Přejít na výpis diskuzí

Recept ODS na úspěch? Hledět do minulosti a hledat tam zářnou budoucnost

11.8.2019 20:07
Jaroslav Bican 28 příspěvků

Občanská demokratická strana odstartovala kampaň ke třicátému výročí listopadové revoluce. Chce zprostředkovávat autentické vzpomínky na tehdejší dění a vyzývá k tomu, abychom si oslavy roku 1989 nenechali sebrat těmi, kteří zpochybňují hodnoty 17. listopadu. Co tato aktivita o ODS vypovídá? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Něco na tom bude. Chybami se člověk učí. My jsme začali podnikat a začátky byly hodně těžké. Poučili jsme se z toho a teď už se nám vede dobře. Máme vlastní hotel a o hosty nemáme nouzi. Dbáme na to, abychom měli čisté prádlo, kvalitní kosmetiku a příjemnou vůni. To je pro nás základ.

 • Marcelskrc

  Ženy pravda o disidentech?

  https://www.kinobox.cz/clanek/16916-trailer-prazske-orgie-uz-zase?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

 • Baduna2

  Tato odpuzující zlodějská kreatura je vážným varováním pro ty, kteří by chtěli tuto modrou chátru  opět volit. Je to návod na přímo hororový čin, hodit volební lístek takovému svinstvu, jako je ODS, nebo TOP.

 • Baduna2
  Vondra byl disident, což se rovná, že byl to lenoch a ožrala, stejný jako pobuda Havel, který tento stát společně s modrými, zlodějskými strakami, jako je pobuda Vondra dovedl na buben. A co nezlikvidoval, dal Američanům, kteří ho celý jeho bídný, opilecký život zásobovali dolary a živily...
  • Marcelskrc

   https://www.youtube.com/watch?v=7wrR7Ft1o58&feature=share

 • ODS by si měla dát pozor, aby odkaz 17. listopadu neukradli a nezneužili lidé kolem Milionu chvilek pro hloupost.

  A jinak to není svátek ODS - kde berou tu drzost si vzpomínku přivlastňovat? Je to svátek především poctivých a mírně naivních lidí, kteří si mysleli, že se u nás hodně změní.

  Změnily se jen xichtíky zlodějů. Mezi největšími byli právě členové téhle partaje. 

  Drzost modrých strak nezná mezí. 

 • Na obrázku je ODSácká kreatůra Alexandr Vondra. Mám pocit někde od Zlína.Před revolucí byl převeliký disident. Jeho činnost spočívala v tom , že si s kumpány ožrali hubu a něco vymastili. Jen tak.Jako chuligáni.Ovšem po revoluci se začal vydávat těmito "akcemi" za velkého bojovníka.A nezapomenutelně se zapsal jako všeobecně uznávaný Hnůj všech hnojů - při akci Promopro.Kdy už ve velké funkci za pronájem aparatury stát díky němu zaplati výrazně více, než kdy ji koupil. A tento špinavec se nyní dere opět na výsluní. Panečku to zas bude pád na čumičku. Už aby to bylo.

 • Pan Vondra ? to je odstrašující případ pro lidi kteří by náhodou chtěli opět jít volit ODS.

  • Pan Vondra se bude producírovat v Evropském parlamentu a pobírat tučný doživotní důchod. Ten prostě uměl se životem vyběhnout. Nám ostatním zbude jen sledovat zdražování a sprásknout ruce.

   Tyhle kreatůry se nám budou srdečně smát. 

  • Kdo toho bezdomovce zažene někam pod most?
 • Pan Vondra ? to je odstrašující případ pro lidi kteří by náhodou chtěli opět jít volit ODS.

 • Některé pilíře, na nichž stojí ódeesácká ideologie, jsou prohnilé. Nosným heslem jednoho z prohnilých pilířů ódeesácké ideologie stále je: "Rudý včera, modrý dnes, já jsem zloděj z ODS". Ódeesáctví ze sebe vydává nechutný odér morální zatuchlosti a padoušství. ODS není partají budoucnosti. Navíc ODS je nespolehlivý partner jak pro bruselské novátory, kteří chtějí zničit národní státy a vytvořit nového Evropana, tak i pro zodpovědně konající české občany, kteří chtějí zachovat ČR se všemi atributy suverénního státu. ODS má velký potenciál prospěchářství a maximalizace zisku při nerespektování zájmů občanů  ČR. ODS podle momentální potřeby svých předáků může být velmi konformní až devótní vůči budovatelům bruselské byrokratické diktatury. ODS nikdy nebyla přátelská vůči zájmům dolních deseti miliónů občanů ČR. ODS je polistopadový dinosaurus, který v dnešní politice už nemá co dělat.
 • Saša promopro


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit