Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bolševická sebranka :https://www.youtube.com/watch?v=Y2WI9XsXu2M
  • Benešovi netřeba děkovat, komunisty jsme si zvolili sami :-(. A to v posledních svobodných volbách po roce 1945. A ted je volíme znovu. V jakýchkoli stranách. na hradě bývalý, ministr financí taky a ještě k tomu STBáky osvobozený :-).
  • poděkuj Benešovi *3*
  • https://www.novinky.cz/koktejl/433928-divky-v-bikinach-a-muzi-v-sortkach-sjizdeli-sjezdovku-v-soci.html
  • Ti, co dali - vědí, jak se Čechům dobře žilo po roce 1948, kdy nám tady vládli ruští komisaři jak skvěle se nám vedlo po roce 1968, kdy jsme si zase mohli narovnat své pokřivené páteře a opět jsme mohli po "kontralevoluci" svobodně dýchat, že ? *14*
  • Za co ty mínusy? Čurila Plenkovič není nadávka, je to, stejně jako Ilja Muromec, bohatýr, hájící hranice proti Tatarům, mýtická postava z ruských Bylin (a ruské Byliny zase nejsou nějaké kytky, ale ruská obdoba Starých pověstí českých), takže to by měl být vzor pro obhájce všeho ruského. Jenže ti "obhájci" mají obvykle své vědomosti jen ze sputniku a podobných hodnotných zdrojů a obvykle ani neumí rusky. *3*
    Mimochodem, kdyby pan Doubrava (a spol.) chtěli přispět jen na obnovu pomníku do původního stavu, tj. necpat na něj nové cedule, určitě by to nevyvolalo tolik "vášní" a dokonce diplomatickou roztržku. Jenže pan Doubrava je velký politik, musel se předvést, jako velký přítel Ruska, tak teď tam má i ceduli se svým jménem. Pan Doubrava své jednání snad nedomyslel - nebo byl jeho záměr rozeštvávat českou veřejnost? Všichni zde nemají tak krásné vzpomínky na Rusy jako on, nezkalené ani 21 lety přímé okupace!
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/chcete-li-vyuzit-sluzby-ruskych-hackeru-stisknete-dvojku-nejlepsi-letosni-april-je-z-moskvy-29610?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
  • Je to zneuctění památky padlých, je lhostejné, zda z východu nebo západu. To by si měl každý drban uvědomit, dýchá totiž díky těm padlým. Reakci ruského velvyslanectví se nedivím.
  • pěkně to ti západní kapitalisti zpr..sili. Nejdřív zavlekli do Ruska komunismus a pak do Německa nacismus. A Evropa se mohla zbláznit
  • vždycky problémy ale když se na něj zadupalo, poslušně stáhlo prapor a bez okolků kapitulovalo.
  • Ťuk Ťuk já tam pravidelně jezdím ale tohle tobě k vědomostem o Rusku nijak nepomůže.
    Až něco o současném Rusku budeš vědět z vlastní zkušenosti pokecáme.Jinak nemáš co přinést do diskuse. *3*
  • No vanhorne na tebe platí bav se s wolem o sobotě když jde v pátek na porážku že. *7*
  • Plete si CCCP s Ruskem a s tímhle myšlením umře.Ví o RUSKU HOWNO ALE VÍ HO NAPROSTO PŘESNĚ..
  • se psát česky mongole.
  • vanhorne
    "neva že jsi nedouk"
    Bud rad, ze ty jsi preuk a mas na to papier.
  • vanhorne
    "Vlastne nic nevite!"
    Jasne, my vsichni kteri neverime bolshevicke propagande nic nevime.Proto se zeptam, kdo prvni zacal po valce exportovat svobodu, samostatnost a zbrane do byvalych colonii, aby se "osvobodily a zbavily otrokarskeho jha"?To byly tenkrat krasne kecy,eh?Nebyl to nahodou ten slavny vrah Stalin a jeho CCCP?Netvor ktery nechal vyhladovet zhruba 7,000.000 lidi na Ukrain a miliony vlastnich, ale jemu nepohodlnych poddanych nechal mucit a vrazdit?Takova lidska zruda po valce zacala vyvazet democracii a svobodu.Ten psychopaticky megaloman, ktery se spojil se sobe podobnym zviretem pri rozdelovani moci v Europe,ten to zacal.
  • vanhorne
    "kde létají pečení holuby do úst."
    To letali uz za Stalina.Za Brezneva litaly pecene husy a za toho dnesniho vladare Vladimira, letaji peceni krocani.
  • Ťuky, ťuky na hlavu, já už si na babu nehraju! Ne všichni starší lidé vzpomínají s nostalgií na ruskou okupaci. Ale mne by zajímalo, proč si Rusové, či rusofilové tak rádi dávají anglicky znějící nicky? Proč ne třeba Čurila Plenkovič? Jejich (Vaše) názory by tak byly hned pochopitelnější.
  • se porozhlédnout po netu a zjistíš kolik Ruských potravin se sem dováží .... atd, ty teplouši
  • Tak to je.
    Jenom hlupák může napsat proč jsem se vracel. Pokud budeš mít tady rodinu a budeš vydělávat jinde aby jsi ji uživil, tak se budeš asi vracet, ale ty jsi IQ 50.
    Ty jsi nikdy v Rusku ani nikde jinde nežil a píšeš o něčem co vůbec neznáš.
    Já ti přeji, že žiješ v bohatém Rusku kde létají pečení holuby do úst.
    Piš si na Ruských stránkách a Českou republiku nech laskavě na lidech co zde žijí.
    Ruskou ideologii si vnucuj někomu jinému a o Ruském zemědělství mi nic neříkej protože mne nezajímá. Kolik Ruských potravin se dováží do České republiky můžeš mi odpovědět? Kolik značek motocyklů, automobilů a spotřebního zboží se dováží do České republiky. Napiš mi to rád se poučím.
    Kolik supermarketů se nalézá na Českém území můžeš mi to zdělit? Když je to tak super, tak jich musí být plná republika, když je to tak bohatý stát, tak u nás budou Ruské potraviny určitě levnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit