Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážně, nebo srandička horních vrstev (nebo dokonce hoax).

    Bídě utečete kreativitou (nepodáte se ), nemáte-li ropu, diamanty,

    zlato, uran, uhlí a další ...Či rodiče Vám, nezajistili pohodlné místo 

    (zřejmě krize demokracie(?), mnohdy ve zprávách to smrdí nepotismem)

  • A naše atomy byly kdysi součástí hvězdy. Tedy i atomy Antona Janáka nebo prezidentova psacího stolu. 

  • Krásný kus nábytku, jen co je pravda...

  • mun.go
  • jestlipak jsou na něm vyryté nějaké nápisy?Byl jsem tady,Kyselák a pod.

  • Krásný psací stůl, jen jsem si povšiml na snímku, že bude trochu rozeschlý, protože na jeho prostřední části je patrný svíslý tenký pruh, kterým proniká světlo.

  • Ještě měli napsat ,že pod stolem sedávala taky Monika a je možný ,že tam každý president měl

     "svoji" Moniku 

    .

    • No a co, v čem máte problém, nebo závidíte? . Ta zrůdná demen..í ožralecká rusofilní pedofílie  z pražského hradu tak může mít pod stolem max. ovčáka nebo mlynáře.

    • Kdybyste sem neplácnul nějakou bolševickou ptákovinu - to byste ani nebyl Vy...

      • Nebuďte hned tak nasršený, pane Janáku.

        Co nekoresponduje se sněhobílým a neposkvrněným obrazem U.S.A. musí být hned bolševické? Saxofonista a stážistka přeci patří k dějinám této pracovny - i když se Vám to právě třeba nelíbí.

        Bůh ví, co bychom se dozvěděli o jiných pracovnách, kdybychom měli informace. Trocha nadhledu zbobí. 

      • Jen jsem konstatoval pravdu !

        • Bolševici a pravda?

          Jaký to protimluv!

          Stačí vzpomenout na léta 1948 - 89 u nás (od mandelinky bramborové - podle bolševika "amerického brouka", přes proces a popravu s H. Píky, o procesu s paní M. Horákovou a mnoha dalšími (hlavně s představiteli církví) nemluvě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit