Přejít na výpis diskuzí

Rada pro sociální demokraty: Vidět si dál než na špičku nosu

10.7.2019 19:44
Jaroslav Bican 17 příspěvků

Na sporu a třenicích kolem výměny ministra kultury se ukazuje, jak snadno se představitelé ČSSD nechají strhnout aktuálními konflikty a problémy, a přitom jim chybí jasná strategie, jak postupovat. Jejich úvahy by se měly točit nejen kolem toho, co je dnes a tady, ale co bude po krajských, případně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • felix.julec

  >Uhranuti situací kolem ministra Staňka

  Nelze se pak divit, že ČSSD je snadnou kořistí svého bývalého předsedy Zemana, který ji v disciplíně strategického myšlení výrazně převyšuje....................<  ČSSD není kořistí prezidenta,ČSSD je obrazem vlastní rozhádanosti a neschopnosti řešit problémy ve prospěch strany, na úkor osobních ambicí.

  Pokud odejdou z vlády,mají nakročeno ke scénáři TOP.

 • josef.chmela

  Tak dopadne každá strana, která se začne bát křiklounů a povalečů z ulice, bezvýznamných umělců a pravdoláskařské spodiny. Kdyby v partaji, na základě několika křiklounů, netlačili tolik na výměnu ministra kultury, nic by se nedělo.

 • Nastolují otázku, zda-li kapitánka Karola nepáchá trestnou činnost, ale diskuzi k této otázce nepovolí. Tak ať článek nastolující otázky nezveřejňují, když člověk nemůže sdělit svůj názor !!!

  • Somálské piráty střílí a potápí rovnou na moři,tak proč ne tyhle?

  • Vůbec nechápu tu skutečnost, že se k článku není možné vyjadřovat. Ale za svobodu slova budeme skandovat na Václaváku? Co to tedy je ta svoboda slova? 

   Bojí se redakce jednoznačného odmítnutí takové akce? Má strach, že by to nevypadalo pro sluníčkáře a všeliké pomahače dobře?

   No tak tak už to většina Čechů vidí, ať se to pravdoláskařům líbí nebo ne. A z diskuse se dají vyloučit vulgární a urážející příspěvky. 

   Z čeho má redakce obavy??? 


   • "Nejsnazším řešením bylo odvézt je zpět do Afriky, což ale mladá kapitánka odmítla. Libyi nepovažuje za dostatečně bezpečnou ani OSN. "

    Takže o tom, kdy, jaké zákony budou platit rozhoduje nějaká třicetiletá paní, která sbírá "pracovní posily" pro evropský trh na moři u Afriky? 

 • KIMCID

  Bican neraď

 • ČSSD potřebuje skoncovat s vnitřními půtkami  a hašteřením. ČSSD by se měla oprostit od eurohujerského nánosu.

 • Stále nechápu v čem je problém. Stávající ministr podal demisi a ČSSD v souladu s koaliční dohodou na jeho místo navrhuje jinou osobu. Tak jaképak tahanice?

 • Umění rozlišit a definovat v politice dlouhodobý cíl a krátkodobé změny není socanům vlastní.

  Babička říkávala - pro stromy nevidí les. 

  ČSSD se utápí v podružnostech (pan Zeman jim jako sveřepý stařec nahrává) a mezitím odcházejí bez cizí asistence do zapomnění. 

 • gaheris

  Spíš by měli usednout na lavici obžalovanýchza ty jejich dluhy a lumpárny!

 • RADA PRO SOCIÁLNÍ DEMOKRATY:

  Konečně zaplatit dlužné palmáre JUDr. Altnerovi (potažmo jeho pozůstalým) - to, co ČSSD v této kause vyvádí, za to by prostý občan už dávno seděl v kriminále!

 • Vedení ČSSD by mělo být vděčné ministrovi Staňkovi za práci,kterou odvedl na ministerstvu.Přece nelze si z Národní galerie dělat bankomat,jak to dělal řed.Fajtl.Škoda,že nemáme více takových ministrů,jako je

  ministr Staněk.

  • Vztaženo k tomu, že jednomu z "kulturních vyžírků" klepl přes prsty souhlasím s lindou86.

   Příští pařby na MFF v Karlových Varech si prý naše hvězdy filmového plátna hradí ze svého.  Jako my všichni, když se jedeme pobavit.

   Nebo jim dejte na ministerstvu kultury diety, jako máme my ostatní při služebních cestách. 

   Nebo herci a hérečky, které nezná nikdo 2km za hranicemi jsou něco víc? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit