Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hermane,vím že pro tebe je rusko velký nepřítel,s němcama rusi uměli vždycky zamávat,pro mě je rusko velký spojenec,a nikdy ruskému lidu nezapomenu osvobození naší vlasti od vás
  • tečka zase potřebuje vylískat pořádně tím Plzeňákem, pak bude slušný!! *12* *3*
  • Rusko plyn EU nesníží, ale Ukrajina ho ukradne, prpto je třeba ty zlodějský banderovce pobít.
  • Nevadí a v Rusku nepadli protože Rusko válčí na Ukrajině . Kdy už jednou pochopíte , že Rusko je ten nejhorší nepřítel kterého kdy Češi měli a mají?
  • fašistická vláda na ukrajině bude brzo viset,už se těším
  • a co loutková fašistická vláda na ukrajině,která se dostala k moci pod taktovkou zkurvené ameriky,ta ti nevadí?a těch lidí co zemřelo,v rusku nepadl ani jeden život
  • Plyn bude. Bude ho míň a možná ne z Ruska ale bude. Jde o to ho distribuovat tam kde je nezbytně nutný. Takže holt budete mít na sídlišti třeba jen 15 stupňů a i jinde se bude muset šetřit . Možná HODNĚ šetřit. A hlavně nebědovat a starat se co s tím . Kdyby vypukla válka s Ruskem ( třeba studená) tak plyn taky nebude . Takže , hybaj do lesa a starat se co až se zima zeptá. I na sídlišti se dá topit bez plynu. V Sarajevu při srbské blokádě by mohli vyprávět .
  • Ty p ííčo doplň si vzdělání ať nepíšeš takovéto nesmysly.
  • Je jasné, že Ukrajci kradou plyn už teď a niokomu za něj nezaplatí zloději, protože banderovci si už zvykli, že dostávají všechno zadarmo. Já bych vám bando fašistická dal. *16* *16* *16*
  • Patří ?????? Na základě čeho ? Nějaké rusácké referendum pod taktovkou Kremlu je mi zcela lhostejné. Rusové nemají na Krymu co dělat a už vůbec ne o něm rozhodovat.
  • ale tady nejde o plyn do domečků a paneláčků oslíku,ani do úřadů,škol a nemocnic,ale do fabrik,velkých fabrik,tam plyn potřebují...tady jde o tisíce nezaměstnaných
  • jaké cizí území,kdyby si nevzali co jim patří už by tam byli nakvérovaní zkurvení američani
  • Jo, brání se tím , že krade cizí území.
  • já se tomu rusku divím,všichni ho označují za agresora,ono se pouze brání útokům USA a EU,a ještě jim vyhoví,já byt rusem tak vám tak akorát naseru zkurvená unie
  • ...a kdo ještě?povídej,vyprávěj.....
  • skasíruje oligarchy blbaňko!
  • A proč si jako myslíte , že topí plynem ???
  • To uz hodne dlouho spis: bez Donbasu a jeho obili a uhli si Ukrajina ani nevrzne. Cernobylskou
    psenici z Halice si nevezmou ani Somalci. *4*
  • Jo, machrovat na netu dokáže každý chcípák . Už se těším jak se o vašem parádním vystoupení dočtu v tisku . Pozvete si Hájka z protiproudu aby o vás napsal oslavnou ódu ? Tuším , že se s bídou dobelháte do sámošky na nákup.
  • dobrý nápad, myslím si , že jej rovnou raději podělám..... to bude jistě vhodnější, a to bude můj osobní příspěvek celému agresivně -imperialistickému NATO...
    díky za nápad *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit