Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najednou je to samý svědek,samá nová informace,že by čecháčství? Drželi huby se staženejma řitěma hrdinové a najednou všichni všechno vědí *1*
    Mohli ji,když byla při chuti v pohodě nahrát a prodat novinám,ale to ne,proč je u nás každej generál,až když už je to jedno ? *3*
    • Napadá mě - kdepak byla křišťálová ochránkyně morálky a cti Mirka Němcová? To nevěděla, co se děje? Jen jestli jim u "toho" nesvítila, potvůrka.
    • Něco na tom Vašem prohlášení je. Ono bylo daleko odvážnější házet z v davu lůzy vejce po Paroubkovi, případně přisoudit přezdívku želé Fischerovi, při tom bylo nabíledni, komu patřila. Pamatuju na Dohnala, pes by si od něj kůrku nevzal, když umřel byl najednou geroj, všichni byli jeho velcí přátelé atd.
  • Nagyová nebo Peake jsou hrůznou ukázkou toho že peníze a moc opravdu
    kazej člověka. Každá z těchto kariéristek začínala jako chudobka a díky podlézání
    mocným se postupně propracovávala k funkcím penězům a moci.
    Poté se začnou k podřízeným a chudobkám chovat arogantně. Moc jim stoupá
    do hlav a považují se za něco lepšího. Opět platí poturčenec horší Turka
    Náš stát je opravdu Kocourkov a Nečas přidal přídavek v podobě předání moci
    do rukou své veřejností placené milenky. Podobnou frašku můžeme nalézt už
    ve starém Římě v době úpadku nebo u francouzských královských despotů.
    .
    • Jeden císař udělal senátorem svýho koně.... *2* *2* *2*
  • Chlapi, kolik znáte ženských, které se chovají jako žena. Nedávno jsem chtěl jisté ženě pomoci vystoupit s tramvaje s nákupem. Řekla mi ať se nesnažím, že si poradí sama. Taková je doba. Ženské se chovají jako chlapi. Jen doufá, že my chlapi složíme slib hořkosti a nezačneme se chovat jako děvčátka, většina. A jak zde bylo napsáno, dobře Nečasovi tak. Nic lepšího si nezaslouží a parohy k tomu. Kam asi dávala to koště. Že by si je brala do kanclu??
  • Tak nebo tak za tuhle kantýnskou může Nečas.Měl by zaplatit všechny ty odměny.Doufám jen, že ho brzy kopne kamsi až si najde jiného blba co má víc.V tomhle se tyhle štětky vyznají.také to svědčí o úrovni našich politiků.Jediný cíl mají koryto.Fuj tajbl.
  • Už ten její kukuč dokazuje jaká je to mstivá a panovačná bestie v lidské podobě. Nečas je slaboch, tak jistě stačilo ukázat mu 3,14ču a mohla si s ním dělat co chtěla. Rozbila tak vládu, rozbila ODS (žádná škoda), vyvolala vládní a parlamentní krisi a dokonce Nečasovi nakonec nasadila manželský chomout.
    Kam čert nemůže tam nastrčí babu. A tahle baba je určitě vyslankyní pekla. A tak s ní má Nečas jistě peklo. Není nakonec to peklo trest za zákeřnost, s níž za zády vlády podepsal Klausovi tu amnestijní p.asárnu? *16*
    • A církevní restituce. *11*
    • Nebude dlouho trvat a nasadí mu ješte "parohy", když se jí naskytne příležitost, a jeho odkopne jak vycucanej citron! *1* *1* *1*
  • Ještě si svazák vzpomene se slzami v očích na svou bývalou manželku.
    • Kdo jiný to může vědět líp než ty, který to zažíváš denně.
      • Kdybys nebyl darebákem nestaneš se Kalimerem. Voličem modré mafie ODS:
  • Paní Nagyová-Nečasová je prototypem lidí, kteří svou moc musí dávat najevo arogancí a brutálností k podřízeným. S Nečasem v zádech se jí to zalíbilo, jinak by si takové jednání, jako popisuje článek, nikdy nemohla dovolit. Tihle lidé nemají v ničem zábrany, naopak je baví, když někoho doženou k psychiatrovi. Je to druh psychopatie, který je dost častý , nazývá se to bossing a není možnost obrany. Jen odejít z takového pracoviště. Je zadostiučiněním, že musela odejít i se svým chráněncem. Tito lidé si zaslouží jen pohrdání.
    • Spíše se jí zalíbilo s Nečasem na zádech (za ty prachy!?)!
    • Cože????
  • No hezká diskuze, zaznamenali jste taky, jak je Nečas konsternovaný platem, který dostal na soukromé škole, nestačí mu ani na pokrytí alimentů a splátek hypotéky. Jak kruté. Hledá práci s příjmem alespoň stopadesát tisíc. To si nemohla ta jeho fuchtle naspořit, když ji tak bohatýrsky platil. To jsou teda poměry a takhle jsou na tom všichni. Neumí dělat, myslí si, že všichni berou platy jako oni a ti co je mají tak strašně nízké a důchodci si za to můžou sami. Trochu jsem se vymkla od tématu, ale tak nějak mě nic lepšího nenapadlo, všichni jste už to řekli za mě - a nechci se opakovat. *3*
  • Jana Nečas a Petr Nečasová to je teda dvojka,tuto dvojici mi ani nestojí za to komentovat.Je vidět že jsou velmi milováni jednak svými spolupracovníky a samozřejmě také národem českým.At si tu lásku užívají,vrána k vráně sedá.
  • Naspořeno mají na deset životů nemějte o ně starost jsou za vodou na rozdíl od socek co se vyžívají v blbostech článků Tiscali.
    • ahoj socko na Tiscali, vidíš jak jseš blbá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit