Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14*
  • už jsi dnes mečel? A teď vyskoč....
  • Koukám, že oba bijci píší příspěvky k danému tématu - běžte se urážet někam jinam...

    Jinak - černé kočky - kocourky mám ráda... :-)
  • to jsou ty pověry. Před tři čtvrtě stoletím také někteří uvěřili, že když se ti schopní a pracovití zotročí a majetek se jim "znárodní", tak se začne budovat komunismus, kdy si bude každý brát podle svých potřeb (chuti), ale pracovat bude také podle své chuti (prý podle svých schopností, tj. lenoši pracovat nebudou) a přesto bude všeho dost. *1*
  • ... máš kouzelné dementní představy kripla, napiš prostě místo a čas, vyléčím tě, mrzáku :)))
  • ... je to prosté, hrdino: přijeď, zavolej, ozvi se jakkoli, pak zažiješ, cos ještě nezažil :)))
  • ... raději nevyprávěj, blbečku :)))
  • wau
  • před dvaceti lety jsem uvěřil šířené pověře, že když se na čtyři roky vzdám svobody a svéprávnosti a nechám o sobě a za sebe rozhodovat malou zájmovou skupinu jakýchsi anonymních stranických aparátčíků s imunitou, že prý se budu mít dobře. Dnes vidím že můj státní majetek 3 biliony korun je v pr...eli a mám dluh 2 biliony korun o kterém ani netuším jak vzniknul. A jakýsi topácký politruk mi posílal složenku na 120 000 korun. A teď už mi ukradli i lithium na Cínovci.

    Další pověra.....jeden můj známý byl přesvědčován "dochtory" že když s...žere jed na krysy, ten prý spolehlivě otráví jeho rakovinu. Rakovinu ten jed sice otrávil, ale současně otrávil i toho známého.....jó pověry......mohl bych vyprávět......
  • wau
  • wau
  • wau
  • wau
  • to je zdejší prasič stránek. Měl převeliký distanc. Nyní byl na pár dní vypuštěn. Užívá si prasení stránek. Kontakt na otloukánka z Ostrova je 351 170 505.
  • wau
  • wau
  • wau
  • wau
  • wau
  • wau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit