Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pochop

  OBDIVUJI  Zelenského jak všechno ví co chystá Putin UDĚLAT a jaké zbraně chce POUŽÍT.  😀  Začínám se domnívat,že to zřejmě bude nový 😇 který všechno ví.  Akorát když jsou média tak OBJEKTIVNÍ ,proč nepodají zprávy i o tom jak ukrajinci vraždí ruské obyvatele. Nebo na copak asi ti ukrajinci používají ty zbraně které jim posílá skoro celý svět? Jo aha oni to dávají do muzea a denně se na to chodí dívat. 😈 No jak to asi bude vypadat,když ČR posílá na Ukrajinu ruské tanky a ukrajinci se pak  fotí a natáčejí videa,jak je Rusko napadá a vraždí. No tak to bude mazec jako ...........!!!! 

  • Vona Ukrajina někdy utočila na uzemí Ruské federace ???????????????že rusák Putin si skoro tiskne lístky na maršparade do Kyjeva ???????????

 • Ano, může. To by potom zamrzl humor i komikům. 

  • no tak po použití jaderných zbraní v masovém měřítku asi zmrzne usměv každému , prý následuje jaderná zima , tak snad nemusíme vědět všechno 😇

   • Nemusíme a nebudeme. Hezký den

 • kocourXL

  Očekávám brzy titulek v tisku:

  …. Papež František navštívil Ukrajinu a umyl nohy Volodymyru  Zelenskyjmu…

 • goyim

  Tak, jako by je nasadil Zelenskyj, kdyby je měl?

 • Když tak sleduji pana Zelenského, který se drží na distanc od veškerého dění na UA, tak přemýšlím, že jeho volba byla správná. Teď to chce opravdového komedianta. 

 • Nasazení taktických jaderných zbraní neznamená nasazení strategických jaderných zbraní a je možné i v Evropě .Koukám co tady v diskuzi je za vymydlené palice , okupant má obdiv když zabíjí na území kde nemá co dělat a ten který se mu brání je považován za agresora , no tož  "putinovo sirotci" jste to dopracovali . Jste stejní ksindlové jako když  se tu vítali Němci v 39 a stejní ksindlové co vítali Sověty v 68 . 😇

  • goyim

   Řekl křivopáteřní ksindl martinko, který 7 let ignoroval fanatické Banderovce na Ukrajině vyvražďující své obyvatele.

   • svojí páteř si zachováván rovnou , a to mi nikdy za komanče nenapadlo jak  budou chtít někteří jí ohýbat za demokracie , pokud čteš moje příspěvky snažím se být nestranný a mít na něco jen a jen svůj názor.

    Tak a ted trochen "ruské"pravdy :

     č + 0-křížník Moskva není poškozen  a požár na palubě v žádném případě nezpůsobila nepřátelská palba

    č+ 1den , křižník je schopen plavby

    č+2 dny ,vlečený křižník se potopil při vlnobití v Černém moři 

    č+3 dny  Rusové pálí  rakety na Kyjev a uvádí že je to odplata za potopení lodě

    Z toho logicky vyplývá že vrchní velitelská vlna v Černém moři má byt v Kyjevě😇 

    Jinak nácky nesnáším ještě víc než komunisty a globalní fašismus taky ne , tak přemýšlej at si zachováš svobodu i kdyby si měl na sobě řetězy , je to o myšlení , už tvoje přezdívka napovídá že to se životem moc neumíš a není to o penězí .😇

    • Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, pane Martinko. Je to Váš názor, a máte na něho právo.

     I když s Vámi nemusím souhlasit, nikdy bych Vám za něho nevyhrožoval třemi roky vězení. Shodneme se snad na tom, že tohle v pořádku asi nebude. 

     • nic nového pod sluncem za komunistů si toho člověk vyslechl od výhružek nepůjdeš na školu ,  nezvedneme ti třídu v práci , nikdy nedostaneš byt  a pod. a stejně na ně člověk kašlal a šel svojí cestou . Nemůžeš porovnávat dnešek a včerejšek protože za totáče by jsme o sobě ani nevěděli a nějaká diskuze na veřejnosti by pro oba skončila stejně  , ty se bojí i jen toho že někdo chce hovořit . Tak dnešek je na tom o něco lépe , no má to svoje chybky .😇

  • vanhorne

   " vítali Sověty v 68." 👍

   Dnes je krmi Bures koblihou a Putin rubliky.🤣

   • To je pivník van. Vlastní myšlenka chybí ale kopírovat druhé mu jde překrásně.Takový  ten hulákač z Letné.Jako za lepší zítřky.

   • Nevím, jak to vidíte vy v Kanadě, ale v tom roce 1968 bylo mezi vosky Sovětského svazu (nikoliv Ruska) velmi mnoho Ukrajinců.

    Postříleli tisíce Poláků, napadli nás a my jim dnes už nevíme kam vlézt ze samé vděčnosti. 

 • Celý národ je banda sabotérů.A  zaprodanců Moskvy. Jediné světlo přichází ze Strakovky.Pečlivě je šíří zejména ČT24.Ještě že máme naše "Pražské komedianty".Ke všem nám dají rozhřešení. Nejnovější:

   Rady nějakého  Fialy  "netankujte plnou nádrž, každým litrem podporujete Putina"

  Včera u benzínky.Mírná frona aut.Všichni na svátky berou plnou! A nikdo si ani nevzpomene, jaký převeliký hřích páchá. To by musel ten ze Strakovky za každým stát a kroutit mu ruku.A stejně by to nepomohlo. To je na protest, Fialo!

 • Gorobilypes

  Tak to byl konec se špatným hercem.A ČR by se konečně starala o sebe. 

 • realista

  Těm chemickým zbraním bych věřil. Zhruba od roku 1997 nad světem létají letadla, která rozprašují směs hliníku, baria a bůhvíjakého humusu. To znamená že Rusové používají chemické zbraně nad celým světem už více než dvě desetiletí. Jen mne překvapuje, že se o tom začíná mluvit až teď. Dosud to bylo označováno jako "konspirační teorie". 😯

 • realista

  Pročpak na to Zelenskyj upozorňuje? Žeby dostal od svých nadřízených z White House informace o připravované jaderné provokaci  "odborníků" z CIA? Rusko chce jaderné zbraně použít pouze v případě vměšování NATO anebo při napadení svého území. Žeby se už chystali nějací tajní západní instruktoři aby vina padla na Rusko? Něco podobného jako při Majdanu kdy pár "neznámých" sniperů střílelo do všech hlava nehlava a pak to hodili na Janukoviče?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit