Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nesmyslné nalívat vodu do děravého sudu a stejně tak dávat někomu peníze když je nevyužije na účel na který mu byly poskytnuty. Lidem kteří dlouho době nepracují by měli dávat pouze poukazy a bylo by hned vidět jak by se snažily. Na poukaz nekoupíš alkohol ani cigarety, drogy a ani automaty je neberou. Policie nemá peníze na pohonné hmoty, ruší ve velkém oddělení a náhle není problém sehnat peníze na speciální oddíly které tam budou třeba i rok. Na druhou stranu je to možná dobře uměle vyvolaný problém, ať nemáme čas uvažovat nad tím jak si ti na rozhodujících místech rozdávají stotisícové nebo milionové odměny za práci kterou mají v popisu práce. Jak se berou provize v řádu milionů za státní zakázky a mnoho dalších témat nad kterýma zůstává rozum stát. Prostě je to kocourkov a darebákům a podobným bytostem zaslíbená země.
  • Já vám napíšu o vychcanosti cikánů.Každý pátek je několik busů na hranicích s Dánskem a žádají o azyl.Protože je večer a pracuje se tam až v pondělí tak dostanou nějaké peníze a v sobotu se promenádují po obch.domech.A v pondělí ráno tam není ani jeden bus.Toto jsem vyslechl v jídelně od účastníka zájezdu.Pan Čunek to řekl z praxe a měl pravdu.To bylo divadlo kolem jeho osoby a sranda úplatek proti Dalíkovi.Budu ho volit!!!
    • no to mu prave jde, sveze se na vlne...reseni neni takto jednoduche, populisticke recepty na danou situaci se musi resit uplne jinak a dlouhodobe...
  • Určitě se musí změnit přístup státu k vyplácení sociálních dávek. Je dnes těžká doba, tak ať je to těžké také pro ty, kteří na příspěvkovém režimu parazitují.
    Ať stát nejdříve nastaví pravidla - sociální dávky ano, ale pokud si to zasloužíš! Musíš něco udělat pro stát! V tomto je názor Nečase, že lidé musí pracovat na veřejně prospěšných pracech před vyplacením sociálních dávek správný. Potom ať se platí kontroloři, kteří to budou hlídat! I včetně toho, že budou chodit po hernách a pokud někoho z dospělých, kteří pobírají dávky zastihnou u automatu, tak nedostane příštích několik dávek a zároveň musí odpracovat více hodin veřejných prací!
    A pokud jsou někteří Cikáni poctiví, a vím, že jsou i takoví, tak se jich tento systém nedotkne. A nebude pak tolik podnětů různým extrémistickým skupinám k rasovým útokům, které pak postihnou i ty poctivé Romy.
    Vždyť pokud já nebudu chodit do práce, nedostanu peníze, stát přestává platit více a více sociálních dávek. Myslím, že tímto by se vyřešilo mnoho problémů.
    • A další věc, co stát dovolil je, že se zvedají nájmy, a pak těm nepřizpůsobivým doplácí sociálka. Co to je za tržní hospodářství.... My, co chodíme do práce, musíme vše zaplatit a ti co do práce nechtějí, jim zaplatí nájem stát. Tak tohle už opravdu nechápu. A pozor, týká se to i vás, kteří máte domy anebo vlastníte byt, jde to taky z vašich daní!!!!!!
  • A já bych jim ani tolik dětí nedovolila. Pokud je živíme my, tak proč by měli oni rozhodovat, kolik budou mít dětí? My přece máme tolik dětí, kolik uživíme. A sociální dávky pobíráme jen v případě nějaké nepředvídané události. To je něco jiného, než se rozhodnout, že nebudu dělat a budu mít 10 dětí, které mi včetně mě bude živit stát a které ani nebudu vychovávat nebo vychovávat k páchání trestné činnosti a pak se ještě soudit o odškodné v případě nedobrovolné kastrace... *16*
    • Souhlas, peníze jen na dvě děti, chcou-li mít více, tak ať makají nebo si odejdou do Indie, kde to je všem jedno.
  • Který starosta se o Tebe bude zajímat jestli náhodou neplatíš moc za pronájem bytu jako na severu. A za druhé oni opálení kdyby makali tak by bordel nedělali protože by jim to únava nedovolila.
  • Souhlasím s názory, že celých 20 let žádná vláda neřešila problematiku Cikánů. Když se ozval pan Sládek a nebo jiná osoba, bylo zle. Naprosto nesouhlasím, aby se jenom vyplácely peníze a nic za to. Práce je dost a dost, podívejme se jak vypadají chodníky, parky atd. Vyrůstá tady další generace lidí, kteří se vždy budou štítit práce, jako by to byla lepra nebo mor. A to jenom proto, že si mnoho politiků udělalo kariéru na tom, že nejsou rasisté. Pouze tvrdý režim přinutí "vyžírky" se chovat normálně, t.j. chodit do práce a udržovat pořádek. A je na vládě, aby přestala s těmi trapnými předraženými zakázkami a za ty peníze vytvořila pracovní místa !!!!! *3*
  • Čunek má pravdu.Pokud nebude s "cikány" jednáno daleko tvrději,tak si budou troufat ještě víc.Nejsou všichni stejní,ale většina jich je nenapravitelná a pracovat nebude.Jedině práce,stát je zaměstná třeba jako pomocné síly ve zvláštním režimu.Nebudeš pracovat,cikáne,nedostaneš nic.Děti které je vlastně živí dát z problémových cikánských rodin do internátů s tvrdým režimem,umožnit jim vzdělání aby v životě nebyli zvyklí na to,že peníze se nedostávají za práci,ale na úřadě.Aby byly schopny se v životě s dokončeným vzděláním schopny postarat se PRACÍ o sebe a svoje rodiny.Jiné cesty není,viz sever Čech.Jenže tato neschopná vláda se bojí,a problém narůstá.Na mínění EU a rasismu se můžu vykašlat,viz Anglie,Německo,Francie.Tyto státy nás kritizují,chtějí nám radit a mají ještě větší problémy než jsou u nás.Tak se na ně může,raz,dva,tři.
    • Souhlasím s tím, že je třeba postupovat ne ani tvrději, ale důsledněji. Nejsem rasista. V našem domě žijí dvě rodiny, s oběma kamarádím, jsou bezproblémové, chodí do práce,...

      Nechápu, jak je možné, že cikánské (pardon - romské) děti např. nechodí do školy. Když já nepošlu dceru bez omluvy do školy, tak mi jí sociálka prostě odebere. Základní školní vzdělání je snad ještě v našem státě povinné. Tak cikáne - neposíláš děti do školy - nedostaneš přídavky na děti.

      A to, že nám vyrůstá další generace, která makat nebude, to je jisté. A mohou za to naše vlády. Děti jen opakují naučené nebo, lépe řečeno odkoukané, vzorce chování. Pokud vidí, že se rodiny mají vcelku dobře a nemusí chodit do práce, ani jim nepřijde, že by to mělo být jinak.

      Takže, milá vládo, přestaň privatizovat ten zbytek podniků, vytvoř nové státní podniky a koukej zaměstnat problematické občany. A když nebudou pracovat, nedostanou nic. Bohužel jiné řešení než zaměstnávání u státních firem není možné. Bohužel je pravda, že když si podnikatel může svého zaměstnance vybrat, raději zaměstná třeba Ukrajince než Cikána. Pro slušné cikány je neštěstí, že to, že jsou slušní a pracovití, nemají napsané na čele a tím pádem jsou házeni s ostatními do jednoho pytle.
    • Vážený pane ,bez zbytku s vámi souhlasím.Můj syn má přítelkyni ze šluknovského výběžku a byl s ní u jejich rodičů.Musím říci,že jsem měl o něj strach i když boxuje a viděl jsem tu policii jak zasahuje proti bílým tak jsem si říkal ať se tato vláda modlí,aby se jim nic nestalo! Protože jsem si myslel,že nic horšího než byl Topolánek již nemůže přijít.A ono přišlo.Policie si nezíská úctu pokud bude jednat jak jedná.Ta dívka s tím nápisem byla hloupá a nikomu tím neublížila,ale vyřvávat,že dostane za to 3 roky,to je úroveň kam až tento stát došel.To je vše o morálce,která tady je systematicky 21.let devastovaná.Rodina je v každé zemi vždy na prvním místě.A chci ty hlupáky ve vládě ujistit,že to tam nedají dohromady,protože nezaměstnanost vytváří tyto jevy a bude je prohlubbovat.
  • Zavést to samé jako na Slovensku - max. sociální příspěvek 10 tisic a starej se :-) - Ja bych taky nedělal kdybych měl dávky 45 tis. Romové jen využili něco co jim někdo využít dovolil, tzn, v prvé řadě potřebuje natrhnout koule naše vláda. A nebo vubec lepší nápad, přestěhujeme Klause z hradu do Boru, to potom budou panečku manévry *16* - Grrrrrrrrr verbež
    • Protože na Slovensku to bylo zavedeno tak je tady máme.To samé ,když Němci posílali pryč Vietnamce tak jsou u nás.Musíme udělat to samé a jsem pro sterilizaci 2děti a dost.Čím dříve ,tím lépe!
      • Složíme se jim na nějaký pěkný ostrov, já přispěji.
    • Vy\ děláte jakoby pan Klaus byl vláda - trulíku jeden. Ten za nic nemůže. To VONI.
      • Ťuňťo, asi jsi nepochopil pisatele, tedy, já, manželka, můj 12ti letý syn nemá ochranku, věřím však tomu, že většina vládních dětí ochranku má, tedy asi těžko budou napadeni cikány, kdyby se však tak stalo, to by byly manévry, to by se zatýkalo a soudilo, tak tohle byl ten názor pisatele, nastěhujte tam Kalouska, Nečase, Klause - syna a to se budeme divit, jak to bude mezi cikány šlapat.
      • DRž hubu ty stbackej provokatere, na tebe taky dojde až tě hnědočeši někde na ulici kuchnou, pak si vzpoměň na klause a ostatní zmrdané právdoláskaře. *1*
        • jojo, odhalil jsi mne - jsem převlečenej - ale do pracovního :)
  • Když jsem byla nezaměstnaná a už jsem nepobírala podporu, chtěla jsem nějaké sociální dávky. Nedostala jsem ani K. Ani přídavky na děti, ani příspěvek na bydlení, prostě nic. A to jsem samoživitelka a mám 2 děti. Kdybych neměla vlastní úspory, které tímto padly do rodinného rozpočtu, tento stát by mě nechal chcípnout hlady. A to jsme si prý rovni. Jen těkteří jsou si rovnější
    To je trest za to, že se člověk stále snaží pracovat a chovat se zodpovědně.
  • Žena šla žádat o soc. dávky, nepracovala a tak to zkusila, první otázka byla, jste vdaná, ano, je váš muž rom, ne, tak co tu chceta, běžte si najít práci a neotravujte. Velmi krásné, (to jsem slyšel na OSSZ v olomouckém kraji)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit