Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se přemnoží plevel pomůže jenom oheň. *3*
  • To bylo kraválu a těch reportáží a výsledek je pár jedinců.Přírodu neochčijete ,prostě pokud ti nebylo dáno plodit potomky tak umřeš po meči nebo po přesl.. jinak už to nebude .Amůžete dělat bordel třeba 365 dní v roce na ulici.To je jediné o co Vám asi hned z počátku šlo.Hlavně se ukazovat.To můžete i na koupališti. V našem městě toho času byly čtvrtky bez plavek co vy na to??? *1*
  • Jsi kretoš, už jen svým myšlením...Si myslíš asi, že se to vytříbí samo jak to dělá příroda. Ovšem člověk má rozum a měl by eliminovat kriply i abuzny.
  • Je-li láska upřímná, nezáleží na věku ani pohlaví !?!?
  • Staci jedno slovo.Blbe.
  • Radko,zalez,husa je proti tobe myslitel. V Chile povrazdil Pinochet milion socdemaku,vcetne prezidenta Alende.
  • Pral bych ti cistici,aby az dudes potrebovat transfuzi,dali krev od siritelu AIDS,jehos jsou hlavnimi siriteli. A dej pozor,az ti upadne petikacka se pro ni ohnout. Protahnou ti kloaku.
  • Rudi komunisticko-estebacti zlocinci povrazdili u nas stovky nevinnych lidi. TO jsou historicka fakta. Celkem levicaci ve svete zavinili stamiliony nevonnych obeti.
  • Manzelstvi je posvatny svazek muze a zeny, jehoz hlavnim cilem je zachovat lidky rod a vychovat radne deti. Lidstvo jeste nenaslo zadny lepsi zpusob, jak z deti vychovat slusne a mravme lidi. Sexualni uchylove hlavni funkci manzelstvi plnit nemohou, proto jejich svazky nejsou potrebne.

    Na to, ze jde pouze o nepatrnych 3000 uchylu, je kolem nich nepatricny rozruch. Spis je to zrejme utok na rodinu a mravni hodnoty evroske spolecnosti, ktere se multi-kulti pomatenci snazi vyvolavat, nez cokoli jineho.
  • Už zase ti teplouši!!!! *16* *16* *16*
  • Já všem "kritikům" homsexuality doporučuji, aby se drželi svého půllitru a své ku.dy a nestaralali se o druhé. Mně je putna s kým se kdo registruje.
  • 1585 paru bukvic uzavrelo snatek a 1500 se zase rozvedlo. *1* *1* *1*
  • To je teď strašně důležitá věc. Ideální je, mít jednoho z rodičů Žida, druhýho Cikána a bejt boozna. Pak vás v týhle republice budou nosit na rukou.
  • Většího magora neznám co jsi ty! Hnupe fašistický.
  • Byl bych nerad, kdyby voliči nechtěli volit a buzaeranti spolu s TOPkou by ovládli na 4 roky naši českou scénu. Je jich více než cikánů. Buzoši mohou pděkovat veškerým pokusům jídel na občanech......... Pravicové vlády a divoká privatizace spolu s Klausem mají na této anomálii ten správný vliv.
  • Kádrová dvojčata Zeman - Klaus už jsou také zpět na scéně. Jistě uzavřou nové
    registrované OPOsmluvní partnerství. Hradní pán už Klausově bábušce
    korýtko dal. Co od svého bratra na hradě dostane Klaus?
    Premiérské křeslo. *1* *1* *1*
  • Ale houby vyvraždili. Proč ??? Za komunistů žádné registrované partnerství oficiálně možné přece nebylo. Takže homouši spolu stejně žili bez oficiální registrace a propagace. Pokud si zalezli doma a tam si natrhli řitě, tak to bylo každému jedno a nikdo to ani nevěděl, jen snad nejbližší sousedé... Pokud neznásilňovali chlapečky či se nepokušeli sehnat heterosexuální partnery za prachy, tak byl klid. Lidé tuto orientaci ponižovali a ani se jiim nedivím. Už ve starém Řecku se to dělo také a známý ostrov Lesbos je toho dokladem. Oni za tuto orientaci opravdu nemohou, asi je to genetická odchylka, ale přes dnešní legalizaci se stejně ponižování nezbaví. Já to umím spíše pochopit u žen, znají své tělo a ví, jak se nejlépe uspokojit. U mužů to nechápu - stačil mi první klystýr, abych pochopil, že cizí předměty v "anus canalis" nesnáším"... A není mi jasné, proč se nyní hlásí k hrdosti a snad výjimečnosti či nadřazenosti...jinak je mi to jedno, ale veřejné produkce by si přece jen mohli odpustit !!!
  • Jo jo, vy jste je tenkrát vyvraždili, tak teď nechápete, kde se tady vzali.
  • Tak už víme proč někteří, a je jich hodně, usilují o hlasy buzošůůůů. Aji lidovcům by se šikly.Jenom KSČM stojí pevně na základech pracujících a nenechá se zviklat cigošami, feťákami, buzerantami či výhodnými kšeftami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit