Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • § 317
  Napomáhání k nedovolenému pobytu na území republiky
  Kdo jinému umožní, zprostředkuje nebo usnadní nedovolený pobyt na území republiky, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
  Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán,
  a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
  b) spáchá-li takový čin za úplatu,
  c) spáchá-li takový čin opětovně, nebo
  d) spáchá-li takový čin v úmyslu zakrýt nebo usnadnit jiný trestný čin.
  Odnětím svobody na šest měsíců až pět let, propadnutím majetku nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, získá-li činem uvedeným v odstavci 1 pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.
  Odnětím svobody na dvě léta až osm let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, bude pachatel potrestán, získá-li činem uvedeným v odstavci 1 pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.
 • jsou pod kontrolou tady u nás. Ostnatý drát, dvojitý plot .... A přeci se najdou kolaboranti a zrádci, kteří by jim přidali na jídle, přidali na kreditu na volání.Šabatová, D-pivo,Hloupý Karel,Kocáb, ministr spravedlnosti.To jsou naši největší lidoví hrdinové! Nebudou stačit utíkat, až se u nás něco semele.A ti za drátem, by měli přestat machrovat s hladovkou.Když držím tak držím.A do konce! Nikomu tady nechybí ani nebudou chybět.Zaručeně!
 • fotka s těmi pasy mi vyvolala asociaci na nedělní chvilku poesie *4* https://www.youtube.com/watch?v=ooSx4wjb6Tg
 • Vůdcové EU patří na pranýř. Jsou to zaprodanci a vlastizrádci, kteří nedokáží ubránit Evropu.
 • „kochněte se“…je to výživné multikulti…něco pro Junckerse a Merkelovou…


  https://www.facebook.com/LRHEYDILEVRAI/videos/303735559835456


  https://www.facebook.com/844314728955238/videos/892657477454296/?fref=nf
 • Nejenom Německo, ale celá EU zaspala. Kdyby od začátku po migrantech vyžadovali to, co je ve smlouvách EU, co je povinnosti každého státu při ochraně svého území - řádná kontrola všech, kdo přichází ze zemí mimo EU a Schengenu, dnes by žádný problém nebyl. Přicházeli by jenom ti, co prošli řádným vízovým procesem. A mohl být klid. Ale "lidumilové" na čele EU byli tak zaslepení svou moci, že zapomněli na tak důležité povinnosti, které nutno vyžadovat od každého příšelce - posoudit důvod příchodu a udělit k tomu souhlas, nebo zamítnutí. A tak se EU stala územím, do kterého si může dojít kdo chce, odkud chce, a kde si potom může vyžadovat práva větší, než mají vlastní domorodci. Ostudný i osudový stav pro celou EU. A žádný z vůdci si nechce přiznat svůj díl viny na tomto hanebném exodu.
 • Cirkus EU na pokračování.
 • Bóže, ona už je tady 1,5 mil armáda IS a teď s tím chtějí "něco" dělat??? Pche šašci!!!
 • další naivní německý hňup, který chce teprve objevit, dávno objevené....
 • "Není vyloučeno, že s uprchlíky přicházejí do země i teroristé, i když to považujeme za méně pravděpodobné," konstatoval šéf německé kontrarozvědky."
  .
  No buď jsem blázen já nebo ten šéf německé kontrarozvědky :-)))))
  Německé tajné služby přišly až nyní na to, že by to chtělo více kontrolovat nelegální migranty? A že je málo pravděpodobné, že mezi nelegálními imigranty jsou teroristé?!

  No jasně že musím být blázen já, protože logiku německých tajných služeb nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit