Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • tobro

  Pouze a jenom díky všem těmto nýmandům je Bureš tam, kde je... Sám kdysi s velkou dávkou ironie celkem oprávněně poznamenal, že tyhle partaje si ho vlastně vyrobily! ..😎

 • felix.julec

  >Například občanští demokraté se nyní hlásí k pěti prioritním reformním politikám, prosazují daňovou reformu, důchodovou reformu, reformu státu, reformu vzdělávání a politiku životního prostředí. Své cíle ODS popsala na webu: "Reformy pro malý, levný, chytrý a přívětivý stát. Reformy pro jednodušší a nižší daně. Reformy pro důchody dnešních čtyřicátníků a mladších, protože bez reformy jejich důchody prostě nebudou."<


  ODS už byla v několika předchozích vládách(když o ANO nebylo vidu slechu).Proč tedy nyní navrhované programové body nevyřešila už dávno?

  b) je správně - blouzní z horka.

  • Jen doplnění:

   Cituji:Své cíle ODS popsala na webu: "Reformy pro malý, levný, chytrý a přívětivý stát. Reformy pro jednodušší a nižší daně. Reformy pro důchody dnešních čtyřicátníků a mladších, protože bez reformy jejich důchody prostě nebudou."

   Tato strana také nedávno psala na plakátech vylepených po celé zemi: "Dokázali jsme, že to dokážeme." • josef.chmela

  S úsměvem čtu vyjádření a snahu zlikvidovat Babiše, hlavně těch představitelů nejmenších straniček jako jsou  Starostové, TOP09 a KDU-ČSL, odsouzených v dalších volbách konečně vypadnout na smetiště dějin. Jak se snaží si udržet korýtka a místečka v parlamentu. Jsou schopni všeho. Proto si myslím, že vzniklý předvolební slepenec by byl pro většinu voličů nevolitelný, alespoň doufám v ještě zbytky rozumu hmoty kterou mají pravicoví voliči v hlavě.

  • Za jak reprezentativní skupinu vykřikuje pan Rakušan?

   Partičku, které spadla závora k Parlamentu těsně za zadkem?? Partičku, která zneužívá marketingově značku "starosta?" 

   Je víceméně směšný tenhle Rakušan sjednotitel. 

 • Antibabiš není program, ale alergie. Takže do voleb málo.

  Nenávist, závist a to nemůže být dostatečný argument pro voliče. 

  První problém je jasný a srozumitelný  - zničit Babiše. 

  Ale důležitější je druhý problém - co dál? A na to zatím žádnou odpověď nemáme.

  Máme se spokojit s agresivním igelitem Fialou, paní Pospíšilovou nebo košilatým lidovcem. Jaká je alternativa pro zítřek? Tihle panáčci ji nepředstavují. 

 • Wolfcastle

  jesli někdy někdo porazí Babiše tak to bude nová strana ne tihle zkorumpovaní prolhaní dinosauři ti již několik let nemají šanci a s každým rokem jen slábnou a slábnou 😉!!!

 • Naše slavná "PRAVICE" prostě mele z posledního protože sklidila to co zasela.A to co teď předvádí Fiala je ten poslední hřebík.Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá.TAKŽE ČÍM HLOUBĚJI TÍM LÍP.Zajímavé na tom je že Richelieu Kalousek je zalezlej.Holt starej vypelichanej lišák.Bude mu v tý žumpě taky dobře. 

  • A co slavná "LEVICE"? Zase by chtěla "mlít"? Ta při svém "mletí" své odpůrce zmlátila pendreky, pozavírala a ostatní zotročila "socialismem" (rudým nebo hnědým).

   Lepší když starej vypelichanej lišák je zalezlej v žumpě než aby se pohyboval na místech nejvyšších.

   • Vážený Občane, pohled pravice - levice nemá obsah a je realitou přežitý.

    Důležitý je reálný program a ne nálepky. Není důležité, co vykřikují různí baziliškové a netáhla před volbami, ale co dělají po nich.

    Špína není levá ani pravá, je to prostě špína. 

    • Souhlasím s názorem, že dělení na levici a pravici (což vzniklo na konci 18.stol. ve francouzském parlamentu) už zdaleka neodpovídá skutečnosti. Ano, špína není pravá ani levá, ani horní ani dolní a ani přední či zadní.

     Důležitý je program, ale mnohem důležitější je jak se plní. Někomu stačí dát koblihu a pár sprostých vtipů a už ví koho volit. Někdo se také řídí heslem "Sliby se slibují, blázni se radují."

     Nejdůležitější je morální charakter daného jedince nebo daného společenství.

     • Cituji:<Důležitý je program, ale mnohem důležitější je jak se plní. Někomu stačí dát koblihu a pár sprostých vtipů a už ví koho volit. Někdo se také řídí heslem "Sliby se slibují, blázni se radují.">

      Dokážete abstrahovat svou posedlost koblihami a sdělit zvídavým čtenářům, koho byste doporučoval volit, protože splnil svůj volební program a má morální charakter stejně jako dané společenství? Pokud byste přidal, co je podle vás morální charakter daného jedince nebo daného společenství a jak souvisí s plněním (volebního) programu, byla by to skutečná bomba.

      Děkuji.

      • Nemám nic proti koblihám a také si je někdy dám. Od Babiše bylo do jisté míry vtipné rozdávat před volbami koblihy a on sám je jistě natolik inteligentní, že se těm hláškám ohledně bratrstva smažené koblihy sám jistě zasměje.

       A morální charakter? To je také z velké části dodržování křesťanského Desatera. Ale to tady nehodlám rozebírat, protože na to jednak nemám patřičnou kvalifikaci a jednak tady na to není místo. Tady je totiž hodně takových jedinců, na které platí jedině postrašit peklem.

       A koho volit? To si musí každý rozhodnout sám. Komunistický režim vytvářel ze svobodných a samostatně uvažujících a jednajících občanů poslušné ovce a tak je třeba ty ovce vzdělávat a vytvářet z nich zase občany. Alespoň z těch kde je to ještě možné. 

       • Reakce na příspěvek:

        Svou obsáhlou odpovědí na  mou jednoduchou přímo položenou otázku tedy ukazujete, že nemáte vlastní názor a nevíte, kdo splnil svůj volební program a má (tedy) morální charakter (vám vyhovující) stejně jako dané společenství.

        Jak pravil Mistr Holofernes v Shakespearově hře Márna lásky snaha: "Rátal so s tým."

        Morální charakter je soubor morálních pravidel dodržovaných jednotlivcem nebo skupinou lidí, případně popis míry dodržování jednotlivých pravidel. Různý morální charakter tak měli protestanté, katolíci a nakonec i řemeslní žebráci či zlodějové. Hovoříme-li o někom, že má morální charakter, neznamená to nic, pokud onen charakter nespecifikujeme.

        Dále jistě netřeba rozebírat. A pokud již podlehnete touze prázdně žvanit, zkuste mimo použití tučného písma ještě stisknout caps lock. Pak to bude už jen PRAVDA PRAVDOUCÍ (Zachry v Atlase mraků, David Mitchell, Mladá fronta, Praha, 2012).

        • Reakce na příspěvek:

         Morální pravidla stanoví např. křesťanské Desatero. Záleží ovšem na tom, jak se ta pravidla vykládají a hlavně zda a jak se dodržují.

         • Reakce na příspěvek:

          Jistě.

          Morální pravidla stanoví starozákonné desatero. Morální charakter popisuje míru přijetí či dodržování těchto pravidel jednotlivcem nedo danou skupinou.

 • Reformovat v podání tzv. Demokratického bloku znamená především iniciativně blbnout. Antibabišismus není program a na jeho základě stavěné protibabišovské koalice jsou jen trapným pokusem aspoň nějak oslovit voliče, když jsou gazdíkovci, ódeesáci, lidovci a topáci natolik durch provaření. Lidé ještě mají v živé paměti Drábkovy reformy, resp. Drábkovy Lurdy a další lumpárny. Občané těžko zapomenou na to, kolik zla vygeneroval antidemokratický komplot TOP 09-ODS. Rakušan je sice správně politicky uvědomělý podle bruselského mustru, ale to nestačí.
 • TheGGG

  v zemi kde 2/3 lidí nedosahují na průměrný plat, nemůže deblok vyhrát, ani kdyby pááán prófa želé brebentil sebevíc

 • K politickému boji v Česku:

  Bývalý šéf Ústavu pro studium totalitních režimů, pan Pavel Žáček, se k aktivitám ČSSD vyjádřil dost jednoznačně: 

  "Ministr vnitra František Bublan i další jeho předchůdci z ČSSD zneužívali materiály proti občanům. 

  Lidé z této politické strany (která m.j. poslala ÚSTR málem ke dnu) dokonce za mnou přišli, ptali se mne, jestli v archivech není něco na Andreje Babiše!" 

  Připadalo mi to dost absurdní, říká pan Pavel Žáček.

 • Krásně, moc krásně zde po koblihářsku nablito - jen tak dál zeMANofilckoví kobliháři, tak nějak móóóć hežky úúúcelověěě kampááááňističky že Áááňňňooo Bureši/bááábiši - ty jedna ...... .

  • Marcelskrc

   A ty jsi se ve volební kampani nechal nachytat na co?Propiska od ODS?Růže od ČSSD.Balonek od Top09. Odznáček od třešniček?Nebo něco jiného

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit