Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj taky!!!!
  • Můj president je Zeman,,,
  • V rámci rychlé privatizace si to zprivatizoval pan Klaus sám a jeho příznivci. Zlodějně se přeci v tomto státě říká (mít dobrý podnikatelský záměr, bohužel nevyšel a banka přišla o několik miliard), za to to pocítil obyčejný člověk ve svých daních. Hospodářská kriminálka, státní zástupci přeci nemohou konat , když to byl dobrý podnikatelský záměr. Za to jak rychle soudy rozhodují o exekucích a nějak nevidí přitom lichvu. Zoufalec si půjčí 20.000,- pak nemůže splácet a hned je mu soudem dokázáno, že si půjčil už ze záměrem nesplácet. *13* *9* *8* *16*
  • Má to dobře hlupáku.
  • mno ... z vyqwetu MZ a KS slintal vic KS
  • nesouhlasim ... moc rychly
  • Vždyť jsou všichni stejně prolhaní křiváci, i ten noblesní kníže, takže to máš jedno.
  • Klaus kikina Pružinsky si žaslouží odměnu, etudu na Kalashnikov, o třech dávkách, tu samou co zahráli Nicolae Andruţă Ceauşescovi.

    http://www.outsidermedia.cz/Nulova-sebereflexe-Vaclava-Klause-1.aspx
  • To se máš čím chlubit,že Tvým vzorem je člověk opírající svou karieru o pomluvy,lži,podvody. Doufám,že skončíš tak jak skončí on. Budete jen pohanou tohoto státu a českého národa. Nevím kdo byli tví rodiče,ale slušní lidé by se takového syna styděli.
  • Můj taky!!!
  • Můj president je Zeman!!
  • On napsal"vyset".Proto, aby to tak nebolelo?
  • Antiparoubku,jen abys nebyl zo Emana z Nusli zamilovan a nechtel mu vysat K O K O T A.
    Polykas sperma? *6*
  • Jsem rad,ze jsem se do tebe potkane trefil. *3*
  • Váš možna ano. Uslintanec přitahuje uslintance.
  • Plný zásah do DEBILA :)
  • Kradení je přece zločin a nedá se to okecávat nějakejma ekonomickejma theoriema. Klaus je zločinec a jsem zvědavej jak se k tomu postaví společnost. Nechal přeci rozkrást republiku.
  • Zeman je hlava státu a náš president!
  • Pokud byly základem Klausovy privatizace cílené zlodějiny, je to dobrá báze pro jeho obžalobu.
    Myslím, že jeho sádlem zalitá držka a sádelnatý zátylek by se na šibenici moc dobře vyjímaly. Určitě bych na popravu přišel i s celou svojí rodinou. Jsou i jiné zločinné režimy, jejichž vůdcové jsou souzeni až po mnoha létech a také odsouzeni.
  • To víš že jo Ty brouku...ve slově viset si oprav ypsilon *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit