Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volím Jiřího Drahoše, chci slušného vzdělaného prezidenta za kterýho se nemusím stydět. Milošovi přeju k dnešnímu svátku vše dobré a aby strávil své poslední dny v pohodě na Vysočině
    • Taková líbivá plastelína. Uděláš si z ní mnoho hezkých věcí a nebude ti odporovat. Naopak se pěkně přizpůsobí. Co chtít víc, že? *1*
    • V tom je ten problém. Vzdělaný je, slušný, nevím, když jednou mluví tak, podruhé zase jinak, podle toho, ke komu to vypráví. A zda se za něj nemusíme stydět? No teď, kdy ještě nic nerozhoduje? To snad. Ale bohužel, kdyby se stal prezidentem, tak udělá přesně to, co budou po něm Němci a jiní naši "přátelé" (kteří nám nikdy nepomohli, jenom nás zneužili) chtít. A za to bych se musel stydět. Proto volím staršího, možná někdy vrávorajícího, ale velmi vzdělaného člověka a vynikajícího stratéga a řečníka, který se nedá oblbnout, volím Zemana.
      • V tom je pane právě ten Váš problém.Vy podsouváte druhému věci, které se ještě nestaly, ja komentuji to co se už stalo. Podsouvat někomu něco co neudělal je nefér, anebo jste snad prorokem? Jinak žijeme v Evropě zaplatpánbůh a prosperita naší země je dána právě spoluprací s evropskými státy snad to chápete
        • no a to je ten omyl než něco napíšeš tak si to zjisti ty ekonome
          • My si tykame soudruhu ?
  • proč Drahoš nemůže nad Zemanem vyhrát ? protože je to suchý plastový kontejner na kavárenský toxický odpad, jenž umí jen urážet našeho prezidenta vlastence a otravovat jeho voličům život, tohle si občané naší země prostě nenechají líbit ! *8* *7*
  • Myslím si,že o nějaké názory,(ne) názory ani tak nejde. Jde o to, jestli ta "chátra", jak je většina obyvatel České republiky nazývána, porazí elitu parazitů "Pražské kavárny", na které vydělává a usnadňuje jim život. Obyčejní lidé by měli ukázat svoji sílu.
  • Volby prožívám raději v reálu. Nějaké imaginární kecy pravicových béček na internetu mě nezajímají. Nepiji, ale držím Zemanovi palce aby vyhrál a i nadále jsme měli v jeho osobě prezidenta hájícího zájmy všech občanů a celé ČR.
    • Zeman hájí naše zájmy? Hm, my máme zájem dělat poskoky Rusku a Číně?
      • pitr rozveď? včera český přední ekonom rozštípal blba grigara protože argumentoval stejnou kravinou jako ty
        • Pěkně vyprášil kožich astrologovi Grigarovi a muzikářovi Jandovi. Že tam do tý diskuze ten Janda lez? Ztrapnil se teda parádně a úplně zbytečně. Ti drahošovci jsou opravdu zoufalí a nejsou soudní. Ale nandal jim to pan Ševčík..
          • Šefčík = Fučík !
  • Volby neprožívám vůbec, ale vilit půjdu...

    A VEČER JDU NA PIVO...
  • tento hnus na všechny strany plivou havloidi, pravdoláskaři a pražská kavárna, ze všech stran cítím obrovskou nenávist
  • Je lepší zvolit Zemana, říkám to nerad. Sám budu volit Drahoše, ale budu moc rád, když zvítězí Zeman. Divné, co?
    • pokud je takových víc tak pánbůh s náma
      • Bohužel je to tak. Znám někoho, kdo nechce euro, EU ani migranty, ale bude volit Drahoše, který mu toto všechno zařídí:-) Schizofrenik a kretén, který zvolí i satana jen aby Zeman nevyhrál.
        • ObcanHavel
          Drahoš migranty nechce, říká to v každém rozhovoru
  • Já mám jen dotaz - proč všechna ta špína na |Zemana - je jen recese a proč poznámky na Drahoše jsou zavržení hodné??? To by mi mohl pan autor, nevím jestli tak neznalý reálií, nebo je za to placený - napsat. Vždyť šílení presstitutů je strašné. a že o nic nejde ... propána kde žije
    • Právě, mně se taky antizeman vůbec nelíbí. Nejsem ale Zemanův volič. Moje situace je tristní. Nebudu volit Zemana, ale fandím mu, ať vyhraje, antizeman totiž zaslouží, aby jeho hloupost byla potrestána.
  • Tak já teda neviděl, že by se někdo tak hnusně opíral do Drahoše apod. jako politickej a novinářskej póvl včetně profesorka do pana Zemana. Jeto tady špína a hnus. Nejmíň z 90% proti Babišovi a Zemanovi, už cítím zmanipulovanou debatu proti Zemanovi dnes v ČT. Redaktorce bude napovídat snad 10 poskoků ze štábu a profesorovi asi do sluchátka, je vidět, že na Zemana prostě naprosto nemaj, tak do něj musí kopat celej ansámbl darmožroutů z ČT, herců, Kalousů a kavárníků za naše prachy. l!!!!!! A je mi líto mládeže, Ti jsou jak jsem si všiml totálně zmanipulovaný, ach jo, zase se proberou, až bude pozdě. Soros je gauner na entou, sám přiznal, že bude platit organizace v zemích, aby byly nastoupily režimy proamerický a prozápadní. Hnus na entou. Největší výsměch- ubožáci jako TOP, ODS,STAN, ČSSD apod. totálně prohráli volby a machrujou a diktujou si jak vítězové, pan Zeman si Drahoše v úterý na Primě "dal k večeři" a skoro všude se píše,jak to bylo vyrovnaný a nebo Drahoš vyhrál. A jen zas pomlouvaj prezidenta. Hnus přátelé, zmanipulovaný hnus.....a už v radiu hlásí, jak by Západu vyhovoval přidržtaška Drahoš.....to samý jako Západem kdysi placenej kandidát Kárl fón Spacák.
    • Tak ty to máš dobrý, já to mám těžší. Nemám rád Babiše. Nevolím ani Zemana. Souhlasím s tím, co píšeš o debatě na ČT. Nemám rád antizemana. Nepodporuju Kalouska. Mám rád Schwarzenberga. Budu volit Drahoše, nemám z toho dobrý pocit.
  • Volím tu ožralou undu z Hradu, do švestek nevydrží a bude nové kolo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit