Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nesmyslné nalívat vodu do děravého sudu a stejně tak dávat někomu peníze když je nevyužije na účel na který mu byly poskytnuty. Lidem kteří dlouho době nepracují by měli dávat pouze poukazy a bylo by hned vidět jak by se snažily. Na poukaz nekoupíš alkohol ani cigarety, drogy a ani automaty je neberou. Policie nemá peníze na pohonné hmoty, ruší ve velkém oddělení a náhle není problém sehnat peníze na speciální oddíly které tam budou třeba i rok. Na druhou stranu je to možná dobře uměle vyvolaný problém, ať nemáme čas uvažovat nad tím jak si ti na rozhodujících místech rozdávají stotisícové nebo milionové odměny za práci kterou mají v popisu práce. Jak se berou provize v řádu milionů za státní zakázky a mnoho dalších témat nad kterýma zůstává rozum stát. Prostě je to kocourkov a darebákům a podobným bytostem zaslíbená země.
  • No a víte čí je to vina?No přece vaše,vy již dvacet let volíte stejně a nebo vůbec.
    Volby,to je ten den D,kdy lze vše změnit ale vám se nechce vstávat,je přece sobota
    a že jsou volby nezájem.Pamatujte,že se po příštích volbách,pokud budete činiti
    tak jak činíte vždy,vám bude ještě hůře.No a já vám přeji hodně bídy,slz a spousty
    exekutorů.Teď už máte co jste chtěli.Přeji krásný den o vodě a chlebu.
    • Dobře a tak mi vysvětlete, koho volit, vždyť je to tam pořád stejné, očekávali jsme od Johna a věcí veřejných, že se něco změní a zase nic, tak koho!!!!!!!!!! Každý jen slibuje.
      • Hlavní problém budoucnosti bude jak se vyhnout státnímu bankrotu a roli kolonie Západu zvanou Česko.Proto ze všech ¨stran,které zde vládli, hledat takovou,která zde předvedla,že umí vládnout.Z uvedeného vycházejí nejlépe komunisté.Ti uměli vládnout bez dělání dluhů čtyřicet roků.A navíc za jejich vlády zbylo pro obyčejné lidi tehdy zbylo mnohem víc,než zbývá na obyčejné lidi,po tom co se k moci prolhalo stádo prolhaných lumpů.
  • Když jsem byla nezaměstnaná a už jsem nepobírala podporu, chtěla jsem nějaké sociální dávky. Nedostala jsem ani K. Ani přídavky na děti, ani příspěvek na bydlení, prostě nic. A to jsem samoživitelka a mám 2 děti. Kdybych neměla vlastní úspory, které tímto padly do rodinného rozpočtu, tento stát by mě nechal chcípnout hlady. A to jsme si prý rovni. Jen těkteří jsou si rovnější
    To je trest za to, že se člověk stále snaží pracovat a chovat se zodpovědně.
  • Má pravdu ten pán, asi zajdu do solárka, změním si jméno na Déžo a do konce života nemusím hnout brvou a nakonec až odpočatej půjdu do důchodu, tak mi ho stát vypočítá z průměru a budu se zase mít jako svin. v žitě!! Proboha lidi probuďte se začněme s tím konečně něco dělat. Vždyť je to rasizmus naruby !!!
    • Ano, ano. Rasizmus naruby. Oni mohou dělat bordel, nemakat, neposílat děti do školy, brát nehorázné přidavky, demolovat byty, přepadávat. A co bilý člověk? S náma by se nikdo nemazlil. Dokonce známá na sociálce mi řekla, že jim raději všechno schválej, protože se jich tam všicni bojej. No tak kde to jsme! V jakým státě to proboha žijeme! Mám obrovskej vztek na všechny ty zkorumpovaný rádoby polityky. Všechno tohle svinstvo mají nastarosti oni. Nahnal bych je do cigánských domů, ať už se jim konečně v těch dutejch hlavách rozsvítí!
  • Žena šla žádat o soc. dávky, nepracovala a tak to zkusila, první otázka byla, jste vdaná, ano, je váš muž rom, ne, tak co tu chceta, běžte si najít práci a neotravujte. Velmi krásné, (to jsem slyšel na OSSZ v olomouckém kraji)
  • Čunek má pravdu.Pokud nebude s "cikány" jednáno daleko tvrději,tak si budou troufat ještě víc.Nejsou všichni stejní,ale většina jich je nenapravitelná a pracovat nebude.Jedině práce,stát je zaměstná třeba jako pomocné síly ve zvláštním režimu.Nebudeš pracovat,cikáne,nedostaneš nic.Děti které je vlastně živí dát z problémových cikánských rodin do internátů s tvrdým režimem,umožnit jim vzdělání aby v životě nebyli zvyklí na to,že peníze se nedostávají za práci,ale na úřadě.Aby byly schopny se v životě s dokončeným vzděláním schopny postarat se PRACÍ o sebe a svoje rodiny.Jiné cesty není,viz sever Čech.Jenže tato neschopná vláda se bojí,a problém narůstá.Na mínění EU a rasismu se můžu vykašlat,viz Anglie,Německo,Francie.Tyto státy nás kritizují,chtějí nám radit a mají ještě větší problémy než jsou u nás.Tak se na ně může,raz,dva,tři.
    • Souhlasím s tím, že je třeba postupovat ne ani tvrději, ale důsledněji. Nejsem rasista. V našem domě žijí dvě rodiny, s oběma kamarádím, jsou bezproblémové, chodí do práce,...

      Nechápu, jak je možné, že cikánské (pardon - romské) děti např. nechodí do školy. Když já nepošlu dceru bez omluvy do školy, tak mi jí sociálka prostě odebere. Základní školní vzdělání je snad ještě v našem státě povinné. Tak cikáne - neposíláš děti do školy - nedostaneš přídavky na děti.

      A to, že nám vyrůstá další generace, která makat nebude, to je jisté. A mohou za to naše vlády. Děti jen opakují naučené nebo, lépe řečeno odkoukané, vzorce chování. Pokud vidí, že se rodiny mají vcelku dobře a nemusí chodit do práce, ani jim nepřijde, že by to mělo být jinak.

      Takže, milá vládo, přestaň privatizovat ten zbytek podniků, vytvoř nové státní podniky a koukej zaměstnat problematické občany. A když nebudou pracovat, nedostanou nic. Bohužel jiné řešení než zaměstnávání u státních firem není možné. Bohužel je pravda, že když si podnikatel může svého zaměstnance vybrat, raději zaměstná třeba Ukrajince než Cikána. Pro slušné cikány je neštěstí, že to, že jsou slušní a pracovití, nemají napsané na čele a tím pádem jsou házeni s ostatními do jednoho pytle.
    • Vážený pane ,bez zbytku s vámi souhlasím.Můj syn má přítelkyni ze šluknovského výběžku a byl s ní u jejich rodičů.Musím říci,že jsem měl o něj strach i když boxuje a viděl jsem tu policii jak zasahuje proti bílým tak jsem si říkal ať se tato vláda modlí,aby se jim nic nestalo! Protože jsem si myslel,že nic horšího než byl Topolánek již nemůže přijít.A ono přišlo.Policie si nezíská úctu pokud bude jednat jak jedná.Ta dívka s tím nápisem byla hloupá a nikomu tím neublížila,ale vyřvávat,že dostane za to 3 roky,to je úroveň kam až tento stát došel.To je vše o morálce,která tady je systematicky 21.let devastovaná.Rodina je v každé zemi vždy na prvním místě.A chci ty hlupáky ve vládě ujistit,že to tam nedají dohromady,protože nezaměstnanost vytváří tyto jevy a bude je prohlubbovat.
  • Přátelé, se vším, co tady píšete musím beze zbytku souhlasit. Vždyť ti naši cikáni se jen množí a množí jako potkani a to z našich daní a nikdo neví, kdy tomu bude konec. Když si představím, že další generace občanů ČR se bude skládat z velké míry z těchto přemnožených cikánů bez normálního IQ, vzdělání a pracovních návyků, tak mám z toho mrazení v zádech. Obyčejný občan neví, kde prvně skočit, aby si vydělal na základní věci pro rodinu a oni se jen flákají, flákají a zase flákají. Denně vidím, jak se obézní cikáni v klídku promenádují, těhotné cikánky tlačí další dětičky v kočárcích, posedávají na lavičkách, vymetají obchodňáky s přeplněnými koši jídlem a přitom jsou lépe oblečení než kdokoliv z nás. A na nás hledí s opovržením, jak se ženeme do práce. No prostě neuvěřitelné, co jsme to jenom za společnost, kde se příživníci mají líp jak ti, co musí každodenně tvrdě makat. To je prostě proti přírodě!!!
    Už se na to nemůžu dívat a slibuji, že v příštích volbách volím jenom takové kandidáty, kteří přinutí tyto individua pracovat tak, aby nám to všem vrátili i s úrokama.
  • Souhlasím s názory, že celých 20 let žádná vláda neřešila problematiku Cikánů. Když se ozval pan Sládek a nebo jiná osoba, bylo zle. Naprosto nesouhlasím, aby se jenom vyplácely peníze a nic za to. Práce je dost a dost, podívejme se jak vypadají chodníky, parky atd. Vyrůstá tady další generace lidí, kteří se vždy budou štítit práce, jako by to byla lepra nebo mor. A to jenom proto, že si mnoho politiků udělalo kariéru na tom, že nejsou rasisté. Pouze tvrdý režim přinutí "vyžírky" se chovat normálně, t.j. chodit do práce a udržovat pořádek. A je na vládě, aby přestala s těmi trapnými předraženými zakázkami a za ty peníze vytvořila pracovní místa !!!!! *3*
  • A já bych jim ani tolik dětí nedovolila. Pokud je živíme my, tak proč by měli oni rozhodovat, kolik budou mít dětí? My přece máme tolik dětí, kolik uživíme. A sociální dávky pobíráme jen v případě nějaké nepředvídané události. To je něco jiného, než se rozhodnout, že nebudu dělat a budu mít 10 dětí, které mi včetně mě bude živit stát a které ani nebudu vychovávat nebo vychovávat k páchání trestné činnosti a pak se ještě soudit o odškodné v případě nedobrovolné kastrace... *16*
    • Souhlas, peníze jen na dvě děti, chcou-li mít více, tak ať makají nebo si odejdou do Indie, kde to je všem jedno.
  • A bude hůř,pokud budete volit tu verbeš co je u vesla...ZLATÍ KOMUNISTI. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit