Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak to je náhravka jak se rochnil Ráth nad žlutýmí, žluťoučkými bankovkami, které šustily. A takových nesmyslů je tam více. To jsou důkazy? Které peníze jsou žluťoučké,? Jen kovové 20 koruny a 7 mil. je 140 kg. To by Ráth v ruce neunesl. Samé lži.
  • Náhravky se dají také zmanipulovat.
 • To antiparoubek
  Myslíte že chcípl? Jako pták Fenix s popela, vzlétla věčně mladá KSČM. Nejlepší polická strana která u nás existuje. Patří slavná a mohutná budoucnost. Jen ona a další demokratické stran podbného typu se sociálním cítěním mají právo na existenci. Je to politická strana s nejlepším programem pro obyčejné lidi. Všechna moc patří lidu-proto musí proletariát jednou zvítězit a na věčné časy !!!
  • Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
   (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)

   V období komunistické diktatury bylo podle údajů zveřejněných Úřadem pro dokumentaci a vyšetřování zločinů komunismu:

   * 234 občanů popraveno* 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici* 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.* nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních* okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších* 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů* 300 000 jich bylo perzekuováno v zaměstnání a studiu* 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
   • To jsou čísla. Škoda, že tu zůstali ti, co provedli v roce 1989 pravicový puč. Ale oni za to vlastně nemohou. Byla jsme předposlední zemí z tzv. východního bloku, kde k tomu došlo. Takže už bylo o všem rozhodnuto dříve a jinde.
   • KSČM je vrcholně demokratická politická parlamentní stra pro pro pracující lid, družstevníky a pracující inteligenci.
    • Peppone, i když máme opačné názory, neřadím Tě mezi pitomce. Tak přestaň s tou geobelsovštinou.
    • Tudíž nikoli pro pana Petra
  • Otázka: Co by dělali komunisti po třetí světové válce?
   Odpověď: Rozpadli by se na radioaktivní prach a škodili by dál.
 • Rath patří bez debaty do basy, ale dokud tam nebudou také ti, kteří rozkradli a rozkrádají tento stát v miliardách, tak to je jen šaškárna na zastavení růstu preferencí levice, něco jako další Kubiceho zpráva, která posloužila před volbami 2006.
  Proč může být policie tak výkonná v této kauze, 100 policistů, veškerá možná technika atd, ale v kauzách modrých magazlodějů se za celá léta nevyšetří vůbec nic, v kauze ProMoPro dokonce soud zakázal odposlechy, že prý by byly přílišným zásahem do soukromí. Tady něco sakra smrdí. A nezapomeňte,že se chystají dvě další obří zlodějiny, a to tzv.důchodová reforma přes soukromé fondy a církevní restituce.
 • Je úsměvné jak se oranžgutani a jejich poskoci i stébla chytají. DRath je nebezpečný psychopat a gauner, za hnědého nebo rudého socialismu by byl jistě velmi aktivním členem ÚV, ne-li přímo fýrerem nebo generálním tajemníkem. Ať si pan obhájce nechá obhajobu k soudu a nesnaží se předem ovlivňovat veřejné mínění.
  • Věřejné mínění už dávno ovlivnila média v neprospěch RATHA ty slaboduchý chudáku. Že média netlačí na Policii, Státní zastupitelství a soudy aby se pohnulo s kauzami Bém - Opencard, Bém - Janoušek, Drobil, Vondra - Pro Mo Pro, Kocourek - odlkánění milionů, komtr Oulický postavený dům v chráněné krajině načerno - žádný postih (všichni ODS !!!!!) atd. atd...........
   Půjč si v knihovně slovník cizích slov a prostuduj si co znamená slovo být "objektivní". Vidíš jen co chceš.
  • O Rathovi nemá cenu diskutovat,pane Petře, je to lump, ale když říkáte, že jeho akdvokáti ovlivńují veřejné mínění, tak co tedy dělá celé dva týdny státní zstupitelství, média a třeba i paní Němcová, úplně to samé. Všechno tu bude věrohodné až bude v base Drobil, Vondra, Barták, Řebíček, Kocourek a další. zatím to smrdí jen tím, že police a státní zastupitelství dostali jednu povolenku chytit větší rybu z řad levice, aby se zastavil růst preferencí a odvrátila pozornost od velkých chystaných zlodějin, t.j. důchodové reformy a církevních restitucí. A nesnažte se mě obviňovat z levičáctví, jen mně zatím funguje mozek.
  • Cítíte se zcela zdráv,nemíváte občas nějaké záchvaty ?
   • Subjektivní potíže zatím nemám a ani okolí mě na nic neupozorňuje. Takhle nějaký věcný argumenteček by nebyl?
    • Pokud pročítám diskuze zde, tak už Vám to mnozí naznačili, že zřejmě nemáte všech 5 pohromadě, tedy že jste ducha mdlého.
     • Ano, tak jste za své totalitní vlády řešili to, když měl někdo jiný názor než vyžadovala strana: nejdřív ho "poučili" StBáci v Bartolomějské a když to nepomohlo, poslali jste ho na "převýchovu" na Mírov popř. do psychiatrického ústavu. Tak si nejdřív spočitej "svých pět", jestli je máš pohromadě a pak starej těch pět jiného.
      • Pokud máte dojem, že mluvíte s STB fuhrerem, je to vaše věc. Pokud to dnes sleduji, byli komunisté ještě hodně tolerantní. Pokud se podívám na to, co jejich podle Vás "genocidu" přežilo, tak je to děs. Nejvíce se mi líbí hrdinové z Vašich disidentských řad. Každý zloděj a vrah přece tenkrát bojoval proti režimu. Mimo to nejsem komunista, nikdy jsem nebyl ale Vaše urážky 13% lidí mě vytáčí do běla. Jste chudák a nemá cenu Vám něco vymlouvat.
 • Smrt komunismu!
  • To antiparoubek
   Myslíte že chcípl? Jako pták Fenix s popela, vzlétla věčně mladá KSČM. Nejlepší polická strana která u nás existuje. Patří slavná a mohutná budoucnost. Jen ona a další demokratické stran podbného typu se sociálním cítěním mají právo na existenci. Je to politická strana s nejlepším programem pro obyčejné lidi. Všechna moc patří lidu-proto musí proletariát jednou zvítězit a na věčné časy !!!
  • Komunismus už chcípl. *1*
   • Nemohlo chcípnout to co tu nikdy nebylo. Opět ukázka vaší inteligence *9*
    • komunismus = totalitní vláda komunistů a to tu bylo! Komunismus jak ho líčí věřící komunisti, kdy si lidé budou brát podle své chuti a (ne)pracovat budou také podle své chuti je pouhý blábol, chíméra. Kdo tedy bude pracovat? Stroje? A kdy ty stroje vyrobí, seřídí , bude udržovat? To se udělá "samo"? Tak si ty nesmysly ponech pro pomatence, kteří tomu věří.
     • No vidím, že nevíte o čem mluvíte. Komunismus ve zvrácené formě uznávají cikáni. Tam ovšem chybí ty zásluhy, ale jsou jen potřeby.
 • Jedno je zcela jasné.Nechutná honba pod vedením dobře placených přisluhovačů těch modrých krkavců je pouze se opakující scénář vzteklých psů zahnaných do kouta.Lidé pochopili a přesvědčili se o špinavostech páchaných na nich samých pod vedením této bandy chrochtajících u koryt.Čili repete pod vedením ministra KUBICEHO.LIDE',UŽ TY NECHUTNE' BLAFY NEPAPEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Je to jen šaškárna která má odvést pozornost od daleko horších zločinců a zločinů. Např církevních restitucí.
  • Naprosto s tebou souhlasím, taktéž s Aldisem !!! Za neustálého rozmazávání lejna, aby to hodně smrdělo, se potichoučku a za pomoci pravičáckých uplacených médií, protlačí penzijní reforma a církevní restituce !!! Jak průhledné!!! To nasazení Policie , St. zastupitelství, souddů a médií v kauze Rath mi chybí v kauzách Bém -Opencard, Vondra - Pro Mo Pro, Drobil, Kocourek - odklánění, Bém - Janoušek, a dalších. Kde ni tu nic - ticho po pěšině. A to vykládal Nečas něco o papalášství na Krajských zastupitelstvích. Zapoměl na sebe a svojí vládu, kde se chovají jak najvětší aroganti a nazstupují lidi , ale jen sami sebe a svoje zájmy.
 • Jsme pod tlakem všech médií.V honbě za senzací jsou novináři schopni napsat cokoli o komkoli.Nic se jim nestane.Nemusí se nikomu a ničemu omlouvat.Stačí se pořádně podívat,co se všechno jmenuje novinář.Ti dobří,jsou v těžké menšině.Až se opravdu stane,že novinář tvrdě zaplatí za lež a za polopravdu,bude klid. Jde o to,kdo z toho těží.
 • Od začátku to byl pečlivě připravený komplot s cílem odstranit významného protivníka. Teď to jen pomalu a postupně vychází na povrch. Pro Modré peklo nebyl problém něco takového zinscenovat, protože zcela ovládli bezpečnostní složky a sdělovací prostředky tohoto státu!
 • 000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit