Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Němcová se připravuje na hellowen. A našemu státu by prospělo, kdyby skončila s celou ODS, TOP 09 a fláterníky na hranici.
    • ... tobě by prospělo uvědomit si svou do nebe volající omezenost, degene :)))
      • Proč
        Dřeva už rozkradli dost a teď by něčemu dobrému bylo.
  • Já taky nebudu spát, pan politolog Jan Kubáček buď upadl mamince na hlavičku, nebo má sexuální úchylku na na ježibaby.
    • Lépe to nešlo napsat!
      • N Ee !
  • Kolik Vám zaplatili za propagaci téí nemožné zlostné rádobydámy, Myslím, že takto vzteklá a nervní paní by měla být doma u vnoučat a necpat se do politiky, ale peníze jsou peníze!!!
    • Článek je v duchu a inteligence našich médií. Nemcová štvala proti levici až si poprskala
      prsa. Kchárl zapoměl kde je, Babiš zapoměl, že není na některé své poradě. Liška uboze tlachal. Sobotka - jako obvykle egoistická prázdná hlavy, ale kupodivu tentokrát méně prázdná. Moravcovi se podařilo trochu vykolejit Okamuru. Nepodařilo se mu rozházet Filipa i ten když byl omezován v projevu. Moravec se vůbec nezměnil - skákaní do řeči a zesměšňování bylo to nejmenší.
      Největší polointeligent je, ale autor článku. Neobjektivně popsal průběh SUPERBESEDY.
    • sporak a kratkej retez na takovou megeru ono by ji to preslo
  • Politolog Kubáček mi může víte co. Lidi, až půjdete volit, vzpoměňte si kdo vám sebral práci, kdo vás poslal do náruče úřadu práce, kdo vám sebral a snížil na minimum podporu v nezaměstnanosti, kdo vám zdražil vše od energie,benzinu až po jídlo, kdo vám sebral 3 dny nemocenské a zbytek hodil na zaměstnavatele, kdo vám vyrobil poplatky u lékaře, v lékarně, kdo sebral postiženým a rodičkám příspěvky, kdo vám dodnes bere z výplaty povodňovou daň, kdo vás honí po výběrových řízeních s prosíkem, aby jste vydobili aspoň minimální mzdu, kdo nás nazýval lůzou, protože jsme dobří jen k tomu,aby jsme v předklonu makali a navyšovali jejich bohatství, kdo zničil české obchody, továrny, banky a dodává do obchodů shnilé potraviny, či baketové kuřata se salmonelou, vzpomeňte si jak se k vám chovají zahraničtí zaměstnavatelé a novodobí podnikatelé, kdy i zahraniční agentury už upozorňují na novodobé otroctví v ČR, podobně jak v Bangladéši. Vzpomeňte si na rozkradenou republiku, rozkracené miliardy, zničené životy lidí a rodin, neskutečnou nezaměstnanost a vydírání zaměstnavatelů... a běžte volit. Sami pochopíte koho.
    • ... nikoho nezajímá, co ti kdo může, pako :)))
    • ty jeden uplakánku, aby si se tady z toho všeho neposral..... *15*
      • Opět ty zkurvyzjebe tečko??
  • Prostě jedině komunisti jsou volitelní !!
    • ... ve vašem zapadákově klidně :)))
      • Korektore,už jste tady zas?Všichni se snaží věcně diskutovat, ale vy do toho šlapete, jako slon. Baví Vás to? Neumíte místo toho napadání věcně odporovat? Když jste nesouhlasný? Dá se Vaše odezvy snad omluvit jen tím, že se sám nezvládáte.
        • ... kritizovat mě, že nesouhlasím třeba s názorem "volitelní jsou jenom komunisti", je blbost
          ... jseš ty snad blbec, kterému toto nedochází?
        • ... vychladni, vždy jsem nesouhlasný pouze s evidentníma hlupákama :)))
          ... věcně odporovat nevzdělanému zakomplexovanému póvlu je holý nesmysl
  • Není nad to, když nám vždycky někdo řekne, jak máme chápat to co jsme viděli. Děkuji, já si svůj názor utvořím sám
  • Moravec je velký blb, vůbec se na to nehodí, skáče všem do řeči a nenechá je domluvit, už by ho měli kopnout do pr...e!!
    • ... ty tam naštěstí nikdy nebudeš ani uklízet vajgly, blbe :)))
    • Skákat do řeči je super, když na otázku začne politik mlžit a zavádět podstatu věci jinam. Moravec 1A. Je to vzdělanej mazák a bude ještě lepší.
      • Nejvíc kazil průběh arogantní egoista Morávec.
  • Je to názor pana politologa. Němcová, ale, kromě obehrané notečky varující před komunistickým nebezpečím, nic nepředvedla. Nejtragičtější byl samozřejmě dřímající Kárl, který, pokud mu už bylo rozumět, nedokázal odpovědět asi na žádnou otázku.
  • "Odborník se zhrozil........". No, já z toho snad nebudu spát, jakej to je prů s. e .r !
    To je zase článek pro b l b e č k y .
  • Moravec zaslouží 1 s hvězdičkou. Takovej má bejt reportér. Rýpat a nebát se
    klást nepříjemné otázky. Ukázat že strany něco jiného hlásají před volbama
    a něco jiného ´dělají ve vládě.
    Kníže si pěkně naběhl: došlo k porušení našeho programu protože se situace
    ve světě změnila. Jak jednoduché. Program neplatí. Změna. Sorry ovčane.
    Babiš se neovládl a spadla mu maska. Rozezlen odporem a posměchem diváků
    vzkázal lidu tomu plebsu neřídíte firmu nic nechápe nemáte právo hodnotit. *1* *1*
    • Tentokrát s Vámi i s hodnocením souhlasím, viděl jsem debatu celou a ukázalo se, že někteří ani nerozuměli otázce, přecházeli na fráze či ani nečetli program své strany...
    • ... ty si nikdy naběhnout nemůžeš, nemáš ani na to :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit