Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problem je ten, ze ty co ho volej maj h o v n o a vyhovuje jim co dela protoze si myslej ze si nekdy nakradou jako ON. ALe toho nikda nebude - vzdy bude zakon jen pro ne ve vlade. Nedavno jsem slysel jak hrozne terorizovali komunisti pracovniky a kdyz vidim tuto damu, asi jim delala skoleni uz tenkrat. Zvlastni jak jedny volime vychvalujeme a pak kdyz je po vsem tak je hanime - asi lidska povaha. Nechapu proc na to neukazal nikdo drive - ze by pan novinar dostal kopacky? Nebo nebylo eticke to oznamit verejnosti u tak vazene lecny levinske - pardon slecny necasove? :-D Lidi nepbnete - s v i n e se maj vzdycky nejlip protoze si to vsechno vyrvou a nebo za zady vyrejou :-D :-D :-D
  • Nemáš to lehké, když ta zombie co máš doma ti už ani nenamaže, blbečku!
  • Teak mě fakt rozesmál *1* *1* *1*
  • Naspořeno mají na deset životů nemějte o ně starost jsou za vodou na rozdíl od socek co se vyžívají v blbostech článků Tiscali.
  • Jen aby měl \Nečas na to pořádný klábrďo, , aby dokázal uspokojit její choutky.
  • Je vidět, že je to s v i n ě jak se patří, ale s pořádnou kundou, která maže.
  • No hezká diskuze, zaznamenali jste taky, jak je Nečas konsternovaný platem, který dostal na soukromé škole, nestačí mu ani na pokrytí alimentů a splátek hypotéky. Jak kruté. Hledá práci s příjmem alespoň stopadesát tisíc. To si nemohla ta jeho fuchtle naspořit, když ji tak bohatýrsky platil. To jsou teda poměry a takhle jsou na tom všichni. Neumí dělat, myslí si, že všichni berou platy jako oni a ti co je mají tak strašně nízké a důchodci si za to můžou sami. Trochu jsem se vymkla od tématu, ale tak nějak mě nic lepšího nenapadlo, všichni jste už to řekli za mě - a nechci se opakovat. *3*
  • Cože????
  • Paní Nagyová-Nečasová je prototypem lidí, kteří svou moc musí dávat najevo arogancí a brutálností k podřízeným. S Nečasem v zádech se jí to zalíbilo, jinak by si takové jednání, jako popisuje článek, nikdy nemohla dovolit. Tihle lidé nemají v ničem zábrany, naopak je baví, když někoho doženou k psychiatrovi. Je to druh psychopatie, který je dost častý , nazývá se to bossing a není možnost obrany. Jen odejít z takového pracoviště. Je zadostiučiněním, že musela odejít i se svým chráněncem. Tito lidé si zaslouží jen pohrdání.
  • Když Nečase chytne pohlavní chtíč, tak je z toho celý pryč. Jinak je to slaboch, prptož i vládu řídil Kalousek. *10*
  • Jiný archeolog tvrdí, že to nebyl kyj, ale pyj.
  • Kdo by to do té krásné matróny made in hungary/Slovakia, řekl! Péťo, přeji Ti to měrou vrchovatou. Nyní alespoň poznáš život v podhradí! To už nebudou "dýchánky" v Oválné prcovně!!

    Jen bych trochu poopravil-Používala spíš metodu 3,14če než cukru
  • Stále přibývá žen,které prosazují zásadu,že jedině pevná ženská ruka dokáže z takové lidské zrůdy jako mužský,vycepovat člověka.O něco lepší na tom byli muži v pravěku.Z vykopávek a hlavně nálezů v ledu,usoudili archeologové,že v pravěku,pro jistotu,chodili muži na rande se stejným kyjem,jako na lov mamuta.Protože také přesně nevěděli,co můžou od ženské čekat.
  • Nečas není pořádný chlap. Žena má názor a chlap to rozhodne. Buď po mém, nebo běž na pracák. Aby mi v práci kde ji platím poroučela a komandovala. To by nešlo. Doma se dohodnem, kdo luxuje a kdo utře prach, kdo myje nádobí a kdo utírá. Je smůla, že dnešní chlapy vychovávají maminky. Asi to viděl doma. Ženská není loutka nebo maňásek a zaslouží si úctu, ale také nebude si hrát na despotu, malého diktátora.
  • Napadá mě - kdepak byla křišťálová ochránkyně morálky a cti Mirka Němcová? To nevěděla, co se děje? Jen jestli jim u "toho" nesvítila, potvůrka.
  • I toto zlo bude potrestáno. Podobný životní styl (agresivita, negativita, panovačnost,atp.) jednou semele každého, to je bez debat. Otázkou je jen KDY, takže i na tuhle důrokrůtu dojde... :-)))))
  • pokud je to pravda, potom dobře jí tak. a Nečasovi taky, bude to asi typ podpantofláka - nic proti, když jim to vyhovuje *1*
  • Nagy znamená v maďarštině "velký". Takže ona je velká... *1*
  • Prostě tak, jak to nejlíp umíš.
  • Pohled na tvůj "komentář" vypovídá o tobě. Nic lichotivého!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit