Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za Kalouska se vesele kradlo pod jeho tichým souhlasem.Samozřejmě se to Fialovi a Kalouskovi nelíbí,když se nemuselo odvádět státu,tak se odvádělo tichounce do pokladny partaje.Konečně jim někdo tento tok peněz na netransparentní a tajné účty zarazil.Expert
    a velký "ekonomický hlupák" Skopeček dává rady.Za vlády ODS a bývalých lidovců se
    udělal schodek rozpočtu,který budou splácet ještě nenarozené generace.Místo stupidního žvanění už měl Kalousek dávno sedět v cele a majetek jeho a partají ODS a TOP09 měl být
    konfiskován. *16*
    • Nepochybně živnostník na pokraji přežití sponzoroval partaje a Agrofert je neustále křištálově čistej. *1*
  • Ale dluhy po Kalouskovi se budou splácet léta ! *11*
    • a není za ně ani trestně stíhan,což je nehoráznost stejně jako zloději a podvodníci z ODS včetně Němcové.
  • Škoda že se nedá nahlédnout do hlubší historie diskusí.Když za vlády Kraďouska se oznamoval schodek a dluh. A když posílal složenku.Co lidí tu i jinde na něj nadávalo.Teď jsme (alespoň co propaganda tvrdí v plusu) a stejně se nadává.Jo českému národu se nezavděčíš, tak či tak. *1*
    • Ten plus je načasovanej před volbama.Produktivita poklesla takže žádnej zázrak ,anabolika ala ano a z burešovice může začít pořádná kocovina, to neni o schodku .
  • Nejsem ekonom, nerozumím tomu, ale je zajímavý, že Sobotkovi zbydou peníze (jakým způsobem ukáže čas) a stejně tam Babiše nechce. Přitom sám se svým rozumem by takový výsledek nevykouzlil. Když vzpomenu , jak byl křik pro podávání kontrolních hlášení a dnes se všichni shodně vyjadřují, jak to pomohlo. Hlavně se tváří, jako by to sami vymysleli (zajímavé už jsou tam tak dlouho a nikoho to nenapadlo až Babiše) . Jsem zvědav jak to dopadne s EET. Ten kdo kradl, tak samozřejmě křičí, ten co podnikal jenom pro uživení aby nemusel na pracák-toho to položí. V každém případě práskači mají nové vyžití a konečně se mohou po 26 letech opět realizovat.
    • Jari! Ekonom nejsi, ale radíš. Vědomosti získal jisto jistě ve VUMLu!
      • A věříš, že po těch mnoha letech je mi úplně jedno , kde sehnal vědomosti? Ani mi nevadí, jestli si přijkradl, nebo ne. Ty před ním a okolo měli legitimaci všichni, jinak by tam dnes nebyli. Jak vždycky tvrdím, jestli byl pan např. Novák parchant, tím že se přejmenoval (stal se členem jiné strany) ještě není lepším člověkem. Ve straně (žádné) jsem nikdy nebyl, 20let jsem podnikal, 16 let jsem byl celkem zaměstnám, tak mohu posuzovat a od těch předchozích žebráku nic dobrýho nevzešlo. To vše ukáže čas. Celá leta to bylo jak za dob minulých. Ty co to zku....li, tak dělali přestavbu- jo holt to mají stále v krvi. Koblihy nejím, ale přece jen jsou zatím nějaké výsledky .
        • Výsledky? Ty jsi ten článek nečetl? Dostali o 50 mld více z Bruselu a proinvestovali o 70 mld méně než o rok dříve!

          Ještě měli napsat o kolik se zvýšily výdaje státu na státní zaměstnance. Během tří let přijali desítky tisíc úředníků. By mě zajímalo z čeho je zaplatí v době jakékoli menší ekonomické krize. Kdyby měli hospodařit s příjmy Nečasovy vlády, tak se nedostanou pod 250 miliard schodku!
          • To už mnoha lidem nedochází.
          • .....asi jsi to nečetl ty..., tak to dělali všichni,jen Babišovi to zbývá. Divný,co? Asi na tom něco bude ,vést ten stát jako firmu. Už jen socana Srábotku vyhnat a zbyde ještě víc.
            • Firma generuje zisk majiteli tak na tebe zbude houno i z tvejch peněz.
  • Jak to ovečky tomu Burešovi baští. Minule dostaly koblihu, teď jim zase servíruje prý "přebytek" státního rozpočtu. *15*
    Ovečky nechápou, že stačí trochu zamachrovat ve výsledcích a hned je podle potřeby úbytek nebo přebytek. *2*
    Když je takový přebytek, tak proč se nesníží daně, nezruší zbytečné poplatky, neupraví se krs eura, nesníží se ceny léků, proč pošta zdražuje... *1*
    • že jsi psychicky úplně v hajzlu *2*
  • Jsem zvědavý, koho bude volit přes 3 miliony důchodců, kterým jste přidali 300,-kč.
    • ... jsem zvědav, kdy konečně dáš českou gramošku, pitomečku :)))
      • Gramošku - jak české...
    • a sobě 7 000 + milionové odměny.Jsem důchodcem taktéž,ale tyto zloděje určitě volit nebudu
    • tři stovky dostali a když jim před volbama dá ještě koblihu, tak je to jasný
      • Je to jasný i bez koblihy. Až budeš nucen v sedmdesáti jít na brigádu vykládat vagóny či dělat podobně atraktivní práce, aby sis mohl dovolit jít k lékaři a zaplatit si léky, tak si ty kobliho na mne vzpomeň! (Teda, jestli se takového věku dožiješ)
    • V průměru 300,- Kč, takže někomu třeba jen 50,- Kč = to je přece výsměch...
    • to mě taky zajímá ! *2* *1*
  • Na ně prostě platí Babiš, Zeman, Putin, Trump... a pak samozřejmě KOBLIHA ! *15* *15*
    • americki popkorn je lepsí než koblyha, hi hi. ahojky *15* *15* *15* *15* *15*
  • Stejné kouzlo jako s Čapím hnízdem *14*
    Je to šikula chlap a má i zkušenosti.
  • od Babiše, než složenka od Kalouska *5*
  • a univerzální vševěd se nám v redakci zrodil. Asi jako když Kalousek hraje na flétničku a tady redaktorskej se mu kroutí v košíčku. Jak investovat? Jak přesunout třeba na kraje penízky když tam už čekají organizované bandy gaunerů, které z tisícových zakázek udělají statisícové.Jen tak. Aby zbylo na kamarády kamarádů.Je z toho evropská ostuda rozsypané peníze se musejí trapně vracet. Takže než takto - raději nijak. Strycu Andeju dobře to vedeš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit