Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dante

  ČSSD vede Pražská galěrka funkcionářů a žádají si nejen prachy ale i koryta proto budou vždy jen tajtrdlíkovat až je nikdo nebude volit--ti rozumný z krajů vždy odstavují--zbavte se ČSSD Pražské žumpy a budete zas volitelný ???

 • Vedení ČSSD by mělo být vděčné ministrovi Staňkovi za práci,kterou odvedl na ministerstvu.Přece nelze si z Národní galerie dělat bankomat,jak to dělal řed.Fajtl.Škoda,že nemáme více takových ministrů,jako je

  ministr Staněk.

  • Vztaženo k tomu, že jednomu z "kulturních vyžírků" klepl přes prsty souhlasím s lindou86.

   Příští pařby na MFF v Karlových Varech si prý naše hvězdy filmového plátna hradí ze svého.  Jako my všichni, když se jedeme pobavit.

   Nebo jim dejte na ministerstvu kultury diety, jako máme my ostatní při služebních cestách. 

   Nebo herci a hérečky, které nezná nikdo 2km za hranicemi jsou něco víc? 

 • RADA PRO SOCIÁLNÍ DEMOKRATY:

  Konečně zaplatit dlužné palmáre JUDr. Altnerovi (potažmo jeho pozůstalým) - to, co ČSSD v této kause vyvádí, za to by prostý občan už dávno seděl v kriminále!

 • dzixy
  Ještě že máme redaktora Bicana. Ten přesně ví, podobně jako Jégl, co mají socialisté dělat a co promeškali. I když je pravda, že dobrá rada nad zlato, socialistům, pod dnešním vedením, již nikdo neporadí a nepomůže. Dokonce již pro ně neplatí ani to lidové "pomoz si sám, pomůže ti i pánbůh".
 • josef.chmela

  Tak dopadne každá strana, která se začne bát křiklounů a povalečů z ulice, bezvýznamných umělců a pravdoláskařské spodiny. Kdyby v partaji, na základě několika křiklounů, netlačili tolik na výměnu ministra kultury, nic by se nedělo.

 • KIMCID

  Bican neraď

 • Nastolují otázku, zda-li kapitánka Karola nepáchá trestnou činnost, ale diskuzi k této otázce nepovolí. Tak ať článek nastolující otázky nezveřejňují, když člověk nemůže sdělit svůj názor !!!

  • Somálské piráty střílí a potápí rovnou na moři,tak proč ne tyhle?

  • Vůbec nechápu tu skutečnost, že se k článku není možné vyjadřovat. Ale za svobodu slova budeme skandovat na Václaváku? Co to tedy je ta svoboda slova? 

   Bojí se redakce jednoznačného odmítnutí takové akce? Má strach, že by to nevypadalo pro sluníčkáře a všeliké pomahače dobře?

   No tak tak už to většina Čechů vidí, ať se to pravdoláskařům líbí nebo ne. A z diskuse se dají vyloučit vulgární a urážející příspěvky. 

   Z čeho má redakce obavy??? 


   • "Nejsnazším řešením bylo odvézt je zpět do Afriky, což ale mladá kapitánka odmítla. Libyi nepovažuje za dostatečně bezpečnou ani OSN. "

    Takže o tom, kdy, jaké zákony budou platit rozhoduje nějaká třicetiletá paní, která sbírá "pracovní posily" pro evropský trh na moři u Afriky? 

 • Oni to snad dělají naschvál, vždycky vytáhnou takového člověka který je těžko akceptovatelný pro toho či onoho.
 • Umění rozlišit a definovat v politice dlouhodobý cíl a krátkodobé změny není socanům vlastní.

  Babička říkávala - pro stromy nevidí les. 

  ČSSD se utápí v podružnostech (pan Zeman jim jako sveřepý stařec nahrává) a mezitím odcházejí bez cizí asistence do zapomnění. 

 • felix.julec

  >Uhranuti situací kolem ministra Staňka

  Nelze se pak divit, že ČSSD je snadnou kořistí svého bývalého předsedy Zemana, který ji v disciplíně strategického myšlení výrazně převyšuje....................<  ČSSD není kořistí prezidenta,ČSSD je obrazem vlastní rozhádanosti a neschopnosti řešit problémy ve prospěch strany, na úkor osobních ambicí.

  Pokud odejdou z vlády,mají nakročeno ke scénáři TOP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit