Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • až těch 80% začne pracovat jako ostatní občané, taky se budou mít líp :)))))
    • jo ale pak si jeden cigán zlomí nehet a pujde si pro 10 tisíc jako odškodnění
  • A kdo udělal těm cikánům na tom obrázku takový bordel??
    • Gádžové im šecko hádžú na dvor cez plot, aj teda z lietadla, lebo sa im nechce upratovat.
  • hoši ja nejsu rasista, pro mne černoch jako cigán... *5*
  • a co dělají doteď ?!
  • když si člověk musí hlídat kapsu v tranvaji,živnost,auto a t d nemá čas se starat jak se krade na rednicích,úřadech,ministerstvech ap. je to záměr odvedení pozornosti od zvoleného odpadu společnosti tedy špatných křesťanů *11*
  • Ať makaj hovada, vzdělávaj se a budou žít lépe, ale oni ani jedno ani druhé neumí, jenom krást a brát prachy kde se dá. *12* *16* *11*
  • neviděl jsem cigána na ulici sedět a žebrat, jako bilí bezdomovcí. Žijí si na náš úkor v pohodlíčku a luxusu. V sobotu mě vykradli v Brně dodávku. Jsem živnostník , dokonce jsem je i na tom parkoviští viděl, ale pokud je policajt nechytne při čínu, mám smůlu.
    Strašně se těším, až příjde ta doba, kdy bude kolektivní vina. Co je černé , půjde k likvidaci. Sám jich pošlu co budu moct do pekel horoucích. Nejsme národ rasistů, tu nenávist v nás vypěstovaly vlády po roku 89. Cigánů se zastávají v krádežích a zločinech. Když se ozveme, pošlou na nás vodní děla a těžkooděnce. Je mě z toho hnusně a bezmocně......ale těším se na zůčtování.
  • Tahle situace je pravděpodobně z dlouhodobého hlediska neřešitelná normálním demokratickým způsobem. Cikáni jsou v Evropě cca 400 let. Jako jediná skupina která se do Evropy dostala z Asie se nikdy jako celek nedokázali začlenit do společnosti ani v jedné evropské zemi. Je to společenství, které absolutně odmítá jakýkoliv řád jakékoli zamě. Jejich mentalita je postavená a zneužívání ostatních.Je těžko brát nějakému národu ( pokud jsou národem ) jejich mentalitu, ale je v naší moci se k tomu postavit tak aby neškodili ostatním. Jestli chtějí cikáni žít svým tradičním způsobem, budíž , ale za své, a né z daní poctivě pracujících lidí. Ať klidně kočujou, ať si vytvářejí gheta ale za své. Buď si na to vydělají, nebo je budeme stíhat tvrdě za krádeže a ničení našeho majetku. To není o socialním vyčlenění, ale o nechuti tohoto společenství o začlenění. Bohužel tento stát jen jejich vyčleňování štědrými socialními dávkami podporuje. Pokud je u nás cca 320 000 romů a z toho je jich 300 000 závyslích na socialních dávkách a je to cca 4500 na osobu - výsledek je 1,35 miliardy měsíčně 16,2 miliardy ročně. Kolik nám chybí ve školství a na důchody. A to ještě ten kdo celý život pracoval má nižší důchod neř cikán, který celý život ležel na kanapi.
    • cigan uz je v duchodu sotva se narodi *1*
  • Cigáni používají svůj termín Rom=člověk (teprve cca 40 roků).
    Termín Nerom=nečlověk?
    Cigáni se běžně oslovovali More, nikoliv "Rome".
    Čeho se autor článku tak bojí, že používá tak pitomé termíny?
    Cigán zůstane Cigánem, i kdyby se maskoval třeba tím termínem "Rom".
    A já jsem Čech, ne nějaký "Nerom"!!!



    *16* *16* *16*
    • To je veliká pravda, pamatuji si , že jsme jim dříve říkali morgoši..
  • A to pro ně bude ještě hůř.Protože i většinová společnost se žene do bídy,bude chuť příslušníků většinové společnosti,živit, dobře se rozmnožující cikány,na podpoře,den ode dne menší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit