Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paroubek si zase plácl s Marťanama.
    • Ten už měl dávno,po znárodnění veškerého majetku svého rodu,kopat uran pro Temelín.
  • Sovětská ruská říše bude trvat tisíce let. Jak ta Hitlerova.
    • Ale ta Ruská trvá. I když je Hitler kaput.
      • Ať žije CCCP ! Hlavně že Česko do té ruské říše už nepatří
        • To je sice dobře, ale moc jsme si nepomohli. Naši politici musí lézt do kakánku někomu pořád.
          No EU to je kapitola sama pro sebe - bůh nás ochraňuj.
        • jasně, teď patří kam?
          • Vzhledem k tomu,ze komunismum neni mimo zakon,tak do hajzlu.
  • zdá se, že si Rusko poradí i bez nás *2* *2* *2* *2* to je tedy překvapení *8* *8*
    • Bez komunistky tveho typu si poradi snad kazdy. *3*
      Uz se pokus pochopit,ze jsi na Svete totalne zbytecna. *12*
      • to mne tedy vážně trápí, asi jako Rusko to embargo *2* *2* *2* *2*
      • Už to nehul *11*
        • To si psal ty komunistce?Uz ti tu flaxu hulit nebude. *6*
  • Sankce budou bolet, ale ne NÁS. Vzkazují politici s úsměvem. Však my si to od vás ovčani vybereme. *4* *14* *1*
  • egypťani v soči,jak symbolické,třeba přivezli nové sazenice palem? otázka pro znalce: víte kde jsou v soči nasázeny egyptské palmy? *2*
    • Palmy nemají. Zato dovezli vysoce moderní těžební zařízení pro ruská ropná pole. Pohon je zabezpečen speciálně vyšlechtěným plemenem oslů, Kremloblotus Rusofilicus.
      • No ne.... Pohon taky umí klikat na netu ?? *1* *1*
  • Rusko vyjednává o dodávkách masa a potravin z Etiopeie, Jižního Sudánů a Zimbabwe. Vstává nová fronta pokrokových demokratických států.
  • Tak to si asi spojené státy a evropští unionisti mysleli, že se RF bez jejich potravin neobejde, a že bude žebrat o jejich dodávky. A najednou všechno jde a půjde jinak, akorát naši prolhaní politici melou pořád to samým že se sice tyto sankce nás dotknou, ale jen okrajově s pát desítkami nezaměstnaných.
    Podle mě, by nezaměstnaní měli být naši politici kteří to vůbec připustili. Nechal bych je na minimální podpoře do té doby, než by jim konečně došlo, že to mají dělat jinak a nebo odejít.
    Napřed jsme měli všude Rusko, teď máme všude amíky a eurouniáky a do posledního zbytku rozkradenou republiku.
    HANBA KAM TO TI NAŠI OSVÍCENCI DOHNALI!!!!!!
    • jestli to oni nemysleli tak, že my budeme žebrat, aby si Rusko od nás něco koupilo....
      • Od tebe tak mozna smrdutou a zaparenou vlozku.
        • Kde nejsou argumenty nastupuje arogance *3*
          • to jsem si na vašich příspěvcích už všimla *2* *2* blbě vloženo patří to naší milované Smrti komunismu - hloupost opravdu pobaví
    • Nic dalšího nám ruská ambasáda nevzkazuje *1* *1* ?
  • By mě zajímalo,v čem je na té Ukrajině zakopaný pes ve skutečnosti,když to EU stojí za takové problémy,které sama na sebe hrne. No,snad nám historie časem napoví,ale asi se jednou opravdu budeme všichni velmi divit. Vivat demokracie a tržní hospodářství! *5*
    • ale my to víme . je to nástup na Rusko s cílem uloupit jeho nerostné bohatství i s územím
    • Ou-bama tam chce mít pískoviště pro své vojáčky, nic jiného.
    • jj,je to tak.
      je to jen špinavá hra jůes a EU.
      na obyč lidi jen kakají.
      a ve finále ztráty,zdražení a jiné schodky zaplatíme zase jen mi.
      rusákům to vůbec neva.ti se můžou jen smát.
      za zadkem mají pro odbyt a nákup všeho možného čínu,indii a dole araby. *1* *1* *1*
  • Sankce? Co k tomu dodat? Asi jenom *1* *1* *1*
  • Arogancia a nafúkanosť EÚ ide ruka v ruke s aroganciou a nafúkanosťou Sku-vených štátov amerických, EÚ sa učí veľmi rýchlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit