Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedno je jisté. Do Ruska se dostat můžete, ale nazpátek už ne.A velká pravda bude, že většina Čechů by do války s Ruskem nešla.
  • nikdy nepůjdu proti Rusku, až zbabělý američan vyrýpe válku proti rusku, nejprve postřílím všechny velitele NATO kolem sebe
    • Muezzin1
      Takže kolaborant *11*
      • naši chrabří vojáci v první válce, kteří přešli na stranu ruska byli také kolaboranti? ty blbe, to jsou naši hrdinové
        • nenech si to líbit juro, vysajmonuj ho *15*
    • nebo si jim mohl falešně naklikat mínusy *15*
    • hmmm, tak to jsou američani v tahu, jura vytáhne lopatu z hnoje a postřílí všechny velitele NATO *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Chlapečci si hrají na vojáčky. Rodiče, děti, sourozenci nemají dát co do úst, hlavně když máme propagandu a té se najíme. T 72 stará plechovka, která se dá koupit za 100 tis.
  • na naši chrabrou a neohroženou armádu, čítající 4tis bojeschopných vojáků a vyzbrojenou třemi bojeschopnými tanky, nemají. Až na rusáky vlítnem, tak se z nás umlátí smíchy... Vítězství je naše!
  • risach
    Tank Biathlon Russia T-72B3M Vs China Type96B B
    https://www.youtube.com/watch?v=kCOaQaU5hgM
    • super diliňáku, celá ČR u vody a soudruh BTW řeší na tiscali biatlon ruských šrotů *15*
      • On nejspíš u vody je, ale ty jen v ústavu čumíš do monitoru, jako postiženej by ses stejně utopil. A byl by klid.
  • Pobavil mne název článku : "Ruská armáda proti celému světu".
    Kde má autor článku jistotu , že v případě války by český záložák narukoval proti slovanskému národu, tomu snad nevěří ani sám komediant Stropnický.
    • vanhorne
      "Kde má autor článku jistotu "
      Ty cerpas jistotu, ze by nenarukovali z rude knizky a od soudruhu Grebenicka a Filipa?
      • se ty blbče bez volebního práva navážíš do Grebeníčka a Filipa, co je ti do občanů ČR ZMETKU.
        • vanhorne
          "se ty blbče bez volebního práva navážíš"
          O tom, ze ty jsi obcan ČR s volebnim pravem vubec nepochybuji.Podle argumentu ktere jsi pouzil, mam predstavu cloveka kteremu jsi dal svuj hlas.Ten take nekdy rad pouziva nadavky a vulgarity a dava svym volicum najevo jak dalece si jich vazi.
          V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
          "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.
        • Komoušský hnus jako je konfident STB- filip a jeho noshled potomek komoušského vraha grebeníček nejsou lidi - jsou to komouši čímž se vyřadili z lidské společnosti.
    • vanhorne
      Slavs of the world,unite!,eh?
    • Ten slovanský národ napáchal tolik zla jako málokdo. Z malého středověkého Moskevského knížectví se neustálými výpady, loupežemi a zotročováním zabrali šestinu světa, než se ten obr na hliněných nohou sesypal. Dali světu komunismus, který má svědomí nejméně 100 milionů mrtvých. Nějaké kecy o jakémsi "slovanství" patří do 19.století. My jsme především Evropané. Pouze náš jazyk je slovanský. Jinak s těmi stepními nájezdníky nemáme nic společného.
      • miladis
        Vaší neznalostí problematiky jsem absolutně zklamán. Musíte si to lépe nastudovat!
      • A kolik miliard mrtvých má na svém triku rozpínavý kapitalistický imperialismus vážený občane? Už jste to někdy počítal ?
        • vanhorne
          "A kolik miliard mrtvých má na svém triku rozpínavý kapitalistický imperialismus"
          Podle nekterych odborniku az 5 milliard.☺
        • Nevím co je to "rozpínavý kapitalistický imperialismus", i když jsem musel dělat zkoušky z tzv. marxismu-leninismu. *1*
          • ... v roce 2018, když mi bylo 18 jsem dělal zkoušky z ML, to jen pro upřesnění. Pa Sajmon.
          • vnucování demokracie zemím a národů co o to nestojí a neumí stím pracovat.
            Libye,Sýrie,Afghánistán,Irák......
      • ... teda já jsem popleta Sajmon, amrdólové nejsou slovanský národ, oni totiž nejsou vůbec národem, ale vraždit nevinné to umí sakra dobře, třeba nedávno zase nálet na nemocnici.
  • Tanky zreznou a lidé zemřou.
  • risach
    Americký plukovník ve výslužbě Douglas Macgregor je vlivný americký vojenský myslitel, autor knih a kritik současné podoby americké pozemní armády (US Army). Macgregor dlouhodobě bojuje za výstavbu tzv. průzkumných bojových týmů RSG (Recon Strike Group), které mají tvořit základní stavební kámen US Army.

    plk. Douglas Macgregor: Prečo sa americká armáda rozpadá na kusy?
    https://www.youtube.com/watch?v=XaBPuOYA_mc
    *5* *14*
    Tak snad se rozpadne co nejdřív
    • rozpad USA a jejich armády už nám sovětští a ruští bolševici slibují asi 80 let, nějak se to vleče pane risach, nezdá se vám ?
      • risach
        Tak US army v poslední době bojuje více méně proti neozbrojeným civilistům, případně menším režimům s výzbrojí technologicky na úrovní 2. sv. války.
        Konflikt s "rovnocenným" protivníkem typu Rusko by pro US army mohl být šokujícím rozčarováním.
        O rozkladu US army hovoří spousta vojenských expertů takže to není jen můj názor.
        Váš názor se může samozřejmě lišit.
        Nicméně existují zdokumentovaná fakta.
        Do US army se leje nepředstavitelné množství peněz efektivita těchto prostředků jde však úplně mimo.
        Pokud vás to zajímá na internetu jsou k tomuto problematice haldy materiálů.
        V podstatě strategie financování armády je u Ruska přesně opačná než u Ameriky 80% jde do výzkumu a nových technologií a modernizace. Američané vrážejí téměř vše do udržení monstrózních rozpadajících se zastaralých struktur.
    • proč nepíše pod Makakem soudruhu BTW ? *13*
  • Jak jsem již celou dobu hlásal, tak si za tím stále stojím : Donald Trump bude dobrým prezidentem, fašistka Killary utřela nudli.
    • je dobře, že Putin investoval obrovské peníze a úsilí do zvolení Trumpa, vyplatilo se, Vladimír Vladimírovič je velký stratég. *3*
      • Pokud pomůže i Zemákovi a vyjde to, tak ho za rok uvidíme popojíždět v Práglu na lafetě, to bude slávy.
  • Makak
    19 / 09 / 2016, 11:15 Americký analytik: Pět důvodů, proč americká armáda prohraje příští válku v Evropě
    Bezpečnostní analytik Loren Thompson z amerického think tanku Lexington Institute, který se zaměřuje na národní bezpečnost, zveřejnil 16. září ve svém sloupku v americkém prestižním časopisu Forbes svůj názor na možnou příští válku v Evropě a jako vítěze predikuje Rusko.
    http://www.securitymagazin.cz/zpravy/americky-analytik-pet-duvodu-proc-americka-armada-prohraje-pristi-valku-v-evrope-1404052781.html
    Země s nejvyššími výdaji na obranu / stát výdaje v mld. USD / nárůst
    USA 611 1,7 %
    Čína 215 5,4 %
    Rusko 69,2 5,9 %
    Saúdská Arábie 63,7 -30 %
    Indie 55,9 8,5 %
    • Obrana nebo útok?
    • takže jsme vyhráli, supéééér, kdy bude příští turnaj ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit