Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    "nauč se pravopis"
    Kdyby psal podle tvoji stranicke linie tak by ti vubec nevadilo jestli je prispevek psany pravopisem nebo levopisem.
  • vanhorne
    "na komunistku bych nesáhl"
    Takovou komsomolku pusinku-Zoyu ziskas kdyz pro ni prijedes s pasovym tractorem.Zaspivas ji pisen Tractoristy,posadis ji na palivovou nadrz a odvezes do kulturniho strediska kolchozu Krasnaya Zvezda na politicke skoleni.Az po skoleni na ni muzes sahat.
  • vanhorne
    "Rusko jedéééé"
    To vi kazdy ze jede kdyz ho kociruje ujety pindour.
  • vanhorne
    "a samopal v sirce.. "
    Kde mas patrony,ty mas nacpane v hlave?
  • by jsi - co více od tebe čekat? kolik tříd ZŠ jsi absolvoval, hrdino? bude kratší, když se svěříš s tím, čemu rozumíš, bude to o hodně kratší výčet, rusofobe, Stando. *15* *15* *15*
  • já zvracím už když čtu ty tvoje ubožácké texty - takže nemáš nárok, hledej místo známostí argumenty, *15* *15* *15* *15*
  • asi těžko chápeš, no je to celkem poznat, Rusko jedéééé *14* *14* *14* *14*
  • je zajímavé, jak ty státy, které mají máslo na hlavě, které ničili Jugoslávii a zejména Srbsko, zničili na několik generací celou severní Sfriku, pokoušejí se o násilí kdekoliv je k tomu příležitost, například amíci a frantíci v subsaharské Africe, si dovolí kritizovat prosazování oprávněných zájmů Ruska. podle vás asi mělo položit hlavu na špalek, je je k tomu vedl Jelcin, ale i naše hlava by s tou jejich padla, nebyl by nikdo, kdo by se postavil zlodějským světovlády chtivým násilným prackám USA,
    jen doufám, že Rusko vše ustojí a válce zabrání.
  • Jo jo blboučká pusinka, zajímalo by mne, jestli je alespoň trochu hezká *1* *1* *1* Ne, že bych jí chtěl, na komunistku bych nesáhl ani šestimetrovou tyčí, ale schválně. *2*
  • Já jsem agent sí aj ej,
    jsem nebezpečnej a jsem zlej.
    Kulomet mám v nosní dírce,
    a samopal v sirce..
  • Špióóón sem špióón tam .... všude kam se podívám *1* *1* *1*

    Přeju ti hodně štěstí - bránil jsem demokracii až do teď co mi síly stačily. Nenechávej se zatáhnout do osobních urážek a nadávek a tlač je aby se vyjadřovali k článku. Pak jsou v kélu a začnou plivat a prskat jako když varanovi šlápneš na ocas.

    Já to balím jedu na oslavu. Už jsem se bál že jim to tady nechám napospas *1* *1* *1*
  • A Paroubek poštval proti Putinovi dokonce i Marťany.
  • On není čelo, on je... ehm *1*
  • V případě války bych agresory trávil jako potkany..... Naco po někom střílet. Dobře nastražený demižón metylu vykoná svou práci také a není na něj třeba zbroják. *1* *1* *1*
  • K čemu ta pěna u úst ?? Trápí tě že propaganda nezabírá a nebo snad pravopisné chyby ???
    Nemohla by jsi začít u sebe ???
    Já jen - Nějak tomu přehláskovanému ö nerozumín : ö tak nevýkonný mozek *1* *1* *1*
  • Perhaps so much happened. Bei Dieser große Anzahl is paar Fehler geht verloren. U begrijpt minstens één zin? Desde luego, no es propiamente. *1* *1* *1* *1*
  • On tady chtěl někdo zastavovat Rusko ??? Ono se někam stěhuje ???
    Pak li že ano tak odkud a kam ??? *1* *1* *1* *1*
  • a dostal bys vízum? *15* *15* *15* i když, Rusové se blb ů nebojí, mají totiž pro strach uděláno.
  • tvůj písemný češtin je skutečně bravurní Ruské, ale rusové, krásné, je vidt, že jsi vzdělán ve všem a ve všem, stejně
    *15* *15* *15* *15* *15*
  • nechtěl jsi napsat - měli platit - ? protiože to, že Ukrajinci několik let neplatili je vceku známé - že by se teď polepšili a nám (tedy samozřejmě že ne nám, my jsme na Rusku závislí) a,e jim platili? Tak jo. *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit