Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Remízky byly po staletí typické právě tím, že se o ně nikdo nestaral.

 • Přemnožení hrabošů podobné letošnímu postihli ČSSR v první polovině osmdesátých let. Hraboši se tehdy plošně trávili Stutoxem. Máte nějaké údaje o metabolismu fosfidu zinečnatého a akumulaci reziduí v potravním řetězci? Nedokázal jsem najít korelaci mezi trávením hrabošů (přemnožení se objevuje periodicky zhruba po deseti letech) a objevením nových nemocí.

  Agrotechnická metoda, tedy hluboká orba na podzim a výsev jařin, je velmi účinná za předpokladu silných zimních holomrazů a provedení zásahu v celé postižené ploše (to obvykle obnáší jeden až několik okresů), aby se hlodavci nepřesouvali na nezoraná plole - zásah je to hodně nákladný a pracný.


 • dante

  DODATEK--zas ukázka debility farmářů chtějí trávit  jedem myši--chcíplou myš sežere divoké prase toho střelí  myslivec a na mase si lidé pochutnají a hned nové= onemocnění--jak na myši statkáři a jezedáci používali starou osvědčenou metodu--na podzim provedli hlubokou orbu 40 cm a myši přes zimu pomrzli nebo je snědla zvěř -prasata-káně-poštolka liška atd. Dostanou farmáři rozum !???

 • dante

  Kdyby se nerozorali tak dnes starobou uschnou---nikdo se 30 let nestará--Němci je zas zakládají Český farmáři lejno !!!!

 • No jo, rozoraly se meze, vykácely remízky, zcelily se lány a pěstuje se hlavně to co (Agrofertu) přináší největší zisk.

 • dante

  Správný titulek má být---30 let Demokratického ničení zemědělství nese již ovoce--SUCHO-!!! Tunové traktory udusávají louky a kdysi i pole v Krušných horách--sečení--1 za rok v Srpnu--30 cm nad zemí zakládá na vznik--Lišejníků--kteří při deštích nepropouští vodu !!! 30 let nečištění potoků prý kvůli --Ekologii--kterou bych nazval--terorizmem--na přírodu--zakládání jako--bažin--zničilo potoky-náprava je jediná--Okamžitě vykopat teroristy ekology z krajiny--jinak zničí vše a mi na hranicích z Německem vidíme to šílené České Demokratické ničení přírody--které považujeme přímo za--ZLOČINNÉ --spiknutí proti přírodě jak dlouho si to asi vydrží ????

 • Nač se znepokojovat ? Vždyť probruselští agitátoři tvrdí, že zemědělství nepotřebujeme, že všechny potraviny dovezeme a vyschlou půdu pokryjeme solárními panely, které co nejdříve budeme potřebovat po zrušení všech klasických elektráren (atomové, uhelné atd.). Solárním panelům nebude vadit vyschlá půda. Čeká nás skvělá budoucnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit