Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • řeknu vám, jestli toto je výsledek EU kontrapropagandy, myslím to tapetování blábolů z deset let starých novin... pak nechápu, za co jsou placeni ti kontrapropagandisté, fakticky a to je dobře, slouží Rusku, protože ono na tak hloupou kontrapropagandu nemusí vůbec reagovat, je směšná sama o sobě.
    • kontrapropaganda ? *15* *15* *15* *15* *15*
      • antimegakontrapropaganda
  • Ubytovací kapacity jsou obsazeny víc jak na 70%, co by za to hoteliéři jinde dali???
  • Inu tak, Krym je a bude součástí Ruska, takže si plačte, vztekejte se, užírejte se vlastní blbostí a já spolu s obyvateli Krymu se vám budeme chechtat, chichichichacha
  • Uáááá, zív, zív, nuda Semjone teplomete, nemá to šťávu, přijdu později, polepši se!!!
  • Hm
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/stat-ktery-nema-duveru-lidi-zacne-vytvaret-urady-na-vyrobu-pravdy/

    přečetla jsem a je mi to jasné, rusofobové to projíždějí i v Pobaltí... a tak se snažili... chudinkové *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ... všem je jasné, který výkal tráví celé dny tupými blitky a hlasy, super diskuze :)))
    • Koukám,že tě to ranilo srágoro.
  • je dobré podpořit nové uzemí
  • co se týče turistiky ,poradil bych krymu ať si vezme příklad z anexovaného haiti *1*
    • Putina se na krymu ptali ...co by dělal pokud by by byl prezidentem nejagresivnější země světa ...řekl...nevím..nejsem prezidentem u.sa *1*
    • deník.cz - podobný nadpis článku jako je tento .... po otevření....

      Litujeme, ale požadovaná stránka neexistuje.....zřejmě byly komenty ne zcela podle představ upláceného deníku
  • Protektor vyrazil na okupované území? Bude se tam muset jezdit povinně za odměnu.
    • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit