Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U mě ta chudoba nějak neroste, čím to asi je? A to mám pořád žízeň! *1* *2* *3* *14*
  • i přijela tato smečka sociálních inženýrů do Vsetína, podívat se zda se tady romakum nežije špatně. KDYŽ TOTIŽ BANDA SYSTEMOVĚ zničila veškeré bydlení od města, v minulosti dokonce rozebrala a v kamnech stopila dřevěný historický dům, dostala od města nové domečky. Jsou barevné pevné odolné plechové.Za městem. Neuvěříte i na těchto odolných už začali pracovat .... černí kutilové.Takže partička inženýrů vyslechla nepřízpusobivé a zejména jejich stesky - že chtějí zpět do centra města. Tady by mohli dělat kravál a kvalitně parazitovat na společnosti.A - neuvěříte. Partička z téhle vypečené agentury začleňování dala městu nůž na krk.Vrátíte nepřízpusobivé do města, jinak žádné další peníze od státu! Se nechce ani věřit, že ve státní službě pracují a jménem státu vystupují takoví gauneři.Kteří se nezakrytým a nedůvodným vydíráním snaží získat výhodu pro nepřízpůsobivé.Ty kteří dělají ve městě neuvěřitelný kravál, vydávají skřeky po ulicích, kradou a napadají spoluobčany. Ale zejména provokují pracující občany věčným povalováním se po restauracích a lavečkách. Takže taková je r e a l i t a navenek se solidně tvářící smečky komediantů z Prahy.Rozdělující veřejné peníze!
  • "Soudruzi" z agentur, neziskovek a podobných vyžírků jen vysávají státní pokladnu.
    Nůžky se rozevírají pod taktovkou EU a AM. Dotace jsou jen pozlátko, které zneužije politická cháska ve svůj prospěch.
    Zrušit veškeré dotace - deformují ekonomiku a podporují politickou chásku a nenažranost.
  • Já bohužel nemám na to čas stovky let. Já jsem to musel zvládnou v řádu desítek let!!! *2*
  • Po 26 letech objevili, již dávno známou Ameriku. Rychlíci!!! *1*
  • kdybychom měli méně agentur, mpžná by bylo i méně sociálně vyloučených..
  • já vá klidně zase pomůžu
  • Ti "nepřizpůsobiví" se "začleňují" už několik set let a stále nejsou začleněni. Nejlepší by bylo naložit je do vlaku a poslat do země jejich předků ať se tam "začleňují".
  • Agentura pro sociální začleňování je úplně zbytečná organizage žeroucí peníze daňových poplatníků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit