Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milí diskutujiící, a čím jste přispěli vy ..k rozvoji této civilizace ??
    • Na vojně dostal vždy po hubě,že kradl klukům deky,prostěradla a 2 roky převýchovy dobré.Jenže teď je na severu a já ho nepoznal jak byl vyžraný .
    • Postřelená HUSA se ozvala ,že,hm. *10* *12*
      • ty si husa ? zajímavé...
        • Co se tak naučit česky cikáne ! *1*
  • na ublíženého. romové vyzdvihují svou národnost a svou vlajku s tím že jim češi ubližují. češi zase vyzdvihují svou národnost a svou vlajku s tím že jim eu ubližuje. nějak ale nevidím prostý fakt že tady přes tisíc let dříve než češi a romové, existuje moravská země a moravané nejsou nikde oficiálně slyšet (až na občasné příspěvky v diskusi) že mají svou národnost svou vlajku a že je někdo utiskuje.
    • K závěru příspěvku.Podívej se co jich v té nenáviděné Praze je.Předsedou vlády počínaje a plný senát a parlament a proto to tady tak vypadá.A to nemluvím o těch co jsou na útěku v zahraničí.
      • tak za prvé nevím o tom, že by se někdo z nich hlásil k moravanům. a za druhé to je vaše blbost že jste si je tam zvolili. nikdo vás nenutil. tak si nestěžuj. když nemáte vlastní lidi, tak holt berete u sousedů. minulý týden byla taky miss česka zvolena moravanka. jsem zvědav kdy si jako miss česka zvolíte například rusku nebo němku.
  • Cikán- Rom. Jaký je v tom rozdíl. Kdo tedy má svátek ? Když mám důvod se přejmenovat tak jsem hned jiný člověk ?
  • Jo chápu, jsi k o k o t.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit