a hliniku?
          Priznej se!!!
    • Proletáři spojte se, gauneři a zločinci se spojili už dávno. Max Wranitzki.
    • *14* *14*
    • Koukám že soudruh mě opět krade nick a naváží se do knížete jemuž rozumem
      nesahá po kotníky ani pokud si stoupne na špičky. *2* *2*
      • Ovšem vy saháte Knížeti až po trenýrky.
      • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* Toho tvého blekotajícího idiota rozumem převyšuje i uklízečka. *1*
        • *14*
        • Opět se pleteš soudruhu! na blekotání hloupostí zde nemáme knížete ale
          hradního pána Zemana který u našich sousedů v Německu zanechal
          nesmazatelný dojem prvotřídního burana. *2* *2* *2* *2* *2*
          • myslím, že všichni sousedi mi můžou být ukradení, protože já žiju zde a ten bordel, co tu nastolili kapitalisti těžko někdo kromě tvrdé ruky uklidí ;-)
            • Kapitalisti maji naky puvod-tito 'kapitalisti' jej maji v KSC a v Prognostickem Ustavu CSAV
          • Obavam se, ze nejen u nasich nemeckych sousedu. *8*
            • No,kdyby jen tento opilec...Ona vina pada na cely narod-at jej kdo volil,nebo nevolil.
  • aaaa vidim, ze nositel mnoha nicku si poridil nove...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit