Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud byl jejich cílem oprávněné uctění památky padlých Rudoarmějců a partyzánů, kteří ač nemuseli, umírali pro osvobození Evropy od Nacistického Německa, pak jim tleskám, ale měli by se povznést nad laciná a zbytečná gesta, být nad věcí a ukázat zapšklé Evropě, že i přes její zákazy se OPĚT RUSKÁ KOLONA DO BERLÍNA DOSTALA....

    Ale jestli chtějí dávat žalobu, pak by ji měli podat v Norinbergu v Soudním Paláci, bylo by to takové ...TEMATICKÉ RETRO *1* *1*
  • takovou spanilou jizdu na pocest padlych vojaku Rude armady za II valky. Zatim jsem neslysel
    / a urcite by o tom s radosti kazdy canc informoval / , ze provedli neco nezakonneho.
    Zruseni viz .... Myslim ze zacatek toho vseho , proc tohle dnes jedou tedy ti Vlci , byl vpad Hitlera do SSSR. Myslim ze take nemel vizum. Fasouni maji asi to nejmensi pravo nepustit si na svoje / bohuzel uz ne pod cizi spravou / , uzemi nekoho , kdo jede uctit obeti toho co naciste zacali. Jsou jimi dodnes , i kdyz se chteji navenek tvarit ze jsou to lidumilove.
  • skvěle, noční vlci *14* *14*
    • skvěle se jim jede na Amerických motorkách *14* *14* *14*
      • vyráíbějí rakety, nemají na blbůstky čas *2*
      • americkych motorkach je to jeste vice symbolicke. Amerika take za II sv valky poskytovala SSSR materialni podporu . Takze mnoho Rudoarmejcu pouzivalo americkou techniku . A take material pochopitelne . Z toho se zase vyrabeli zbrane , strelivo atd.
        Ale par jsem jich videl na japonskych strojich . To nevadi , hlavne ze jedou a delaji co delaji .
  • Ten namyšlený ruský (zakázané slovo) si myslí, že si může v Evropě dělat co chce. Když chci cestovat do nějaké země, kde musím mít visum, tak mi ho buď udělí nebo neudělí a nemusí mi zdůvodňovat jeho neudělení. Nanejvýš se mohu zeptat jaké podmínky musím splnit, abych to visum dostal.

    Znamená to tedy, že Němci tu smečku Putinových stepních vlků poslali do "píp"?
    To je dobře, protože příštím rokem by to byly čtyři smečky a za deset let "bratrská pomoc". Známe tu ruskou nájezdnickou mentalitu.
    • vanhorne
      "že si může v Evropě dělat co chce"
      Putinovi gauneri si mysli,ze se jim Nemecko bude asi klanet.
      • ne klanět, Neměcko by si před nimi mělo kleknout a znovu je symbolicky odprosit
    • že špatně chápete, to je už zřejmé každému, přečtete informaci ještě jednou, ...ještě.... ješrě a tak dál, ovšem nevím, bude-li to co platné *15* *15*
    • Hele, Simone, všichni vízum měli, nácci jim je zrušili během jejich putování Evropou, ale jenom pro Německo. Teď se jim už omluvili a do Berlína je pustí. Koukám, že čteš jenom Plesk a sleduješ Nohu. *1* *1*
  • Dobře dělají, kucíí ušatí. *1*
  • Putinem vyslaní fašisti "ala Kreml" se hodlají ohánět demokracií. Mimochodem, to dělají prokremelští fašisti z KSČM běžně.
    • jo, tak se to musí, brát se o svá práva, že jo Noční vlci *15* *15* *15*
    • bezregistrace
      změna identity ... zdar simone
      • Jdu na párty. Zjisti si nejdříve IP adresu než začneš pomlouvat.
        Já jsem to nepsala.

        Jsem holka takže Simona.
        Jsem mladá a pěkná. Užírej se dál závistí. *5* *5*
        • Ježíši Kriste...už zase?
        • bezregistrace
          jo hezoun právě sem to stáh s tvýho fejsu
          http://saxer.wz.cz/index.php?id=foto-kapela#
          • Ulhaní ubožáci.

            Nemohl jsi nic stáhnout z facebooku protože jsem tě na své stránky nepustila vejtaho. *5*

            Pa pa
          • Fakt, jak živej. *1*
        • Nekecej, dědku. Tvoje omletý kdáky tě prozradily. Nemusíš se vytahovat, že jdeš vybírat popeláky s partou, to ti fakt nikdo nezávidí. Ostatně s tvým rozhledem na víc nemáš. Ale co už. I blb je rád na světě. Že jo, plesnivej dědku. *1*
        • dej pozor, aby ti nevyhasla fajfka....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit