Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já mám ráda, když jsou náhradní díly z originál auta. Takové jsem sháněla pro svou Škodovku dlouho, protože je to těžké vyhledat a koupit. Našla jsem opravdu originální náhradní díly přes https://www.cbdily.cz/. My opravovali spojku a dělali na sousedově autě karoserii. S díly jsme byli spokojeni. Třeba to někoho zaujme.

 • Nikdo mi nebude diktovat jak naložím se svým majetkem a kdyby se lidi nechovali jako ustrašený ovce,tak by zavedení takových zhovadilostí nebylo tak jednoduché.Já jsem letos rušil auto , náhr.díly jsem prodal oznámil zrušení a úřad s nesmyslným požadavkem ekologickým potvrzením poslal do pryč ! Stačilo by přestat se bát.
 • ilir
  DEMOKRATICKÁ--!!!!CENZUROVANÁ--!!!!!!! DISKUZE PO ČEKOSTÁNSKU--BEZ KONTROLY PANSTVA NENAPÍŠEŠ ANI FŇ !!!!!!
  zlodějinu ,vraždy atd.nikdy žádný zákon nevymýtí ani trest smrti !!!!Stále a stále nové a přísnější zákony naši příživníci v dolní sněmovně vymýšlí a kam to vede ?? Z léčeben se propuští vrazi,feťákům se zdarma dávají stříkačky atd.,ale diabetici si musí doplácet,napadený se nesmí bránit-musí zloděje pozvat na kafe a případně se omluvit,že víc nemá.Vraha si pozůstalí musí ze svých daní zydržovat v kriminále a po cca 1/2 až 3/4 trestu je propuštěn,Občan si koupí starší auto-páč na nové nemá a zaplatí EKOPOKUTU,EVIDENCI A O JEHO MAJETKU PAK BUDE ROZHODOVAT NĚKDO JINÝ !!! Jděte již vypatlaní pomazaní s těmi zmetkovými zákony do análu !!!
  Čím složitější a nesmyslnější ptákovinu vymyslí,tím více toho zneužijí dacani a postihne to jen slušné,poctivé a obyčejné občany !!!! Viz.nesmysl zákon o zrušení výkupen kovů pro občany-jen podnikatelé by mohli za peníze-občane vozit kov.odpad A ZADARMO-!!!! TO JSOU PŘÍMO JAKO I JINÉ ZÁKONY STÁTEM PODPOROVANÉ ZLODĚJINY!!!!
  přestat volit ty 25 let zasmrádlé hnijíci strany a volit Okamuru,DSSS a jiné subjekty !!!!Dost bolo neburešů,orálků,křivozubků,kchárlů,kraďousků atd....
 • Zase píč.vina, jejíž realizace by stála 1000x tolik, než by byl eventuální celospolečenský zisk z omezení zlodějiny. A jak by to chtěli ti naši ko.oti udělat s auty vyrobenými v zahraničí, třeba že by je při dovozu někdo rozebral "do šroubku" a na všechny díly naplácal kódy?!? *6*
 • Stačila by jednoduchá novela v zákonu o odpadech v návaznosti na provoz autovrakovišť. A to taková,že vrakoviště vykoupí auto pouze vcelku a s dokladem o vyřazení z evidence. Pokud někdo přijede s nákladem padesáti dveří rúzné barvy a evidentně nepoškozených,tak je vrakoviště prostě nesmí vykoupit. Jinak okamžité odebrání živnostenského listu a zabavení nezdokladovatelných dílů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit