Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nenene, my havloidi říkáme, že je to jinak! I diskuze je plná našich fundovaných názorů a pravdy a lásky.
    čtěte
    http://zpravy.idnes.cz/rusko-televize-dokument-clovek-v-tisni-fcd-/zahranicni.aspx?c=A161208_104139_zahranicni_ert
  • Narodila jsem se v roce 1930. Jsem spokojená stará tlustá hloupá babka.
    Za komunistické bídy jsem si jako každá jiná žena musela vyšívat vložky - bez lepícího proužku a křidélk, nepohodlné.
    Komunista po vodkové poradě si ce totiž ostavil obchod ale dát do něj zboží pro lidi zapoměl.

    Dnes jsem si koupila vložky, pohodlné, mají lepící proužek, křidélka i pořádná křídla.
  • Nehal bych mu zaplatit ze svého všechny ztráty . je to hloupý populista.Můžete ho zase zvolit za 500 měsíčně . *3*
  • Jájasem pro, ale poklud bude ČT a rozhlas platit jen ten, kdo je sleduje. Místo dalšího rozšiřování počtu programů - zavést sledování a platby podle užívání obou údajně veřejnoprávních subjektů. Ať žijí z toho co lidi sledují... Ostatně další tv jsou daleko nezávislejší a veřejnoprávnější. Když to jde u milionů mobilů - proč ne u televize? Technika na to je
  • Jak chcete mít nezávislou televizi ,když v radě pro TRV sedí soudruh Uhde který za komárů psal a četl v ČT oslavné básničky pro KSČ. Milenka od ředitele ČT uvádí cestopisné víkendové pořady ve slovenčině. A naši schopní redaktoři jen koukají.To naslovensku by si nikdo nedovolil. Vše za naši kasu. PARAZITI! *9*
  • čtěte.. http://aeronet.cz/news/clovek-v-tisni-doplatil-v-donecku-na-politicke-vyroky-jaromira-stetiny-v-eu-proti-rusku-a-separatistum-na-ukrajine-neziskovka-prisla-o-akreditaci-a-celi-obvineni-ze-spionaze-zname-podrobnosti/
  • Jaksi se stále zapomíná na to, že každý i civilní člověk či orgán má tendenci mít k někomu blíže a někoho protěžovat. A v tomhle případě i tu by to mělo být vyváženo 50 na 50. Jinak to bude současný stav v bleděmodrém....
  • To si děláte legraci, neziskovky placený kým? Americkou ambasádou.
  • Kavárenská Kimhavlova televize se změní na Islámskou Eurovizi za naše prachy ! *8* *1*
  • to je jak z louže pod okap *15* *15*
  • Mě by spíše zajímalo, jestli mají veřejnoprávní média povinnost informovat pouze ve shodě s politikou Evropské unie, jak jsem četla. Je-li tomu tak, tak potom ovlivňování "místními" je to poslední, co mě trápí, ať už je řešení jakékoli. A ani si žádné ovlivňování zlými politiky nepamatuji. Budou tedy také veřejnoprávní média mlčet či mlžit o tom, o čem se už nyní mlčí a mlží např. v Německu?
  • stačí jen kalouska
  • Trefný příspěvek!
  • A Kalousek má pohehe, leda, že by ČT koupil!!!








    CHICHI !!!
  • přééééésně








    WOW !!!
  • nech ho ty zoufalče, je to Novorosijec *10*
  • Bude to stejný "bordel" jako vyní.Občas mne napadá,že ČT je hlásnou troubou Kalouska a partajní buňkou TOP09. *16*
  • Tebe, ty ruský trotle, už Babiš koupil,co?
  • Měl by jí koupit pan Babiš a byl by klid








    YEAH !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit