Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To,co je v nadpisu článku už  dávno reralizují.Hledí do minulých rozkrádaček a hledají v tom budoucnost.Snad lidé neztratili paměť.

 • S takovými chudáky jako je Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) který plánuje ve své městské části vybudovat pomník vlasovcům, to nevyhrají.

 • Něco na tom bude. Chybami se člověk učí. My jsme začali podnikat a začátky byly hodně těžké. Poučili jsme se z toho a teď už se nám vede dobře. Máme vlastní hotel a o hosty nemáme nouzi. Dbáme na to, abychom měli čisté prádlo, kvalitní kosmetiku a příjemnou vůni. To je pro nás základ.

 • Marcelskrc
  Že Vám nevadí při té moudrosti že poslední předsedové senátu ( Petr Pithart, Milan Štěch, Jaroslav Kubera ) byli komunisti. Ale to je přesně ono, někteří vadí a jiní nevadí.
 • Baduna2

  Tato odpuzující zlodějská kreatura je vážným varováním pro ty, kteří by chtěli tuto modrou chátru  opět volit. Je to návod na přímo hororový čin, hodit volební lístek takovému svinstvu, jako je ODS, nebo TOP.

 • Baduna2
  Vondra byl disident, což se rovná, že byl to lenoch a ožrala, stejný jako pobuda Havel, který tento stát společně s modrými, zlodějskými strakami, jako je pobuda Vondra dovedl na buben. A co nezlikvidoval, dal Američanům, kteří ho celý jeho bídný, opilecký život zásobovali dolary a živily...
 • Pan Vondra se bude producírovat v Evropském parlamentu a pobírat tučný doživotní důchod. Ten prostě uměl se životem vyběhnout. Nám ostatním zbude jen sledovat zdražování a sprásknout ruce.

  Tyhle kreatůry se nám budou srdečně smát. 

 • ODS by si měla dát pozor, aby odkaz 17. listopadu neukradli a nezneužili lidé kolem Milionu chvilek pro hloupost.

  A jinak to není svátek ODS - kde berou tu drzost si vzpomínku přivlastňovat? Je to svátek především poctivých a mírně naivních lidí, kteří si mysleli, že se u nás hodně změní.

  Změnily se jen xichtíky zlodějů. Mezi největšími byli právě členové téhle partaje. 

  Drzost modrých strak nezná mezí. 

 • Vendul

  Těch bečících oveček je více druhů. Některé mají modrý kožíšek.

 • Kdo toho bezdomovce zažene někam pod most?
 • Na obrázku je ODSácká kreatůra Alexandr Vondra. Mám pocit někde od Zlína.Před revolucí byl převeliký disident. Jeho činnost spočívala v tom , že si s kumpány ožrali hubu a něco vymastili. Jen tak.Jako chuligáni.Ovšem po revoluci se začal vydávat těmito "akcemi" za velkého bojovníka.A nezapomenutelně se zapsal jako všeobecně uznávaný Hnůj všech hnojů - při akci Promopro.Kdy už ve velké funkci za pronájem aparatury stát díky němu zaplati výrazně více, než kdy ji koupil. A tento špinavec se nyní dere opět na výsluní. Panečku to zas bude pád na čumičku. Už aby to bylo.

 • Pan Vondra ? to je odstrašující případ pro lidi kteří by náhodou chtěli opět jít volit ODS.

 • Pan Vondra ? to je odstrašující případ pro lidi kteří by náhodou chtěli opět jít volit ODS.

 • Některé pilíře, na nichž stojí ódeesácká ideologie, jsou prohnilé. Nosným heslem jednoho z prohnilých pilířů ódeesácké ideologie stále je: "Rudý včera, modrý dnes, já jsem zloděj z ODS". Ódeesáctví ze sebe vydává nechutný odér morální zatuchlosti a padoušství. ODS není partají budoucnosti. Navíc ODS je nespolehlivý partner jak pro bruselské novátory, kteří chtějí zničit národní státy a vytvořit nového Evropana, tak i pro zodpovědně konající české občany, kteří chtějí zachovat ČR se všemi atributy suverénního státu. ODS má velký potenciál prospěchářství a maximalizace zisku při nerespektování zájmů občanů  ČR. ODS podle momentální potřeby svých předáků může být velmi konformní až devótní vůči budovatelům bruselské byrokratické diktatury. ODS nikdy nebyla přátelská vůči zájmům dolních deseti miliónů občanů ČR. ODS je polistopadový dinosaurus, který v dnešní politice už nemá co dělat.
 • Marcelskrc

  Kodo se na znárodněné.obohatil přesně?

 • Když tak příznivci zapomněli. Nejhorší jsou ale ti, co si po chcípnutí komunismu u nás "rozprivatizovali" majetek, který dříve "znárodnili", tj. uloupili vlastníkům, převlékli kabáty, napekli koblihy a rozdávají je ovcím a někteří ani to ne, rudou rubášku si ponechali, jen si ke zkratce KSČ přidali "M" (Mizerové, Mezci, Magoři...?) a jede se dál. A ovečky spokojeně bečí, bééé.

 • Saša promopro


 • Take mi nejde do hlavy jak se tohle individium mohlo stat " skokanem " tech ted nejak poslednich jakoby voleb. Ovsem takovych podivnosti archivuji dejiny tech tzv. voleb mraky.

   Jenom pro ilustraci , pred nekolika lety potreboval ex prazsky primator Kolibrik - Bem  imunitu , tak byl odvolen do parlamentu . Nez se nejhorsi prezene. 

  Osobne k volbam nechodim , byl jsem v zivote 2x , z toho jednou jeste za te " totality " a tim vycet konci a nebude se rozsirovat. Takze uznavam ze tomuhle volebnimu marastu  nijak nerozumim a ani snad nechci. 

 • dante

  Příznivci ODS zřejmě zapomněly že ODS se zpronevěřila pravicové politice a pod vedením zločince Kalouska navýšila daně na potraviny které ostatní vlády využívají tento zločin vedle členů zlodějů v ODS slušný nikdy nezapomenou proto tvrdím ODS volí ti co si nakradli a mají strach ze spravedlnosti a pak ubohý naivní tupci !!!

 • Tenhle šoumen určitě ODS vyhraje volby. Je to pro ostatní strany super, když se ODS prezentuje takovými lidmi...ha...ha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit