Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ať už jdou někam do pr d e l e
  • Češi a ne/češi, Němci a ne/němci, Angličané a ne/angličané, Francouzi a ne/francouzi atd.
    Co to je? Nikdo se tak nikde nevyjadřuje, jen Romové. Romové a Neromové ? Romové žijí všude a nikde se necítí být doma, všude si stěžují, tak už ať si vytvoří někde svoje Romsko a bude snad konečně klid. Tam si pak můžou dělit obyvatelstvo na Romy a ne/romy. My nejsme Neromové, jsme Češi v Česku, vážení. Až budeme v Romsku, tak o nás budete moci psát jako o neromech, i když to není žádná národnost. Nebo snad už je? To se svět už dělí jen na Romy a ne/romy? Proč se o žádné jiné národnosti takto nepíše a přece žijí všichni dneska už všude ? A bez problémů, až na nějaké výjimky. Recept? Pracovat, slušně žít, přizpůsobit se normám dané země, nezasahovat do práv a vlastnictví druhého, neobtěžovat.
  • Proč by se jim nežilo lépe když žijí na úkor pracující splolečnosti.
  • když si tam ten bordel udělaj a nebo si ten byt / dům celej zničí tak ať se pak nediví kreténi!
    a stát je tak blbej že jim dá další dům nebo byt. takhle to dál nejde dyť jich za pár let bude víc jak bílejch.
  • Tak tomu nevěřím, já jsem Rom a žiju si dobře, nic mi nechybí.
    • Když se stát postará tak se nedivím
  • No,v Europe vlastne nemaji co pohledavat,tak at zmizi.To se tyka i muslimu a jinyho svinstva!!! *12* *12* *12* *12* *12*
  • Tak mně napadlo že na jižním pólu je pořád prázdno !!!???
    • Ta to dě je, v afryke ? Lebo mi zme veľmi ťažko chorý a němóžeme ako italy ýsť ďaleko do afryky, veď nemajú ani parkety a sú tam gadžy
  • Největší škandál je že jim došly parkety a nemaj čím topit !
  • kdyby nebyli dobytek a nesra.. si do kouta v bytě , chodily do práce a nerozkrádali vybavení bytů do sběru třeba by se jim žilo trochu líp...., i když to je UTOPIE!!! *16* *16* *16*
  • Ty kteří tento průzkum prováděli nejsou očividně srozuměni s dnešní situací. Romové mají přednost ve státních školkách a matky je tam musí vodit 3x měsíčně aby dostávali dávky. Takže většina českých dědí bude muset do soukromích školek a proč? Protože romské maminky dovedou dítě to školky 3x měsíčně ty podstivé a slušné třeba pokažde (nechci všem matkám křivdit), Budou neustále prázdné školky. Školství plánovala se učit romština na školách, romské děti mají přednost před českými (bílími) a proč na mé škole byli 4 romové a věčně jsem od nich slyšela jek se učitelé zbláznili, že jim dali úkol atd.... Podle mého to není společností a jejich přístupem ale přístupem romské menšiny....
    • ale trochu té gramatiky by tak nějak neuškodilo :
      ty kteří .... prováděli nejsou ... srozuměni - ti, kteří ... prováděli nejsou ....
      matky ... dostávali - dostávaly
      soukromích - soukromých
      dědí - dětí
      podstivé - poctivé
      školství plánovala se - ve školství se plánovalo
      bílími - bílými

      Sečteno, podtrženo - Sandro, nepatříte k nim ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit