Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kádrová dvojčata Zeman - Klaus už jsou také zpět na scéně. Jistě uzavřou nové
    registrované OPOsmluvní partnerství. Hradní pán už Klausově bábušce
    korýtko dal. Co od svého bratra na hradě dostane Klaus?
    Premiérské křeslo. *1* *1* *1*
  • Tak už víme proč někteří, a je jich hodně, usilují o hlasy buzošůůůů. Aji lidovcům by se šikly.Jenom KSČM stojí pevně na základech pracujících a nenechá se zviklat cigošami, feťákami, buzerantami či výhodnými kšeftami.
    • Komunisté se nemusí nechat zviklat, ti už vše dávno podělali
    • Jo jo, vy jste je tenkrát vyvraždili, tak teď nechápete, kde se tady vzali.
      • Staci jedno slovo.Blbe.
      • Většího magora neznám co jsi ty! Hnupe fašistický.
        • Pral bych ti cistici,aby az dudes potrebovat transfuzi,dali krev od siritelu AIDS,jehos jsou hlavnimi siriteli. A dej pozor,az ti upadne petikacka se pro ni ohnout. Protahnou ti kloaku.
        • Rudi komunisticko-estebacti zlocinci povrazdili u nas stovky nevinnych lidi. TO jsou historicka fakta. Celkem levicaci ve svete zavinili stamiliony nevonnych obeti.
          • Jo, asi jako ty jsi povraždila svoje děti !!! Stejně nejsi "radka", ale cikán Pišta, který už neví, za koho by se vydával...
          • Radko,zalez,husa je proti tobe myslitel. V Chile povrazdil Pinochet milion socdemaku,vcetne prezidenta Alende.
            • No,jestli falesna tecko pro tebe je vetsi rozdil mezi ''nasi'' KSCSSD a KSC(m),tak dle meho nazoru neni.
              Nemoc se nejlepe leci prevenci.... *3* *1*
            • Ty jsi ale pitomec !!! Cožpak v Chile byli nějací komunisti ??? Možná leda tak pět, nebo deset. Alende byl socdemák a ne komunista...
            • Vetsinou zlikvidoval komunisty....Ale,kdyby se toto nestalo,tak se nabizi otazka:Kolik lidi by vyvrazdili komuniste,a jestli by Chile dnes pod vedenim komunistu bylo ekonomicky tak vyspele.
              Staci se podivat na tuto zplundrovanou zemi,kterou od r.1946 do dnes devastuji komuniste.
      • Ale houby vyvraždili. Proč ??? Za komunistů žádné registrované partnerství oficiálně možné přece nebylo. Takže homouši spolu stejně žili bez oficiální registrace a propagace. Pokud si zalezli doma a tam si natrhli řitě, tak to bylo každému jedno a nikdo to ani nevěděl, jen snad nejbližší sousedé... Pokud neznásilňovali chlapečky či se nepokušeli sehnat heterosexuální partnery za prachy, tak byl klid. Lidé tuto orientaci ponižovali a ani se jiim nedivím. Už ve starém Řecku se to dělo také a známý ostrov Lesbos je toho dokladem. Oni za tuto orientaci opravdu nemohou, asi je to genetická odchylka, ale přes dnešní legalizaci se stejně ponižování nezbaví. Já to umím spíše pochopit u žen, znají své tělo a ví, jak se nejlépe uspokojit. U mužů to nechápu - stačil mi první klystýr, abych pochopil, že cizí předměty v "anus canalis" nesnáším"... A není mi jasné, proč se nyní hlásí k hrdosti a snad výjimečnosti či nadřazenosti...jinak je mi to jedno, ale veřejné produkce by si přece jen mohli odpustit !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit