Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nač se znepokojovat ? Vždyť probruselští agitátoři tvrdí, že zemědělství nepotřebujeme, že všechny potraviny dovezeme a vyschlou půdu pokryjeme solárními panely, které co nejdříve budeme potřebovat po zrušení všech klasických elektráren (atomové, uhelné atd.). Solárním panelům nebude vadit vyschlá půda. Čeká nás skvělá budoucnost.
 • dante

  Správný titulek má být---30 let Demokratického ničení zemědělství nese již ovoce--SUCHO-!!! Tunové traktory udusávají louky a kdysi i pole v Krušných horách--sečení--1 za rok v Srpnu--30 cm nad zemí zakládá na vznik--Lišejníků--kteří při deštích nepropouští vodu !!! 30 let nečištění potoků prý kvůli --Ekologii--kterou bych nazval--terorizmem--na přírodu--zakládání jako--bažin--zničilo potoky-náprava je jediná--Okamžitě vykopat teroristy ekology z krajiny--jinak zničí vše a mi na hranicích z Německem vidíme to šílené České Demokratické ničení přírody--které považujeme přímo za--ZLOČINNÉ --spiknutí proti přírodě jak dlouho si to asi vydrží ????

 • No jo, rozoraly se meze, vykácely remízky, zcelily se lány a pěstuje se hlavně to co (Agrofertu) přináší největší zisk.

  • dante

   Kdyby se nerozorali tak dnes starobou uschnou---nikdo se 30 let nestará--Němci je zas zakládají Český farmáři lejno !!!!

   • Remízky byly po staletí typické právě tím, že se o ně nikdo nestaral.

 • dante

  DODATEK--zas ukázka debility farmářů chtějí trávit  jedem myši--chcíplou myš sežere divoké prase toho střelí  myslivec a na mase si lidé pochutnají a hned nové= onemocnění--jak na myši statkáři a jezedáci používali starou osvědčenou metodu--na podzim provedli hlubokou orbu 40 cm a myši přes zimu pomrzli nebo je snědla zvěř -prasata-káně-poštolka liška atd. Dostanou farmáři rozum !???

  • Přemnožení hrabošů podobné letošnímu postihli ČSSR v první polovině osmdesátých let. Hraboši se tehdy plošně trávili Stutoxem. Máte nějaké údaje o metabolismu fosfidu zinečnatého a akumulaci reziduí v potravním řetězci? Nedokázal jsem najít korelaci mezi trávením hrabošů (přemnožení se objevuje periodicky zhruba po deseti letech) a objevením nových nemocí.

   Agrotechnická metoda, tedy hluboká orba na podzim a výsev jařin, je velmi účinná za předpokladu silných zimních holomrazů a provedení zásahu v celé postižené ploše (to obvykle obnáší jeden až několik okresů), aby se hlodavci nepřesouvali na nezoraná plole - zásah je to hodně nákladný a pracný.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit