Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A Putin má jako vždy pravdu. Fašouni se neštíti ničeho ani genocidy vlastního národa.
    • Copak takoví fašouni - ale bolševici, to byli "dobráci", skoro až od kosti ...
      • A opět naklikávač s "dvourankou" ! Copak - samopal by nebyl - méně pracné, dobráku ... *2*
        • Z vašeho naklikávání, vy rozežraní blbečkové, zcela jasně vyplývá, že vám MOC CHYBÍ vlastní zkušenost s bolševickými (ergo komunistickými) manýry. No, možná se toho dočkáte a potom uvidíte tu jedině správnou demoGracYji ... *3*
  • Kdyby byl Putin odpůrcem vraždění civilistů tak si nikdy nemohl podat přihlášku
    do KGB která vlastní i cizí občany mučila a vraždila desítky let.

    Žádný stát nejen Ukrajina nemůže strpět aby mu menšina podporovaná Ruskem kradla
    území - zde žádné triky v podobě neoznačených vojáků a armády na dovolené
    nepomůžou. Rusko je agresor a pokud se nestáhne bude válka!
    • Ta "ruska mensina" v % poctu 97% tam vzdy byla zejmena proto, ze se toto uzemu jmenovalo Novaja Rossija jeste v r. 1921 a ze ji Ukrajine "darovali" bolsevici 1922 proto, aby tamni delnici
      z fabrik a huti alespon z casti vyrovnali podil muziku a kulaku na uzemi Ukrajiny/resp. tehdejsiho Maloruska/. Takze ona ruskojazycna mensina "je tam doma", kdezto jejich "osvoboditele" od Lvova, Ivanifrankivska nebo Kyjeva ne. To je mimochodem i hlavni rozdil pri porovnavani se sudetskymi Nemci v CSR, protoze i uzemi Sudetenlandu/snad krome Chebu/ vzdy patrilo zemim Koruny ceske, chytraku! A vzhledem k tomu, ze si Ukrajina jeste 23 let po rozpadu SSSR nebyla schopna zakotvit mezinarodne hranice a navic jeji president byl svrzen nezakonne/a dokonce
      si puciste ani nedokazali prosadit jeho radne ustavni odvolani Verchovnou radou Ukrajiny/
      jsou tve "vyvody" o agresi Ruska hodne na vode! *3*
  • Právě jsem se vrátil ze školy. Paní učítelka nás dnes učila písmeno S. Připadám si mezi prvňáčkama hloupě. Ale mé IQ20 mě víc nedovolí.
    Tak tu teď budu prudit.:))
    • ... díky, mě už stačilo trochu se odreagovat od lepší zábavy okopáváním primitiva jako ty :)))
  • Ten Putin zase ví všechno nejlíp ! To je ale opravdový "pašák", téměř maladěc ...
    Co takhle něco udělat - aktivně a společně se Západem - pro ukončení téhle nesmyslné občanské války, vážený pane prezidente RF ?
    Trochu mi to už připomíná "debilní přetahovanou" v Koreji, Vietnamu, Kubě nebo Afghánistánu. Asi naivně jsem se domníval, že tyhle CHYBY už máme za sebou, ale lidi jsou nepoučitelní ... *7*
    • ... zde je to samý poučitelný intelektuál, ti ti budou skvěle rozumět :)))
      • Ale nestraš ... *3*
        • ... intelektuálové už se začínají rojit !
          Tak jen přidejte, přidejte a potvrďte zde svoji omezenost.
          Chápu, na "vůdce" si nesmí NIKDO NIC dovolovat !!! Jak demoGratYcké, díky ... *2*
          • ... víš, jak se pozná naklikávač, blbe?
            ... píše s oblibou o naklikávačích :)))
            • ... až ty budeš mít v hlavě nasráno jenom jako já, balíku, vypustí na chvíli mezi lidi :)))
            • Tak už tady raději sám nesmraď a táhni do nory ! Zítra sice nemáš vyučování, ale uč se, protože v hlavě máš akorát nasrááno, možná duto !
              Asi jsem tě správně strefil co, když tak hlasitě kvákáš, veleblbe ... *3*
          • ... tvé názory mě nezajímají, nedočetl jsem to, blbe :)))
            ... bezvýznamné nuly jako ty s oblibou píší o vůdcích
            ... jenom zakomplexovaní idioti jako ty zde smrdí pořád
          • ... a co tak jednou nějakou vlastní pointu, blbe :)))
            • Pokud nepatříš mezi ty yntelektuální naklikávače, tak se tě můj příspěvek vůbec netýká !
              Nesmíš zase být až tak sebestředný, veleblbe !!! Korektora dělej jinde.
              Pointa je přímo v tom, že žádná není, to jsi zjevně také nepochopil. No nic, tak snad někdy příště ... *3*
        • ... už se přihlásili 4 pitomci, nepodceňuj se :)))
  • Stejne prohlaseni jako ma Putler k deni na Ukrajine, mel Hitler k Ceske republice ohledne Sudet. A doufam, ze dopadne take stejne jako Adolf. Ten take myslel, ze ma cely svet.
    • Pitomost. proc se doctes nahore. *3*
    • ... do IQ 30 věci splývají, blbe :)))
      • a to jsem si přidal :))
        • ... přání otcem myšlenky degena :)))
          • a pak jsem se posr.l :))
            • ... to vidí všichni, blbe :)))
  • Ani mne to nepřekvapuje.
    *9*
  • ... kdyby Voloďa nevěděl, jak to tam chodí, může se podívat do diskuze blbů zde :)))
    • a uvidi mne :))
      • ... já na rozdíl od blbů jako ty o Ukrajině zde "intelektuálně" nediskutuji, blbe :)))
        • a zase si povídám sám se sebou :))
          • ... zapomněl jsi na mé slavné 3 tečky a 3 závorky, balíku :))))
            • a zase si nadávám :))
          • ).(
  • Tu tvář na obrázku poznávám! To je náš vůdce - Adolf Putin!

    U svého Nacistického dědečka se učil. Proto dnes krade území sousedním státům
    pod záminkou ochrany menšiny.
    • Že vás trosko baví zdarma psát nesmysly a měnit nicky. To obdivuji, to dělají již naprosté trosky!
      • ... troska ke trosce si sedá, blbe :)))
        • vidim *1*
          • ... zrcadlo, blbe?
            • vidím se
    • Komunista zavraždil víc lidí Nacista!

      Přesto sev Rudém Kocourkově jménem ČR trestá jenom propagace Hitlera zatímco Semelová
      si v TV vesele popírá politické vraždy z 50 let.
      • ... jenom idi*t se donekonečna zabývá nějakou Semelovou :)))
        • ... děkuji za potvrzení, blbečkové :)))
  • A má pravdu. Oproti opici je tohle státník!
  • Bandera byl odpůrcem jak Komunistické tak i Nacistické okupace Ukrajiny!
    Když chtěl udělat prohlášení o samostatné Ukrajině byl Nacisty uvězněn a poslán
    do koncentračního tábora!

    Zato v Kremlu byl Hitlerův ministr zahraničí přivítán šampanským a bohatou hostinou.
    Rusko sloužilo jako zásobárna třetí říše zatímco ta válčila na Západě.
    Za to dostal SSSR od nácků povolení okupovat Polsko Finsko a Pobaltí.

    Takže kdo byl kolaborant s NACISTY? Bandera či Krem? - jednozněčně Kreml!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit